Starší žáci

Úvaly – Týnec nad Sázavou 2:4

Obě mužstva začala s nebývalou chutí a případný úspěch dával Týneckým velkou naději na udržení v soutěži. Hosté rozjeli ofenzivní smršť, a po šanci O. Stejskala a tyči Fulína, zavěsil parádně Kalfas po centru Havla. Vzápětí domácí dalekonosnou střelou vyrovnali. Týnečtí však do přestávky Kalfasem z trestného kopu strhli vedení na svou stranu. Na začátku druhé půle využil O. Stejskal chyby úvalské obrany a vsítil třetí gól Týnce. Domácí ještě snížili, ale poslední slovo patřilo Horkému a jeho přízemní střele z šestnáctky.

Branky Týnce: Kalfas 2, O. Stejskal, Horký. Rozhodčí: Chrudimský. Poločas: 1:2

Týnec: Bohuslav – Vajgl, Šejstal, L. Havel, J. Kroupa – Mentel, Kalfas, O. Stejskal, Fulín – Horký, L. Kroupa. Střídali: M. Stejskal, Boubín

Malešov – Vlašim 0:4

Vlašimští si v prvním poločase vytvořili mírnou převahu a brzo se dostali do vedení brankou Maťhy. Gól je uklidnil, zcela ovládli hru a ve druhém poločase se prosadili i střelecky.

Branky: Míka 2, Maťha, Špička. Poločas: 0:1

Vlašim: Švingr – Hergesell, Zajíc, Kabát, Moudrý – Janovský, Špička, Beránek, Cacák – Maťha, Šamša. Střídali: Kotouček, Filip, Habal

Sázava – Nespeky 6:3

Je těžko uvěřitelné, že se v prvním poločase hrál vyrovnaný duel, když hosté po jeho skončení prohrávali 0:6. V úvodu si totiž Nespečtí vypracovali tlak a šance, ale Řezníček a Vojkůvka (tyč) je neproměnili. Domácí potrestali každou chybu v hostující obraně. Po přestávce domácí polevili, Nespečtí si vypracovali trvalý tlak a z několika vyložených šancí zkorigoval Hamajda hattrickem na 6:3.

Branky Nespek: Hamajda 3. Poločas: 6:0

Nespeky: Černý (36. Řeřicha) – Láznička, Vojkůvka, Uher, Tylinger (36. Zeman) – Řehoř, (36. Buček), P. Řezníček, Adámek (55. Tutoky), Bulan – Průša, Hamajda

Uhl. Janovice – Sedlec-Prčice 0:2

V utkání, ve kterém měli mírnou herní převahu hosté, otevřel skóre Horváth po individuální akci. Tři body pro Sedlec–Prčice potvrdil Klucska po centru Nestmana.

Branky: Horváth, Klucska. Rozhodčí: Jánský. Poločas: 0:1

Sedlec–Prčice: Zrůbek – Seidl, Chocholoušek, Kolín, Musil – Nestman, Hudák, Novotný, Kotva – Lagron, Horváth. Střídali: Klucska, Cvoren

Vlašim – Čáslav B 7:0

Domácí si v předehrávce vytvořili velkou převahu, ihned vstřelili gól a do poločasu dalších pět. Po přestávce již kontrolovali hru a střelecky se prosadili pouze jednou.

Branky: Kováč 3, Špička 2, Maťha, Šamša. Poločas: 6:0

Vlašim: Kotouček – Zajíc, Kabát, Gregor, Cacák – Janovský, Špička, Kováč, Beránek – Šamša, Maťha. Střídali: Švingr, Filip, Kučera, Hergesell, Žirovnický

Mladší žáci

Úvaly – Týnec nad Sázavou 1:12

Brankovou nadílku Týnce zahájil Mentel a do přestávky se ještě trefili Horký, Humpl, Smolík, Šejstal a jeden gól si dali domácí vlastní. Po přestávce pokračoval tlak Týnce, který přidal stejný počet branek do sítě Úval.

Branky Týnce: Smolík 4, Horký 2, Šejstal 2, Humpl 2, Mentel, vlastní. Rozhodčí: Chrudimský. Poločas: 0:6

Týnec: Kareš – Brhel, Šejstal, Padevět, Severin – Humpl, Horký, Smolík, Pácal – Boubín, Mentel. Střídali: Bezděk, Souček, Lubinský

Sázava – Nespeky 3:10

Od úvodního hvizdu měli Nespečtí utkání pod kontrolou. Rychle si vybudovali tříbrankový náskok, který sice domácí do poločasu snížili. Po přestávce již Nespečtí proměnili zápas v exhibici.

Branky Nespek: Regentík 3, Sv. Řezníček 3, Rublič 2, Chrpa, Buček. Poločas: 2:4

Nespeky: Heřmánek – Rada, Buček, Matoušek (36. Bui), Vojkůvka – Regentík, Židlík, Sv. Řezníček, Rublič – Kukačka, Chrpa

Uhl. Janovice – Sedlec-Prčice 1:5

Zápas začal pro hosty na výbornou, když se za deset minut dostali do dvoubrankového vedení. Domácí ale do poločasu snížili. Úvod druhého dějství opět vyzněl pro hosty, kteří dvěma góly navýšili skóre a v závěru přidali pátou branku.

Branky Sedlce–Prčice: Klucska, Seidl, Hájek, Luzum, Včelák. Rozhodčí: Jánský. Poločas: 1:3

Sedlec-Prčice: Pištěk – Pech, Seidl, Mařík, Trpka – Křížek, Včelák, Luzum, Stránský – Klucska, Hájek. Střídali: Švagr, Šrámek

Domácí stačili Vlašimi do 8. minuty, kdy se trefil z trestného kopu Rut. Poté si hosté vynutili stálý tlak, ale zahazovali jednu šanci za druhou. Do poločasu změnil skóre jen Zajíc. Po změně stran pokračovali hosté v náporu a v zahazování šancí. Gólově se prosadili jen Florián z penalty a v závěru Staněk.

Branky: Rut, Zajíc, Florián (z PK), Staněk. Poločas: 0:2

Vlašim: Zajíček – Veselý, Švec, D. Cacák, F. Zvára – Ptáček, Rut, Florián, Vlasák – Zajíc, Staněk. Střídali: Gabriel, Nevařil, Kužel, Líska

Vlašim – Čáslav B 4:1

Po velké převaze se domácí prosadili dvakrát Rutem (střelou z vápna a po úniku Staňka), Přitasilovým krásným volejem a Ptáčkem z rohového kopu. Hosté snižovali na 2:1.

Branky: Rut 2, Přitasil, Ptáček. Poločas: 2:0

Vlašim: Zajíček – Veselý, Švec, Nevařil, Ptáček – Rut, Florián, Kužel, Zajíc – Vlasák, Přitasil. Střídali: D. Cacák, Líska, F. Zvára, Staněk