Vrchotovy Janovice – Zdislavice 0:4

V podprůměrném utkání, stačilo hostům k výhře proměňovat svoje šance po totálních hrubkách domácích hráčů, kteří utkání hrubě podcenili a nezvládli. Jejich předvedená hra byla daleko za jejich možnostmi a toho plně Zdislavičtí využili k překvapení, které zaskočilo nejen domácí natěšené diváky, ale i hráče a funkcionáře hostí.

Branky: Kubálek 2, Naňák, Pecháček. Rozhodčí: Konvička. ŽK: 2/2. Diváci: 110. Poločas: 0:1.

Vrchotovy Janovice: Vávra - Novotný, Střihavka, Kadlec, Kahoun - Rouš, Čedík, Linhart, Sochůrek - Vrkoslav, Němec. Střídali: Kněnický, Hrdlovič.

Zdislavice: Klenot – Váňa, Breburda, Bouček, Váňa – Kubálek, Müller, Jirka, Pecháček – Nácovský, Naňák. Střídal: Jankovský.

Čerčany – Chotýšany 2:5

V prvním poločase výborně hrající hosté jednoznačně přehráli domácí a získali čtyřbrankový náskok. Po změně stran se hra vyrovnala a Čerčanští částečně zkorigovali výsledek.

Branky: Hofinger, Modálek – Šindelář 2, Junek 2, Hanuš. Rozhodčí: Grunský. ŽK: 3/3. ČK: Modálek (Č). Diváci: 50. Poločas: 0:4.

Čerčany: Svoboda – Horčička, Kupeček, Maršíček, Modálek – Berka, Kačírek, Bouša, Šach – Hofinger, Jírovský. Střídali: Procházka, Jaeger, Šedivý.

Chotýšany: Keseli – Filip, Bejbl, Khandl, Šindelář – Vaňkát, Lupoměch, Průcha, Povolný – Hanuš, Junek. Střídali: Starosta, Toula, Korecký.

Jírovice – Divišov 1:2

Utkání bylo vcelku vyrovnané, ale hosté dokázali oproti domácím využít nabídnuté šance.

Branky: D. Stibůrek – Zd. Pekárek 2. Rozhodčí: Rathan. Bez karet. Diváci: 30. Poločas: 0:1.

Jírovice: Ellschlöger – Beneš, Kořínek, D. Stibůrek, Borkovec – Němec, Hovorka, Pokorný, Klepl – Krákora, M. Stibůrek. Pěkný, Šedivý.

Divišov: J. Hanuš – Hejný, Štěpnička, P. Bumbálek, R. Stibůrek – Vobořil, Marek, Vávra, Bubák – M. Bumbálek, Zd. Pekárek. Střídali: Adam, Svoboda.

Neveklov – Miřetice 1:0

Domácí začali náporem, který korunoval v 15. minutě krásnou střelou z 25 metrů do šibenice Hašek. Poté si Neveklovští udržovali mírnou převahu, přestože se hrálo ve středu pole, bez šancí. Ve druhém poločase se obraz hry změnil a taktovku převzali hosté, avšak brankové situace si nevypracovali. Naopak domácí hrozili z brejků, nastřelili tyč Vitoušem a další šance nevyužili.

Branka: Hašek. Rozhodčí: Urban. ŽK: 0/4. ČK: 0/1. Diváci: 60. Poločas: 1:0.

Neveklov: Šiška - Novák, Semerád, Král (65.Vrňák), Váňa - Růžička, Hameta (80. Bobuskyy), Hašek, Loucký - Šeba (70. Lajšner), Vitouš.

Miřetice: Hanuš - Rek, Kopecký, Kučera, Mašek - P. Čáp, K. Čáp, Lhoták, Kamarýt - Houdek, Jantač. Střídali: J. Hájek, Palouček, P. Hájek.

Úročnice – Pravonín 3:1

Domácí byli odhodláni v domácím prostředí proti Pravonínu napravit reputaci po blamáži v minulém kole v Chotýšanech, To se začalo naplňovat již v 5. minutě, když hned při první střele na branku se podařilo Hoškovi z ostrého úhlu prostřelit gólmana. Potom zahrozili hosté několika útoky, vytvořili si tlak, ze kterého v 17. minutě vyrovnali Klejnou. Jenže domácí našli rychlou odpověď, neboť hned po rozehrání ze středového kruhu si na přihrávku Hoška naběhl v plné rychlosti Witner a zpoza šestnáctky prudkou střelou nedal Veselému v brance šanci. Ve 34. minutě se na levé straně nádherně uvolnil Hošek a jeho střílenou přihrávku nekompromisně zavěsil do sítě opět Witner – 3:1. Ve druhé půli se hrál bojovný a pro diváky zajímavý fotbal s několika šancemi na obou stranách, ale již bez gólového zakončení. Největší příležitost neproměnil Hošek, když po lobu přes brankáře skončil míč na tyči pravonínské branky.

