ČERVENÉ PEČKY – TEPLÝŠOVICE   6:1
Domácí zaskočili hosty hned v úvodní čtvrthodině, kdy nasypali do sítě Teplýšovic tři branky a do poločasu přidali další dvě. Po přestávce již dorostenci Peček hru kontrolovali a vsítili šestý gól. Za hosty alespoň zkorigoval Horák.

Branka Teplýšovic: Horák. Rozhodčí: Šmejkal. Poločas: 5:0. Teplýšovice: Černý – Mokrý, Kamenský, Horák, Škvor, Beneš, Š. Průcha, Kodet, J. Průcha, Stěhule, Stařecký. Střídali: Hanka, Matoušek.

TÝNEC N. SÁZ. – PETROVICE  3:3
Domácí od začátku hlavně v defenzívě nestačili na dravé útočníky hostů a v 6. minutě po hrubce Součka  inkasovali. Týnečtí se rychle oklepali a Šejstal po ukázkové akci s Kalfasem vyrovnal. V další šanci pálil Voldřich vedle, aby Šejstal dělovkou dostal domácí do vedení. Ti uspokojeni vedením  přestali hrát a hosté v úvodu druhé půle nejprve po chybě Severýna vyrovnali a následně  v 63. minutě šli do vedení. Týnečtí však po velkém trápení v závěru O. Stejskalem srovnali. Petrovice, ač hrály od začátku zápasu v deseti lidech, ukázaly důsledností a bojovností, větší chuť získat body. Nakonec nerozhodný výsledek brala ale obě mužstva.

Branky Týnce: Šejstal 2, O. Stejskal. Rozhodčí: Kovář. Poločas: 2:1. Týnec: Koukol – Brhel, Severin, Kolář, Souček – Voldřich, Kalfas, Šejstal, Šifra – O. Stejskal, L. Kroupa. Střídali: Štech, Havelka, Kříž, Humpl, Žofaj.

Další výsledky: Říčany – Votice 1:1, Chocerady – Uhlířské Janovice 0:2.