Nespeky - Říčany 0:1

První poločas byl ze strany Nespek tragický a jen Pavlík zahrozil střelou nad branku Říčan. Hosté měli dvě šance, ale Donát centr Bakši bravurně zlikvidoval a těsně před odchodem do kabin hlavičkoval Bacílek po rohu ze dvou metrů těsně vedle.

Ihned po přestávce unikl nespecké obraně Bacílek a "angličanem" nedal Donátovi šanci - 0:1. Říčany se po vedení zatáhly do obrany, Nespeky si vytvořily až do konce zápasu obrovskou převahu, ale brankář hostů Oudrán musel řešit jen několik centrů. Konec zápasu byl ze strany Říčan hodně emotivní. V 89. minutě byl nejprve vyloučen Šalda, který před pokutovým územím chytil za dres T. Rosenvalda ve vyložené šanci. V následné strkanici udeřil Packert domácího hráče a šel také předčasně pod sprchy.

"Jsem strašně zklamaný, byla to z naší strany hrozná bída. První poločas byl jsme odehráli na jaře nejhůř. O přestávce si říkáme v kabině, jak se zlepšíme a hned na začátku druhé půle dostaneme gól. Poté jsme zlepšili hru, měli tlak a bohužel jsme branku nevstřelili ani v závěru, kdy jsme hráli proti devíti. Mohli jsme mít klid a teď, abychom tvrdě bojovali o další body v Kondraci," byl rozzlobený po zápase trenér Nespek Petr Novotný.

Branka: 46. Bacílek. Rozhodčí: Zdeněk. ŽK: 1:1. ČK: 89. Šalda a Packert (oba Ř.). Diváci: 100. Poločas: 0:0.

Sokol Nespeky: Donát - V. Kulhavý, Nachtman, M. Rosenvald, Pavlík - Kumpošt, Myslivec (13. Cháb), Kadeřábek, Burian (60. T. Rosenvald) - Kadlec, Kalenda.