VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Největší nadílku přichystala přípravka SK Načeradec

Benešovsko – Výsledky a tabulky okresních fotbalových soutěží.

24.9.2012
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Robin Novák

III. třída A

Bystřice – Úročnice 4:0, Votice B – Myslič 4:2, Netvořice – Soběhrdy  3:1, Krhanice – Václavice 3:2, Sedlec-Prčice B – Pyšely 0:0, Nespeky B – Týnec B 5:3, Ostředek – Křečovice 3:3.

1. Soběhrdy ⋌ 5 4 0 1 16:6  12
2. Krhanice⋌ 5 4 0 1 14:8  12
3. Pyšely⋌ 5 3 2 0 13:0  11
4. Votice B⋌ 5 2 3 0 12:7   9
5. Nespeky B⋌ 5 3 0 2 12:12  9
6. Václavice⋌ 5 2 1 2 18:16  7
7. Úročnice⋌ 5 2 1 2  7:10  7
8. Křečovice⋌ 5 2 1 2 11:15  7
9. Bystřice⋌ 5 2 0 3 10:15  6
10. Ostředek⋌ 5 1 2 2  9:10  5
11. Týnec B⋌ 5 1 2 2  9:12  5
12. Netvořice⋌ 5 1 2 2  8:16  5
13. Sedlec-Prčice B⋌ 5 0 1 4  7:12  1
14. Myslič⋌ 5 0 1 4  9:16  1

III. třída B

Bílkovice – Bl. Načeradec 1:1, Postupice – Ratměřice 5:0, Struhařov B – Pravonín 0:7, Kondrac B – SK Načeradec 1:3, Tichonice – Velíš 4:4, Křivsoudov – Čechtice A 11:1, N. Lhota – Louňovice 1:1.

1. SK Načeradec⋌ 5 5 0 0 17:5  15
2. Křivsoudov⋌ 5 4 1 0 36:6  13
3. Pravonín⋌ 5 4 0 1 21:3  12
4. Postupice⋌ 5 3 1 1 17:8  10
5. Kondrac B⋌ 5 3 0 2 13:8   9
6. Ratměřice⋌ 5 3 0 2  8:10  9
7. Tichonice⋌ 5 2 1 2 10:13  7
8. Nesperská Lhota ⋌ 5 2 1 2  8:18  7
9. Struhařov B⋌ 5 2 0 3  5:14  6
10. Bílkovice⋌ 5 1 1 3  7:15  4
11. Čechtice ⋌ 5 1 1 3  6:19  4
12. Louňovice⋌ 5 0 2 3  8:14  2
13. Velíš⋌ 5 0 1 4  6:17  1
14. Blaník Načeradec⋌ 5 0 1 4  7:19  1

IV. třída A

Poříčí B – Úročnice B 5:1, Čerčany – Bukovany 7:1, Miličín – Zaječice 1:2, Neveklov B – Lešany 0:1, Jablonná – Pecerady 5:3, Soběhrdy B – Bystřice B 2:8.

1. Lešany⋌ 5 5 0 0 22:4  15
2. Čerčany⋌ 5 4 0 1 23:7  12
3. Poříčí B⋌ 5 4 0 1 23:12 12
4. Neveklov B⋌ 5 4 0 1 13:3  12
5. Úročnice B⋌ 5 3 1 1 19:14 10
6. Miličín⋌ 5 3 0 2 17:10  9
7. Bystřice B⋌ 5 2 0 3 15:17  6
8. Jablonná⋌ 5 1 1 3 13:17  4
9. Bukovany⋌ 5 1 0 4 10:24  3
10. Zaječice⋌ 5 1 0 4  6:21  3
11. Soběhrdy B⋌ 5 1 0 4 11:28  3
12. Pecerady⋌ 5 0 0 5  8:23  0

IV. třída B

Olbramovice B – Neustupov 9:1, Jankov B – Ratměřice B 1:0, Miličín B – Maršovice B 3:2, Mezno B – SK Přestavlky 7:0, Drachkov – Heřmaničky 4:2, Vrchotovy Janovice B – Budenín 1:2.

