Olbramovice – Jírovice 2:0

Zápas začali lépe domácí a již od prvních minut se usadili na polovině soupeře. V 17. minutě vysunul Helma Macháčka, který odcentroval a Havlík zblízka doklepl míč do sítě. O chvíli později mohl zvýraznit skóre Karda, ale jeho přímý kop mířil jen do břevna. Hosté se v prvním poločase jen ztěžka dostávali ze své poloviny a příliš se jim nedařila rozehrávka. V 28. minutě mohl z ojedinělého útoku vyrovnat Stibůrek, ale mířil jen do tyče. Po změně stran Jírovice přidaly, ale na vážnější ohrožení Bosáka se nezmohly. Deset minut před koncem dodal domácím klid Soukup, když po závaru po Kardově přímém kopu doklepl míč do sítě. V závěru mohl výhru domácích podtrhnout Macháček, ale po pěkné individuální akci Šacha mířil mimo.

Branky: 17. Havlík, 80. Soukup. Rozhodčí: Urban. ŽK: 1/2. Diváci: 90. Poločas: 1:0.

Olbramovice: Bosák – Brdek, Ledvinka, Helma, Doležal – Šípek, Pospíšil, Karda, Havlík – Macháček, Tůma. Střídali: Brejla, Soukup, Šach.

Jírovice: Brantner – Krákora, Topič, Stibůrek, Beneš – Sahula, Kulda, Klepl, Pokorný – Němec, Hořejší. Střídali: Borkovec, Pěkný.

Miřetice – Úročnice 3:0

Miřetice zaslouženě vyhrály, protože byly po celý zápas lepší, naopak hosté toho moc nepředvedli a ani jednou nevystřelili na bránu.

Branky: Fialka 2, Lhoták. Rozhodčí: Novosád. ŽK: 3:4. Diváci: 70. Poločas: 0:0.

Miřetice: Hanuš - L. Kamarýt, K. Čáp, Semrád, P. Čáp – Lhoták, Jantač, Kopecký, J. Kamarýt – Fialka, Houdek. Střídali: Hájek, Lalouček, Rek.

Úročnice: Kolev – Zeman, Žemlička, Hošek, Novotný – Kulhánek, Vlach, Šejstal, Mrkvička – Peter, Hošek. Střídali: Tesáček, Brejla.

Pravonín – Vrchotovy Janovice 3:0

V zápase plném osobních soubojů a tvrdých střetů, musel rozhodčí Macháček krotit často nervózní hráče na obou stranách, celkově šesti žlutými napomenutími. Na obou stranách také neuznal v prvním poločase vstřelenou branku z ofsajdové pozice. Hosté byli sice fotbalovější a na počet vytvořených gólových šancí i výrazně lepší, ovšem koncovka je totálně zradila. Naopak domácí drželi se soupeřem krok v bojovnosti a podařilo se jim gólově trestat každou chybu, které se v obranné hře dopustil. Poločasový výsledek 1:0 potvrdili domácí ve druhém poločase nejprve gólem střídajícího Marka a v samotném závěru přidal třetí gól také střídající Javorský.

Branky: Vlasák, Marek, Javorský. Rozhodčí: Martin Macháček. ŽK: 2:4. Diváci: 60. Poločas: 1:0.

Pravonín: Veselý – Vlasák, Cibulka, Hoch, Novák – Hejný, M. Babický, T. Babický, Filip – Moravec, Lejček. Střídali: Marek, Javorský.

Vrchotovy Janovice: Březinovský – Dvořák, Rezek, Kahoun, Sochůrek – Střihavka, Němec, Kněnický, Rouš – Daniel, Chlasták. Střídali: Linhart, Čedík.

Chotýšany – Struhařov 3:0

Po třech týdnech se Chotýšany představily v domácím prostředí, a to rovnou v sousedském derby se Struhařovem, který je prozatím jako jediný v probíhající sezóně dokázal na svém hřišti porazit. Domácí proto nechtěli nic ponechat náhodě a od počátku se tlačili před Pessrovu branku. V 18. minutě otevřel skóre zápasu nádhernou střelou z trestného kopu z 25 metrů Průcha. O tři minuty později zvýšil kanonýr Hanuš prudkou střelou ke vzdálenější tyči. Hosté hrozili pouze z brejků, které však domácí obrana dokázala zlikvidovat již před hranicí pokutového území. Jedinou vyloženou šanci zlikvidoval minutu před poločasovou přestávkou Koblasovi reflexivním zákrokem brankář Keseli. Ve druhém dějství se obraz hry nezměnil. Domácí se i nadále dostávali do brankových příležitostí, které však neproměnili díky dobře chytajícímu Pessrovi, Přesto se Chotýšanští nakonec dočkali i třetí branky, kterou v 78. minutě uzavřel účet zápasu svoji druhou trefou Hanuš z pokutového kopu, nařízeného za sražení pronikajícího Junka v šestnáctce.

Branky: Hanuš 2 (1 z PK), Průcha. Rozhodčí: Mrázek. Bez karet. Diváci: 80. Poločas: 2:0.

Chotýšany: Keseli – Šindelář, Bejbl, Khandl, Vaňkát – Povolný, Průcha (83. Kuthan), Lupoměch, Kratochvíl (80. Hanibal) – Junek, Hanuš.

Struhařov: P. Pessr - Hovorka, Zd. Pessr, J. Kaňka, Kůstka (46. Mareš) - Pospíšil, Veselý (87. Semerád), M. Kaňka, Straka - Koblasa, Kremina.

Zdislavice – Teplýšovice B 0:0

Utkání slabé úrovně s minimem šancí na obou stranách, největší neproměnili domácí, když před prázdnou brankou nastřelili tyč.

Rozhodčí: Pessr. Diváci: 80.

Zdislavice: Klenot – Gregor, Breburda, Bouček, A. Jankovský – Hrazdíra, Pecháček, Kubálek, Müller – T. Jankovský, Kůžel. Střídali: Nácovský, Kořínek, Šanda.

Teplýšovice B: Zach – D. Heřmánek, J. Boťa, D. Škvor, Hampl – O. Škvor, Vosička, Klabík, Kaňka – Mrha, Kukač. Střídali: Cvrček, Tůma.

Votice B – Neveklov 3:0

Domácí začali bleskově. Houška po samostnané akci pronikl jako uragán do neveklovské obrany a otevřel skóre. Votická rezerva pokračovala v tlaku, hlavně přes aktivního Houšku. Druhý gól přidal do poločasu Pohan po centru Hájka. Vstup do druhé půle se domácím opět povedl. Stoper Luděk Budil poslal dlouhý pas na Houšku, ten míč přiklepnul Štorkovi, který uklidil míč do sítě. Poté už se utkání spíše dohrávalo a k vidění byly pouze střely Waltera a Šlejmara, které gólem neskončily.

Branky: Houška, Pohan, Štork. Rozhodčí: Žarnecki. Diváci: 60. Poločas: 2:0.

Votice B: Soukup – Dušátko, L. Budil, Šlejmar, Jonszta – Hájek, Pohan, Walter, Kuneš – Houška, Štork. Střídali: Bursík, Otradovec, Baťha.

Neveklov: Šiška – Havránek, Semerád, Král, Krejčí – Loucký, Hameta, Hašek, Zimmel – Vitouš, Lajšner. Střídali: Vnouček, Bubák, Novák.