Slavia Jesenice – Nespeky 2:1

Nespeky měly do zápasu raketový start, když po nedorozumění domácí obrany otevřel skóre Pavlík. Hosté měli více ze hry, přesto mohl vyrovnat Beneš, jenže Hercík mu radost zkazil. O chvíli později mířil míč po Nachtmanově trestném kopu do jesenické branky, ale hráč ve zdi balón vychýlil na roh. Ve 28. minutě přišel pro hosty šok, když Kurila vyrovnal z trestného kopu z 25 metrů. Poté měli slovo dva hráči domácí Beneš a hostující Kadlec. ten se dvakrát před gólmanem netrefil branku. Naopak jesenický borec poprvé ztroskotal na Hercíkovi, ale podruhé, v 43. minutě, již hlavou po rohu rozvlnil síť – 2:1.

Po přestávce se již nehrál pěkný fotbal. Hosté mohli vyrovnat Pavlíkem, ale ten trefil pouze tyč, avšak mohli také inkasovat, ale Hocka a Beneše zpacifikoval Hercík.

„Úvod zápasu nám vyšel, dali jsme rychle gól, byli lepším mužstvem, ale další dvě šance Kadlec neproměnil. Soupeř nás zato dvakrát do přestávky potrestal. To nás dost srazilo. Ve druhém poločase byla hra neurovnaná, nepřesná, my jsme nastřelili Pavlíkem tyč, ale šance měli i domácí. Velmi mě mrzí, že jsme v Jesenici ztratili body,“ smutnil kouč Nespek Petr Novotný.

Branky: 28. Kurila, 43. Beneš – 1. Pavlík. Rozhodčí: Noll. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Poločas: 2:1.

Nespeky: Hercík - Párys (46. Čáp), Nachtman, M. Rosenvald, Kapr – Myslivec, Burian, Pavlík, Cháb (85. Presl) – T. Rosenvald, Kadlec.