Branky: Witner 2, Hošek – Klejna. Rozhodčí: Platil. ŽK: 2/1. Diváci: 65. Poločas: 3:1.

Úročnice: Kolev – Chmelík, Tesáček, Hošek, Novotný (71. Zeman) – Witner (57. Maršoun), Mestek, Šejstal, Mrkvička – Peter, Kloud.

Pravonín: Veselý – Ondrák (55. Kozel), Hoch, Lejček (73. Hrubeš), Novák (88.Sedláček) – T. Babický, Filip, M. Babický, Moravec – Klejna, Vlasák.

Struhařov – Teplýšovice B 7:3

Domácí vstoupili do utkání razantně, ve 13. minutě vedli už 3:0, když se dvakrát trefil M. Kaňka a jednou Sysel. Hosté snížili Vosičkou, ale M. Kaňka zkompletoval hattrick gólem z penalty a Veselý uzavřel účet prvního poločasu na 5:1. Po přestávce zvýšil Kremina na 6:1, poté se dostali dvakrát ke slovu i hosté Hampl s Tůmou. Poslední slovo ale měl těsně před koncem domácí Šetek – 7:3.

Branky: M. Kaňka 3 (1 x z PK), Sysel, Veselý, Kremina, Šetek – Vosička, Tůma, Hampl. Rozhodčí: Novosád. ŽK: 1:1. Diváci: 90. Poločas: 5:1.

Struhařov: P. Pessr – Straka, Zd. Pessr, J. Kaňka, Hovorka – Pospíšil, Veselý, M. Kaňka, Koblasa – Sysel, Šetek. Střídali: Kremina, Mareš, Semerád.

Teplýšovice B: Tranta – Vosička, Škvor, Boťa, D. Podhorský – L. Dřízal, M. Podhorský, Klabík, J. Dřízal – Kaňka, Král. Střídali: Tůma, Hampl, Hvězda.

Olbramovice – Votice B 0:3

Největší šanci si domácí vypracovali v 10. minutě, ale po Tůmově přihrávce trefil Brejla dělovkou tyč. Hosté byli úspěšnější. V 19. minutě se po brejku odrazil míč ke Kolářovi, který jej pohodlně dorazil do prázdné brány. Votičtí se lépe pohybovali, kombinovali po celém hřišti a zaslouženě se dočkali i druhého gólu. V 28. minutě zahrával téměř z půlky Baťha trestný kop a Brdkem tečovaný míč skončil za zády překvapeného Malíka. V 35. minutě se dožadovali domácí penalty po faulu na Tůmu. Za tři minuty dostal Dohnal za zakopnutí míče zbytečnou žlutou kartu, vzápětí „zajel“ ostře do Káry a musel předčasně do sprch. Domácí měli dlouhou přesilovku, kterou ale vůbec nevyužili. Hned po přestávce si vynutili mírnou převahu, jejímž výsledkem byla pouze střela Brejly, s kterou si Soukup bez problémů poradil. Pak už rozdíl jednoho muže nebyl na hřišti vůbec znát. V 66. minutě vychytal Houšku při sóle Malík. Olbramovické trápení dokonal v 81. minutě Siegl, když proměnil penaltu za Brdkovo sestřelení Houšky.

Branky: 19. Kolář, 28. Brdek vlastní, 81. Siegl (z PK). Rozhodčí: Mikolášek. ŽK: 1/3. ČK: 38. Dohnal (V). Diváci: 70. Poločas: 0:2.

Olbramovice: Malík – Kára, Ledvinka, Karda, Brdek – Helma, Brejla, Havlík, Šípek – Macháček, Tůma. Střídali: Čekal, Hrachovský.

Votice B: Soukup – Šlejmar, Dušátko, Baťha, Kuneš – Houška, Kolář, Pohan, Dohnal – Milan Jonszta, Siegl ml.. Střídali: Kronus, Homolka, Daniel.