Jírovice – Struhařov 1:0

Hostující tým začal lépe a v první čtvrthodině si vytvořil tři gólové šance, které naštěstí pro domácí neskončily vedoucím gólem Struhařova. Poté se hra vyrovnala, ale do půle se nic vážnějšího již nestalo. Po přestávce byly šance na obou stranách, ale více štěstí v zakončení měli nakonec domácí, kteří zvítězili brankou Sahuly 1:0.

Branka: Sahula. Rozhodčí: Urban. ŽK: 2/2. Diváci: 50. Poločas: 0:0.

Sokol Jírovice: Ellschlöger – Beneš, Kulda, Stibůrek, Borkovec – Němec, Sahula, Topič, Pokorný – Pěkný, Klepl. Střídali: Macháček, Hovorka.
Jiskra Struhařov: Zmek – Hovorka, Zd. Pessr, Kremina, Straka – Kaňka, Veselý, Koblasa, Semerád – Pospíšil, Sysel. Střídali: Mareš, Kaucký.

Neveklov – Teplýšovice B 4:1

V Neveklově hrály dvě mužstva sídlící na dně okresního přeboru, ale obraz hry tomu neodpovídal. Hrál se pěkný kombinační fotbal. Neveklov se dostal ve 20. minutě do vedení po akci Lajšnera a koncovce Haška. Hosté srovnali ve 40. minutě po samostatné akci Hampla. Ve druhém poločase se ani jeden tým nechtěl spokojit s remízou a Teplýšovice mohly minimálně třikrát rozhodnout. Jenže Neveklov má v bráně Šišku, který se nenechal překonat. Opět se potvrdilo pravidlo nedáš – dostaneš a začal řádit Neveklov. Hameta technicky z dvaceti metrů obstřelil chumel hráčů – 2:1. Jako živou vodou politý Hašek vybojoval ztracený míč a opět technicky zvýšil na 3:1. Hosté otevřeli hru a Vitouš mohl dvakrát po úniku skórovat. Když nemohl vstřelit gól, tak si to vynahradil přihrávkou před prázdnou bránu Haškovi – 4:1. Oba týmy nakonec dohrávaly zápas o deseti bez vyloučených hráčů.

Branky: Hašek 3, Hameta – Hampl. Rozhodčí: Sochůrek. ŽK: 3:2. ČK: 1:1. Diváci: 40. Poločas: 1:1.

Sokol Neveklov: Šiška – Semerád, Král, Zimmel, Havránek – Loucký, Hameta, Růžička, Lajšner – Vitouš, Hašek. Střídal: Vnouček.
Sokol Teplýšovice B: Cvrček – Vosička, Zeman, Boťa, Starosta – Hvězda, Micka, P. Klabík, St. Škvor – Mrha, Hampl. Střídali: O. Škvor, T. Klabík, Černý.

Olbramovice – Zdislavice 4:0

Domácí do zápasu vlétli jako uragán a po pěti minutách už vedli, když rána Brejly z 20 metrů zastavila až v síti - 1:0. Za dvě minuty si Tůma narazil se Šachem, ale v jasné příležitosti trefil jen brankáře Klenota. Zhruba po čtvrthodině hry nepříjemně pálil z voleje Breburda, na druhé straně se z úhlu neprosadil Šach. Ve 20. minutě byl po své pěkné individuální akci sražen Šach, Havlík však penaltu neproměnil a Helma byl z dorážky taktéž neúspěšný. Vzápětí však Kardův přímý kop prolétl až k Brejlovi, a ten zvýšil na 2:0. Domácí po zbytek poločasu kontrolovali hru a ještě spálili několik solidních šancí.
Hned po změně stran mohl snížit Müler, přízemní centr ale tečoval mimo. V 67. minutě nepříjemně z přímého kopu pálil Kubálek, Malík však jeho střelu k tyči vyrazil. Nedlouho poté to bylo už 3:0, když se po samostatné akci dočkal hattricku Brejla. Hosté ve zbytku zápasu přidali, ale průniky Kubálka ani Jirky gólem neskončily. Naopak tři minuty před koncem se přímo z rohu prosadil Havlík a Olbramovice naprosto zaslouženě vyhrály 4:0.