1. Mezno B⋌ 5 5 0 0 19:3  15
2. Jankov B⋌ 5 4 0 1 15:9  12
3. Miličín B⋌ 5 3 2 0 14:6  11
4. Budenín⋌ 5 3 1 1 19:9  10
5. Olbramovice B⋌ 5 2 1 2 20:6   7
6. Maršovice B⋌ 5 2 1 2 14:5   7
7. SK Přestavlky⋌ 5 2 1 2  9:17  7
8. Drachkov⋌ 5 2 0 3 13:13  6
9. Vrchotovy Janovice B⋌ 5 2 0 3  7:9   6
10. Heřmaničky ⋌ 5 1 0 4  5:14  3
11. Ratměřice B⋌ 5 1 0 4  7:20  3
12. Neustupov⋌ 5 0 0 5  3:34  0

IV. třída C

Chotýšany B – Tichonice B 5:1, Radošovice – Libež 2:1, Teplýšovice C – Kladruby  3:2, Popovice B – Postupice B 3:2, Divišov B – Vracovice 10:2, Ostředek B – Sokol Přestavlky B 2:3.

1. Divišov B⋌ 5 4 0 1 21:8  12
2. Postupice B ⋌ 5 4 0 1 18:8  12
3. Libež⋌ 5 4 0 1 15:8  12
4. Popovice B⋌ 5 4 0 1 16:11 12
5. Radošovice⋌ 5 4 0 1 10:9  12
6. Sokol Přestavlky B⋌ 5 3 0 2 13:12  9
7. Kladruby ⋌ 5 2 0 3  9:12  6
8. Chotýšany B⋌ 5 1 1 3 15:15  4
9. Vracovice⋌ 5 1 1 3 11:20  4
10. Tichonice B ⋌ 5 1 0 4  8:13  3
11. Teplýšovice C⋌ 5 1 0 4 10:18  3
12. Ostředek B⋌ 5 0 0 5  7:19  0

IV. třída D

Libouň – Zdislavice B 0:3, Keblov – Hulice 9:1, Miřetice B – Dolní Kralovice B 4:3, Trhový Štěpánov B – Kamberk 3:0, Křivsoudov B – Čechtice B 2:1, Pravonín B – Louňovice B 4:1.

1. Trhový Štěpánov B⋌ 5 5 0 0 24:4  15
2. Zdislavice⋌ 5 4 1 0 22:6  13
3. Miřetice B⋌ 5 4 0 1 38:10 12
4. Libouň⋌ 5 4 0 1 34:12 12
5. Keblov⋌ 5 3 0 2 24:12  9
6. Pravonín B⋌ 5 2 0 3 14:19  6
7. Křivsoudov B⋌ 5 2 0 3  9:14  6
8. Dolní Kralovice B⋌ 5 1 2 2 11:17  5
9. Hulice⋌ 5 1 1 3  7:26  4
10. Kamberk⋌ 5 1 0 4  9:17  3
11. Čechtice B⋌ 5 1 0 4 12:32  3
12. Louňovice B ⋌ 5 0 0 5  3:38  0

OP dorost

Neveklov – Blaník Načeradec 3:1, Čerčany – Tichonice 6:1, Čechtice – Mezno 8:0, Sedlec/Prčice – Lešany 8:0, Lukavec – Divišov 1:4, Bystřice – Poříčí 1:0.

1. Čechtice⋌ 5 5 0 0 37:3  15
2. Sedlec/Prčice⋌ 5 4 1 0 24:6  13
3. Čerčany⋌ 5 3 1 1 31:14 10
4. Tichonice⋌ 5 3 0 2 19:15  9
5. Lešany⋌ 5 3 0 2 16:23  9
6. Divišov⋌ 5 2 0 3 12:11  6
7. Neveklov⋌ 5 2 0 3  6:11  6
8. Mezno⋌ 5 2 0 3  8:18  6
9. Bystřice⋌ 5 1 2 2  6:12  5
10. Poříčí⋌ 5 1 1 3  9:13  4
11. Blaník Načeradec⋌ 5 1 1 3  8:19  4
12. Lukavec⋌ 5 0 0 5  4:35  0

OP starší žáci

Olbramovice – Vlašim B 0:10, Jankov – Postupice 1:0, Miličín – Čechtice 5:1, Sedlec-Prčice – Teplýšovice 2:2, Trhový Štěpánov – Poříčí  4:0.

