Vrchotovy Janovice – Olbramovice 0:0

Podprůměrné utkání, ve které se diváci branek nedočkali, skončilo spravedlivou remízou.

Rozhodčí: Novák. ŽK: Střihavka, J. Kadlec, Sochůrek – Šíma, Brdek, Šach. Diváci: 130.

Sokol Vrchotovy Janovice: Vávra – Novotný, Střihavka, J. Kadlec, Kahoun – Kněnický, Sochůrek, Vrkoslav, Bursík (Daniel) – Hrdlovič, Rouš.
SK Olbramovice: Bosák – Šíma, Doležal, Neuberg (V. Kaprálek), T. Helma – Havlík (Čekal), Brdek, Pospíšil, Karda – Macháček, Šach.

Zdislavice – Divišov 2:2

Domácí se ujali vedení již v 10. minutě P. Boučkem, který si naběhl na centr a uklidil míč za tyč. O chvíli později hosté neproměnili penaltu. Divišovští se nadále tlačili za vyrovnáním, ale překonat Klenota byl problém. Domácí si také vypracovali šance, ale náskok nezvýšili. Naopak hosté těsně před poločasem vyrovnali Campodonicem.

Ve druhém dějství se pokračovalo v zaběhnutých kolejích. Do vedení šli Divišovští v 55. R. Stibůrkem, ale Zdislavičtí stačili v závěru, již v přesilovce, (po vyloučení Marka Hanuše) vyrovnat Kupsou na konečných 2:2.

Branky: 10. P. Bouček, 87. Kupsa – 43. Campodonico, 55. R. Stibůrek. Rozhodčí: Martin Macháček. ŽK: P. Bouček – M. Hanuš 2. ČK: 77. Marek Hanuš (D). Poločas: 1:1.

Sokol Zdislavice: Klenot – Kocián (57. Kocián), A. Jankovský (46. Jirka), T. Bouček, Sedlák – Žák, Pecháček, Kubálek, Müller – P. Bouček, Lukač (65. Kupsa).
Jawa Divišov: J. Hanuš – Martin Hanuš, P. Bumbálek, Vobořil, Vávra – Macháček, Vondrák, Z. Pekárek, R. Stibůrek (57. L. Svoboda) – Campodonico, Marek Hanuš.

Teplýšovice B – Struhařov 2:0

Derby, které bylo dosti tvrdé z pozice hostů, otevřeli domácí gólem v 25. minutě, když po centru Boti skóroval Starosta. Druhý gól vstřelil ve 40. minutě z penalty domácí Ottl po zbytečném faulu brankáře Struhařova.

Druhý poločas vyzněl brankově naprázdno a béčko Teplýšovic zaslouženě vyhrálo.

Branky: 25. Starosta, 40. Ottl (z PK). Rozhodčí: Januš. ŽK: 1:4. Diváci: 70. Poločas: 2:0.

Sokol Teplýšovice B: Vejvoda – P. Hruška, Zeman, Boťa, St. Škvor – J. Dřízal, Starosta, Ottl, Vosička – Král, L. Tůma. Střídali: A. Černý Aleš, Beneš, Páv.
Jiskra Struhařov: P. Pessr – Hovorka, Zd. Pessr, Kremina, Straka – Kocábek, Veselý, Koblasa, Sysel – Peter, J. Kaňka. Střídali: Šetek, Hauzar, Semerád.

Maršovice – Jírovice 2:0

Z rozháraného úvodu zaujalo nejvíce střídání zraněných hráčů na obou stranách již v 7. minutě a poté dalekonosná střela domácího R. Haška těsně nad. V 35. minutě došlo k nejvážnějšímu ohrožení maršovické branky za celý zápas, když s nepovedeným odkopem obránce Řezníčka měl plné ruce vlastní brankář Michal Procházka. Za dvě minuty zacílili domácí, když po úniku Fišera napálil míč Moulík za záda Brandnera. Vzápětí sólo Fišera vychytal hostující brankář.

Na začátku druhé půle ohrozil vlastní branku skluzem jírovický obránce Borkovec. Po hodině hry obral Moulík o míč váhajícího Pokorného a svůj únik zakončil druhým gólem Maršovic. V závěru měli domácí ještě několik příležitostí ke skórování, ale jediným střelcem zápasu byl nakonec Moulík.

Branky: 37. a 60. Moulík. Rozhodčí: Hůlka. ŽK: 1:3. Diváci: 110. Poločas: 1:0.

Sokol Maršovice: Michal Procházka - Řezníček, M. Hašek, T. Procházka, Zderadička - R. Hašek, Bartoš, Zavadil, Šach (7. Miloš Procházka) - Fišer (79. Šetina), Moulík (82. Kopka).
Sokol Jírovice: Brandner - Kořínek (7. Pěkný), D. Stibůrek, Borkovec, Pokorný - Hovorka, Klepl, Beneš, Kulda - Hořejší (65. F. Stibůrek), Sahula.

Sokol Přestavlky – Trh. Štěpánov 1:1

V bojovném utkání bez větších šancí se ve 14. minutě skóroval z brejku hostující Winter krásnou střelou přes celou bránu. Těsně před odchodem do kabin mohl Sisel vyrovnat, ale z trestného kopu minul branku.

Po přestávce se domácí snažili otočit nepříznivý stav, ale brankář Steiner byl proti. Štěpánovští podnikali brejky a v 80. minutě vychytal uniknuvšího Witnera brankář Magnus. A to se stalo hostům osudným, když se v nastavení z trestného kopu krásně trefil domácí Brambora.

Branky: 90 (+ 2) Brambora – 14. Witner. Rozhodčí: Konvička. Poločas: 0:1.

Sokol Přestavlky: Magnus – I. Novák, Mikulanda, Tomíček, Pivoňka – P. Mrázek M. Mrázek (Jelínek), Žížala, Novotný (Pantoflíček) – Brambora, Sisel.
Sokol Trhový Štěpánov: Steiner – Witner, Čermák, Zikmunda, Dobrý – Janoušek, Vobecký, Klaus, Jakoubek – Rytina, Zajíček.

Popovice - Miřetice 2:1

Vstup do zápasu měli lepší hosté a miřetický štírek Pavlečko nechytatelnou střelou otevřel skóre. Vzápětí se zaskvěl brankář Heřmánek proti Jaklovi. Popovice se postupem času probudily a vyrovnaly po kombinaci M. Heřmánka s Kopeckým. Domácí vyvinuli tlak, několik rohů ještě stihly Miřetice s námahou odvrátit, ale ve 34. minutě již nestačily na roh Matušky a hlavičku Kopeckého. Do konce poločasu ještě několik šancí nevyužili.

Průběh druhého dějství měl jednoduchý scénář. Miřetice se tlačily za vyrovnáním a domácí se soustředili na defenzivu a nebezpečné brejky. Hosté zahrozili z několika standardních situací, ale v nejnebezpečnější akci napálil K. Čáp skákající balon, který vytěsnil bravurním zákrokem P. Heřmánek nad břevno. Popovice si závěr zápasu již pohlídaly, ale Miřetice si především za aktivitu ve druhém poločase alespoň bod zasloužily.

Branky: Kopecký 2 – Pavlečko. Rozhodčí: Rezek. ŽK: 1:1. Diváci: 60. Poločas: 2:1.

Sokol Popovice: P. Heřmánek - Hocek, Kašpar, Veselý, V. Slepička - Kopecký, Dvořák, Kaucký, M. Heřmánek - Matuška, P. Slepička. Střídali: Žížala, Vondruška, Hovorka.
Sokol Miřetice: Hanuš - Rek, P. Čáp, Mašek, Kopecký - K. Čáp, Lhoták, Jantač, Pavlečko - Hájek, Jakl. Střídal: Lalouček.

Pravonín – Votice B 1:0

Provonínští vložili do zápasu vše a lídra tabulky zaskočili. Votičtí měli sice více ze hry, byli fotbalovější, ale to se však dařilo domácím eliminovat nasazením a bojovností. Navíc se už v 7. minutě trefil přesně z 20 metrů Cibulka. Hosté ještě více přitlačili na pilu, ale vyložené šance nepřicházely.

Druhá část zápasu měla podobný obraz hry. Hosté se hrnuli do útoku, domácí pozorně bránili, snažili se o brejky a hrozili ze standardních situací. To se dařilo hlavně T. Babickému, který nastřelil tyč. Závěrečných 20 minut domácí dohrávali o deseti, přesto cenné vítězství uhájili.

Branka: 7. Cibulka. Rozhodčí: Kočí. ČK: 1:0. Diváci: 70. Poločas: 1:0.

Sokol Pravonín: Veselý – Cibulka, Hoch, Lejček, Kuklík – M. Babický, T. Babický, Žůrek, Moravec – Filip, Vlasák. Střídali: Krastev, Kodeda, Březina.
SK Marila Votice B: Soukup – Šlejmar, Dušátko, Jonszta, Dohnal – Pohan, Homolka, Kuneš, Kolář – Štork, Houška. Střídali: Říha, Slabý.