Nespeky vychytal Detko

Nespeky - V předposledním kole fotbalové I. B třídy, skupiny D, hrály trápíce se Nespeky se Stříbrnou Skalicí. A jejich trápení pokračovalo. Domácím se nedařilo přetavit v gól ani ty nejvyloženější šance.

8.6.2013

Nespecký Dixa (u míče) sice vstřelil jeden gól, ale prohru 2:4 se Stříbrnou Skalicí neodvrátil.Foto: Luděk Rublič

NESPEKY – STŘ. SKALICE              2:4
V posledním zápase na domácí půdě vyvrcholila jarní nespecká nemohoucnost.
Domácí začali s elánem a již ve druhé minutě po krátké „malé domů" obešel Dixa gólmana Detka, ale z úhlu netrefil prázdnou branku. Hosté spoléhali na rychlé brejky a v páté minutě se dostali před domácího gólmana, ale ten byl na správném místě. V 15. minutě utekl stříbrnoskalický Rezek a  z úhlu prostřelil Weidenbornera. Za tři minuty bylo srovnáno, když Hořický hlavou překonal Detka.  Do poločasu hosté přidali ještě druhou branku. Po rohovém kopu Fekete prostřelil vše, co mu stálo v cestě.
Ve druhém poločase domácí sáhli k dvojnásobnému střídání a chtěli co nejdříve vyrovnat. Jenže dvě hrubé chyby obrany hned na samém začátku hosté potrestali a šli do tříbrankového vedení. Nespeky poté získaly místy až drtivou převahu. Šance Dixy, Bialonczyka a Nachtmana skončily buď na tyči nebo je zlikvidoval gólman Detko. V 65. minutě však nestačil na únik Dixy, který snížil na konečných 2:4.

Branky: 18. Hořický, 65. Dixa – 15. a 46. Rezek, 30. Fekete, 47. Popela. Rozhodčí: Chrudimský ŽK: Myslivec/4. Diváci: 50. Poločas: 1:2. Nespeky: Weidenborner – Párys, Nachtman, Kučera (46. Pavlík), Hořický (63. Jan Kadeřábek) –  Sysel, Myslivec, Kupša, Dixa – Čáp, Pavelka (46. Bialonczyk).

Autor: Petr Roubíček

8.6.2013 VSTUP DO DISKUSE

Odklízení naplaveného bahna ve Vranovské Lhotě.
25

Při bleskové povodni pomáhali dobrovolní hasiči

Rock of Sadská přilákal davy fanoušků
96

Jak reklamovat koupený dům či byt

Koupili jste si vysněný byt nebo dům a máte pocit, že je dokonalý? Prvotní nadšení z dobré koupě mohou však zanedlouho vystřídat starosti s vadami, které se projeví až po čase. Víte, jaká práva v takovém případě máte? A jak nejlépe postupovat, abyste o ně nepřišli?

Bodnutí Fenina rytíře rozzlobilo

Vlašim – Fotbalisté Vlašimi (pátí v tabulce) si nezahráli ve Fortuna národní lize na Jánošíky a chudým nerozdávali, a tak poslední Varnsdorf odjel na sever Čech s prázdnou a ještě zatěžkám v autobuse čtyřmi góly.