1. Teplýšovice⋌ 4 3 1 0 31:4  10
2. Vlašim B⋌ 4 3 0 1 22:7   9
3. Poříčí ⋌ 4 2 1 1 10:6   7
4. Čechtice⋌ 4 2 1 1  9:7   7
5. Miličín⋌ 3 2 0 1 10:7   6
6. Postupice⋌ 4 1 1 2  4:6   4
7. Trhový Štěpánov⋌ 4 1 1 2  8:11  4
8. Bílkovice⋌ 3 1 1 1  6:20  4
9. Jankov⋌ 3 1 0 2  3:10  3
10. Sedlec-Prčice⋌ 4 0 2 2  3:12  2
11. Olbramovice⋌ 3 0 0 3  1:17  0

OS starší žáci 6 + 1

Vrchotovy Janovice – Úročnice 13:0, Zdislavice – Křivsoudov 2:9, Velíš – Maršovice 1:3, Chocerady – Louňovice 6:3, Struhařov – Přestavlky 7:4.

1. Chocerady⋌ 4 4 0 0 50:8  12
2. Křivsoudov⋌ 4 4 0 0 33:9  12
3. Pyšely⋌ 3 3 0 0 32:6   9
4. Vrchotovy Janovice⋌ 4 2 0 2 31:18  6
5. Zdislavice⋌ 4 2 0 2 24:28  6
6. Maršovice⋌ 4 2 0 2 12:19  6
7. Struhařov⋌ 3 1 0 2  8:21  3
8. Úročnice⋌ 4 1 0 3 11:33  3
9. Louňovice⋌ 3 0 1 2  9:17  1
10. Velíš⋌ 4 0 1 3  3:29  1
11. Přestavlky⋌ 3 0 0 3 11:36  0

OP mladší žáci 7 + 1

Benešov B – Čerčany 6:3, Bystřice – Sedlec-Prčice 1:6, Týnec – Krhanice 6:0.

1. Sedlec-Prčice⋌ 4 4 0 0 25:5  12
2. Týnec⋌ 4 3 0 1 16:9   9
3. Benešov B⋌ 4 3 0 1 18:12  9
4. Čerčany⋌ 4 1 0 3 10:16  3
5. Bystřice⋌ 4 1 0 3  8:18  3
6. Krhanice⋌ 4 0 0 4  4:21  0

OS mladší žáci 5 + 1 A

Bílkovice – Týnec 2:13, Struhařov – Mezno 11:4, Ostředek – Křečovice 10:2.

1. Týnec⋌ 4 4 0 0 37:15 12
2. Mezno⋌ 4 3 0 1 49:19  9
3. Struhařov⋌ 4 3 0 1 39:18  9
4. Ostředek⋌ 4 1 0 3 16:34  3
5. Bílkovice⋌ 4 1 0 3 14:39  3
6. Křečovice⋌ 4 0 0 4 11:41  0

OS mladší žáci B 5 + 1

Pravonín – Dolní Kralovice 8:2, SK Načeradec – Popovice 26:3, Tichonice – Trhový Štěpánov 8:1.

1. Tichonice⋌ 4 3 1 0 45:4  10
2. Pravonín⋌ 4 3 1 0 42:4  10
3. Trhový Štěpánov⋌ 4 2 1 1 35:12  7
4. Dolní Kralovice⋌ 4 1 1 2 13:19  4
5. SK Načeradec⋌ 4 1 0 3 28:34  3
6. Popovice⋌ 4 0 0 4  4:94  0

OP starší přípravka 5 + 1

Olbramovice – Benešov 9:5, Nespeky – Senohraby 1:2, Teplýšovice – Chotýšany 25:1, Sedlec-Prčice – Pecerady 11:4, Votice – Vlašim 0:27.

1. Vlašim⋌ 4 4 0 0 57:7  12

2. Olbramovice⋌ 4 4 0 0 51:13 12
3. Benešov⋌ 4 3 0 1 49:13  9
4. Senohraby⋌ 4 3 0 1 33:14  9
5. Teplýšovice⋌ 4 2 0 2 36:21  6
6. Sedlec-Prčice⋌ 4 2 0 2 27:26  6
7. Nespeky⋌ 4 1 1 2 12:15  4
8. Pecerady⋌ 4 0 1 3  9:32  1
9. Votice⋌ 4 0 0 4 7:54  0

10. Chotýšany⋌ 4 0 0 4  6:92  0

OS starší přípravky 5 + 1 A

Jankov – Postupice 3:10, Miličín – Struhařov 6:1, Netvořice – Pyšely 8:1, Neveklov – Soběhrdy 1:3, Maršovice – Vrchotovy Janovice 3:1.