Branky: Brejla 3, Havlík. Rozhodčí: Platil. ŽK: 1/2. Diváci: 100. Poločas: 2:0.

SK Olbramovice: Malík – Brdek, Ledvinka, Karda, Chudlářský – Pospíšil, Brejla, Helma, Havlík – Tůma, Šach. Střídali: Šíma, Šípek, Doležal.
Sokol Zdislavice: Klenot – A. Jankovský, Gregor, Breburda, Jirka – Kužel, Kubálek, Müler, Pecháček – T. Jankovský, Nácovský. Střídali: D. Jankovský, Kořínek.

Miřetice – Chotýšany 2:5

Lídr tabulky a aspirant na postup byl po celý zápas lepší a proto zaslouženě vyhrál.

Branky: L. Kamarýt, Jantač – Hanuš 2, Junek, Průcha, Šindelář. Rozhodčí: Babický. ŽK: 2:1. Diváci: 100. Poločas: 1:1.

Sokol Miřetice: Vacík - L. Kamarýt, J. Kamarýt, Laskoš, P. Čáp – Lhoták, Jantač, Kopecký, J. Hájek – Fialka, Kučera. Střídali: Lalouček, P. Hájek.
Sokol Chotýšany: Keseli – Starosta, Khandl, Bejbl, Vaňkát – Šindelář, Průcha, Hanibal, Kratochvíl – Hanuš, Junek. Střídali: Lupoměch, Povolný, Říha.

Úročnice – Vrchotovy Janovice 1:1

Domácí udeřili hned ve 4. minutě. Maršoun vybídl pěknou narážečkou nabíhajícího Hoška, a ten z pravé strany ke vzdálenější tyči překonal hned první střelou zápasu Březinovského. Po celý zápas měli více šancí domácí, ale nikomu se nedařilo vstřelit další góly. Až v 83. minutě se podařilo hostujícímu Chlastákovi z přímého kopu překonat Koleva a tak zápas skončil nerozhodně.

Branky: Hošek - Chlasták. Rozhodčí: Pessr. ŽK: 2/2. Diváci: 40. Poločas: 1:0.

TJ Úročnice: Kolev – Žemlička, Průša, Hošek, Novotný – Novák, Vlach, Šejstal, Mrkvička – Peter, Maršoun. Střídali: Kremina, Kureš.
Sokol Vrchotovy Janovice: Březinovský – Novotný, Kahoun, Rezek, Linhart – Vokolek, Němec, Rouš, Hrdlovič – Daniel, Chlasták. Střídali: Střihavka, Havlín, Kněnický.

Divišov – Pravonín 1:0

Diváci viděli za krásného letního počasí zápas průměrné úrovně. Utkání začalo náporem domácích, kteří ale vypracované šance, kvůli špatné koncovce, nevyužili. Hosté se v průběhu prvního poločasu osmělili, jenže měli podobný problém jako Divišovští, pokud se trefili mezi brankové tyče, byl na místě brankář Hanuš. Po přestávce se nadále hrálo vyrovnané utkání, které nakonec rozhodl v 70. minutě střídající snajper Zd. Pekárek, když obešel dva obránce Pravonína a zamířil přesně k tyči. V závěru si již domácí další příležitosti neproměnili a v pohodě dokráčeli k výhře.

Branka: Zd. Pekárek. Rozhodčí: Bačinský. ŽK: 2:1. Diváci: 100. Poločas: 0:0.

Jawa Divišov: J. Hanuš - Hejný, P. Bumbálek, J. Pekárek, Zámostný - Vobořil, Macháček, Adam, Štěpnička – M. Bumbálek, Campodonico. Střídal: Zd. Pekárek.
Sokol Pravonín: Veselý – Vlasák, Novák, Klejna, Hoch – T. Babický, Marek, M. Babický, Ondrák – Lejček, Filip.

13. Teplýšovice⋌ 24  4 5 15 38:69 17

Slavoj Čerčany se v polovině soutěže odhlásil, všechny jeho výsledky byly anulovány a stal se automaticky sestupujícím do III. třídy.