NESPEKY - HRADIŠŤKO 0:2

Domácí měli sice od začátku územní převahu, ale bez vyložené šance. Dva závary uhasila obrana Hradišťka, míč po trestném kopu Boeva z dobré pozice skončil nad brankou, stejně dopadl T. Rosenvald po kombinaci a Popelku v úniku na poslední chvíli zastavil stoper Fiala. Poslední hosté zahrozili jen střelou Rodka, jenž prověřil Vejvodu. Těsně před odchodem do kabin přišla rána do nespeckého vazu, když Novotný napřáhl z 20 metrů a míč pověsil do šibenice Vejvodovy branky.

Ve druhém poločase se blýskl gólman hostů Michal třemi parádními zákroky proti nespeckým střelcům. V závěru domácí otevřeli zadní vrátka, kam pronikl Dvořák a ukončil nespecké trápení.

„Měli jsme neplodnou převahu, bez šancí a hosté krásnou střelou před koncem poločasu dali gól. V závěru jsme při hře vabank dostali druhý gól. Od začátku byl soupeř zakopaný v obraně a my jsme jí nedokázali překonat. Klukům nemůžu upřít bojovnost, ale chyběla fotbalovost, a tak když nedáme gól, nemůžeme vyhrát," posteskl si po zápase trenér Nespek Václav Knížek starší, jehož mrzí i zranění smolaře Krejzy, jenž v týdnu přišel z Benešova, na tréninku mu vyrazil spoluhráč zuby a v zápase musel pro zranění hlavy vystřídat.

Branky: 45. Novotný, 90. Dvořák. Rozhodčí: Petýrek. ŽK: 1:3. Diváci: 120. Poločas: 0:1.

Nespeky: Vejvoda – Boev (65, Kupša), Obermaier, Urban, Pavlík – Krejza (58. Dixa). K. Kulhavý, T. Rosenvald, Myslivec (62. Röhrich), Popelka (78. D. Jendele).