1. Netvořice⋌ 4 4 0 0 40:5  12

2. Postupice⋌ 3 3 0 0 41:4   9
3. Bystřice⋌ 3 3 0 0 34:12  9
4. Soběhrdy⋌ 4 2 1 1 21:12  7
5. Jankov⋌ 4 1 2 1 22:24  5
6. Pyšely⋌ 3 1 1 1 16:18  4
7. Neveklov⋌ 4 1 1 2 10:15  4
8. Maršovice⋌ 4 1 1 2 10:22  4
9. Miličín⋌ 4 1 0 3 11:29  3
10. Vrchotovy Janovice ⋌ 4 0 0 4  7:29  0
12. Struhařov⋌ 3 0 0 3  4:47  0

OS starší přípravky B 5 + 1

Velíš – Vlašim B 6:9, Zdislavice – Křivsoudov 2:8, Teplýšovice B – Trhový Štěpánov 5:4, Kondrac – Miřetice 15:1, Divišov – Tichonice 0:22.

1. Vlašim B⋌ 4 4 0 0 43:12 12
2. Kondrac⋌ 4 3 0 1 51:8   9
3. Zdislavice⋌ 4 3 0 1 44:13  9
4. Křivsoudov⋌ 4 3 0 1 39:15  9
5. Teplýšovice⋌ 4 3 0 1 38:20  9
6. Velíš⋌ 4 2 0 2 34:25  6
7. Tichonice⋌ 4 1 0 3 30:31  3
8. Trhový Štěpánov⋌ 4 1 0 3 18:26  3
9. Miřetice⋌ 4 0 0 4  5:58  0
10. Divišov⋌ 4 0 0 4  1:95  0

STANISLAV FÜRST

Autor: Pavel Šimáček

24.9.2012 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Pří muzejní noci v Benešově si příchozí poslechli folklorní soubor i ochutnali tradiční marmeládu.
31

Folklor i domácí marmeládu nabídla benešovská muzejní noc

Rekonstrukce bitvy u Lipan.
63

OBRAZEM: Lipanská mohyla ožila proslulou bitvou

Muž se zastal taxikářky, útočník ho pobodal

Kutná Hora - V pátek v půl sedmé večer došlo ke konfliktu mezi čtyřiapadesátiletým mužem a taxikářkou.

OBRAZEM: Modely železnic přilákaly spousty návštěvníků

Pečky - Miniaturní lokomotivy, vagóny a přírodní scenérie. To mohli vidět návštěvníci tradiční výstavy modelových železnic, která je největší v České republice. Tradičně se koná ve stejný termín jako městská akce nazvaná Jede, jede mašinka a je její součástí. Letos tomu nebylo jinak.

Po 75 letech Gabčík a Kubiš znovu v Praze zaútočili na Heydricha

Praha - Po 75 letech dnes znovu českoslovenští parašutisté Jozef Gabčík a Jan Kubiš zaútočili na říšského protektora Reinharda Heydricha. Zatáčku v pražských Holešovičkách, kudy jeho auto v roce 1942 jelo a která byla později přestavěná, nahradila pro historickou rekonstrukci nedaleká v Zenklově ulici. Akci přihlížely stovky lidí. Výročí připomíná také vojenský tábor v Libni, jeho součástí je i replika stíhačky Spitfire.

Policisté jsou v pohotovosti, aby ohlídali Prahu

Praha – Hned několik velkých akcí (s očekávanou velmi početnou návštěvou) i sportovních utkání zaměstná o víkendu pražské policisty. Ti nejen budou zajišťovat bezpečnost návštěvníků, veřejný pořádek a plynulost dopravy, ale jejich specialisté spolupracovali s pořadateli už při přípravě konkrétních opatření a poskytovali jim i potřebné poradenství. Připomněla to mluvčí pražské policie Andrea Zoulová.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies