Okresní přebor
Chotýšany – Chocerady 3:1 (1:0), A. Korecký 2, Shapoval - Mařinec.
Křivsoudov – Pravonín 5:2 (1:1), J. Jakl 3, Nedbal, Zeman - Kodeda, Vlasák.
Neveklov – Mezno 5:0 (2:0), P. Šmejkal 2, Čichovský, Vobořil, Vrkoslav.
Dolní Kralovice – Sokol Přestavlky 0:2 (0:1), P. Mrázek, F. Jendele.
Soběhrdy – Postupice 3:2 (0:0), J. Bartík 2, Šašek - Chudlařský, Šetek.
Vrchotovy Janovice – Popovice 4:2 (1:1), Novotný 2, Sochůrek, Szekér - Matuška, Filip.
SK Načeradec – Maršovice 1:3 (1:0), Suchopar - Laurich 2, D. Zavadil.
III. A třída
Poříčí nad Sázavou B – Teplýšovice B 4:1 (3:0), M. Stibůrek, Janků, Braný, Sadílek - Breburda.
Krhanice – Votice B 4:1 (2:0), Unger, Moulík, O. Štěpán, vlastní - Voráček.
Úročnice – Nespeky B 4:3 (2:0), Peter 2, Čáp, Vlach - L. Rublič 2.
Jírovice – Václavice 2:1 (0:0), Macháček, Skopec - Král.
Pyšely – Bystřice 2:0 (2:0), Chadraba, Schubert.
Netvořice – Olbramovice 1:4 (1:1), Hokr - Štěpánek 2, Hrstka, Vyskočil.
Sedlec-Prčice B – Týnec nad Sázavou B 4:1 (1:0), J. Kabíček 2, L. Pištěk, Švagr - Chroust.
III. B třída
Kondrac B – Divišov B 1:2 (0:1), Skalický - Blažíček, Vobořil.
Miličín – Tichonice 2:6 (0:4), Žbánek, Prachař - Němec 3, Dobiáš 2, Peroutka.
Ratměřice – Bílkovice 5:1 (4:1), Procházka 2, Semerád 2, Jordánek - T. Havelka.
Libež – Čechtice 2:4 (1:2), Bucala 2 - Jaroš 2, Šanda, Hanuš.
Nesperská Lhota – Kamberk 2:4 (1:1), Humlák, T. Jeništa - Jechoutek 2, Kosák, Klabík.
Myslič – Trhový Štěpánov 0:2 (0:2), Vobecký, J. Jakoubek.
Louňovice pod Blaníkem – Blaník Načeradec 0:3 (0:1), Klejna, Decker, Dudek.
IV. A třída
Jablonná nad Vltavou – Zaječice 5:0 (1:0), Mlejnek 2, Šeba, Rabiňák, Libra.
Křečovice – Čerčany 2:2 (1:2), Vokřál, Hrbek - Pánek, Moysh.
Ostředek – Soběhrdy B 1:2 (1:1), Macháček - P. Procházka 2.
Pecerady – Neveklov B 0:1 (0:1), Bubák.
Bukovany – Lešany 2:4 (0:3), Pohunek, Dvořák - Hošta, Veselý, Zazvonil, Úterský.
Úročnice B – Chocerady B 5:2 (4:1), Kulhánek 3, Žemlička, Kocmata - Budka, Tusjak.
IV. B třída
Maršovice B – SK Přestavlky 4:1 (2:1), Z. Šetina 2, Kohoutek, Mlejnek - Tvrdý.
Vrchotovy Janovice B – Drachkov 4:1 (2:1), Rouš, Střihavka, Dvořák, Sochůrek - Hampl.
Mezno B – Budenín 4:0 (2:0), Růžička, M. Homola, L. Homola, Hrdinka.
Jankov B – Olbramovice B 2:8 (0:3), Vosátka, Moudrý - Tůma 4, T. Helma 3, Tomeš.
Popovice B – Chotýšany B 3:3 (1:0), Vanev, P. Vilímek, Janeček - Šícha 2, Žarnecki.
Struhařov B – Heřmaničky 10:1 (9:1), Kojan 4, J. Veselý 3, Božovský, J. Kaňka, M. Kaňka - Hruška.
IV. C třída
Trhový Štěpánov B – Čechtice B 6:2 (2:1), Nerad 3, Zahradník, Bernášek, Navrátil - Foller, Suk.
Hulice – Libouň 4:0 (2:0), Boček 2, Seidl, Křížek.
Zdislavice B – Vracovice 5:4 (3:1), Šanda 2, P. Naňák 2, vlastní - Kolář 2, Dubina, Šindelář.
Křivsoudov B – Miřetice B 4:3 (2:3), Vašek, Vorel, Veselka, Štika - Jandák 2, Kopecký.
Kladruby – Keblov 2:5 (0:4).
Velíš – Dolní Kralovice B 2:1 (1:1), Toula, O. Štika - Novák.