JANKOV –  JÍROVICE    1:2

Bojovný zápas plný střetů provázela snaha domácích dobýt dobře a důrazně bránící mužstvo hostů, kteří následně přecházeli do rychlých protiútoků, hlavně přes Sahulu. První gól však obstarala dalekonosná střela hostujícího Borkovce. Domácí nadále tlačili, což ale přineslo jen neproměněné šance.
Do druhého poločasu vstoupil Jankov tlakem, který vyústil ve vyrovnání Horčičky. Následně pokračovali Jankovští v útočení, ale hosté je po rychlém protiútoku potrestali nejnebezpečnějším hráčem Sahulou.
Branky: Horčička – Borkovec, Sahula. Rozhodčí: Kočí. ŽK: 2:5. Diváci: 60. Poločas: 0:1.Jankov: Nerad – Peroutka, Procházka, Beran, D. Čermák, Balík, Vrzal, Skála, M. Čermák, Veselý, Horčička.  Střídali: Volf, Uhliar, Vosátka. Jírovice: Ellschlöger – Borkovec, D. Stibůrek, Beneš, Sahula, Pokorný, Klepl, Kulda, Hořejší, Pěkný, F. Stibůrek. Střídali: Němec, Macháček.

OLBRAMOVICE –  POPOVICE    2:3

Zapas začali lépe hosté a záhy šli do vedení, když Korecký zužitkoval kolmou přihrávku. Domácí odpověď byla okamžitá. Hned po rozehrání našel Šach dlouhým nákopem Macháčka, který přehodil vybíhajícího P. Heřmánka. V další čtvrthodině se hrál fotbal „nahoru dolů" se šancemi na obou stranách. Střela domácího Helmy a Macháček sám na malém vápně před odkrytou brankou ani únik Koreckého na straně druhé, však brankou neskončily. Až v 35. minutě odcentroval Veselý od brankové čáry a Suk zblízka pohodlně skóroval – 1:2. O chvíli později si na roh naskočil Veselý a prudkou hlavičkou z pěti metrů nedal Malíkovi šanci. Vzápětí mohl snížit Rosol, ale nedokázal přesně usměrnit do branky Macháčkovu přihrávku.
Ve druhém poločase se snažili být aktivnější domácí, ale jejich šance zastavil buď ofsajd, nebo vlastní nepřesnost. Za zmínku stojí pouze Neubergova dalekonosná střela do břevna a dvě hlavičky Šípka po rohových kopech, které však výtečně zneškodnil P. Heřmánek. Domácí se dočkali až v nastaveném čase, když po přímém kopu hlavičkoval přesně Šípek.
Branky: 8. Macháček, 90. + 4. Šípek – 7. Korecký, 35. Suk, 43. Veselý. Rozhodčí: Konvička. ŽK: 1:1. Diváci: 130. Poločas: 1:3. Olbramovice: Malík – Hrstka, Helma (83. Ježek), Brdek (54. Havlíček), Neuberg – Macháček, Šípek, Šach, Štěpánek – Vyskočil (69. Vácha), Rosol. Popovice: P. Heřmánek – Hovorka, Kaucký, Kovář (90. Kašpar), Dvořák – Korecký, Veselý, M. Heřmánek, Žížala (75. Filip) – Matuška, Suk.

CHOCERADY –  SO. PŘESTAVLKY   0:2

Chocerady byly po celý zápas aktivnější, ale nedokázaly proměnit ani nejvyloženější šance, například míč poskakující na brankové čáře  Maralík poslal jen do tyče. Navíc museli domácí během hodiny dvakrát střídat, když si Šmejkal poranil třísla a Kodad po souboji před šestnáctkou Přestavlk (rozhodčí to neposoudil jako faul) skončil na zemi a nakonec v nemocnici se zlomenou klíční kostí. Přestavlky se za celý zápas dostaly jednou k vážnějšímu ohrožení domácí brány a dokázaly vstřelit dva góly. Nejdříve se po trestném kopu míč odrazil do sítě Chocerad od boku přestavlckého P. Mrázka. Pár minut před koncem uzavřel skóre z dorážky Pivoňka, když balón po dlouhém nákopu vypadl brankáři Holubovi z rukou.
Branky: P. Mrázek, Pivoňka. Rozhodčí: Pessr. ŽK: 3:4. Diváci: 150. Poločas: 0:0. Chocerady: Holub – Benák, Tusjak, Šmíd, Pospíšil – Šmejkal (38. Bürgel), Mařinec, Kodad (58. Pešta), Kůdela – Maralík (70. Mrázek), Kuželka. Sokol Přestavlky: Toman – I. Novák, M. Novák, J. Mikulanda, Berka, Kučera, Pivoňka, P. Mrázek, Vondrák, Brambora, Blokeš. Střídali: Pohunek, Dufek, Velebil.

DIVIŠOV –  DOLNÍ KRALOVICE   0:0
Diváci viděli zápas průměrné úrovně s minimem šancí, proto utkání skončilo zaslouženě bez branek.
Rozhodčí: Irion. ŽK: 2:2. Diváci: 80.  Divišov: J. Hanuš – Blažíček, Marek Hanuš, J. Pekárek, Vobořil – Šimon, Vávra, L. Zámostný, Vondrák – Macháček, Campodonico. Střídali: J. Solnař, J. Zámostný. Dolní Kralovice: Doležal – Maršoun, T. Jelínek, Pitelka, Prchal,  Marušák, Roháč, Vrkoslav, Vošický, L. Jelínek, Boček. Střídal: Holba.

T. ŠTĚPÁNOV –  TEPLÝŠOVICE B  2:2

Domácí začali aktivně. První příležitost ještě nevyužili, ale po závaru ve vápně se odrazil míč k M. Navrátilovi, který lobem poslal balón do sítě. V dalších šancích Kůžel a Rytina netrefili branku. Hosté odpovídali dlouhými nákopy na vysunuté útočníky a v závěru poločasu vyrovnal M. Kaňka hlavou do šibenice po trestném kopu.
Druhý poločas začal stejně jako první. První šanci ještě hosté stačili zlikvidovat, ale na dorážku důrazného Trpšovského po střele Pánka již gólman nestačil. Hosté postupně vyrovnali hru a začali ohrožovat domácí branku, ale buď mířili nepřesně nebo zasáhl brankář Vejvoda. Domácí hrozili z rychlých útoků a v největší šanci vychytal Tranta jak Kůžela, tak dorážejícího Trpšovského. A tak si před koncem zápasu  na druhé straně naskočil na míč po rohu opět M. Kaňka a srovnal na 2:2.
Branky: M. Navrátil, Trpšovský – M. Kaňka 2. Rozhodčí: Novák. ŽK: 3:1. Diváci: 70. Poločas: 1:1. Trhový Štěpánov: Vejvoda – Staněk, Janoušek, Škvor, Sviták – M. Navrátil, Pánek, Rytina, Provazník – Kůžel, Vobecký. Střídali: P. Navrátil, Trpšovský. Teplýšovice B: Tranta – P. Hruška, O. Hruška, Boťa, Bříza, Páv, Vosička, Klabík, Breburda, M. Kaňka, L. Kaňka. Střídali: Beneš, Stěhule, Mrha.

MIŘETICE –  MEZNO      3:0

Hosté byli domácím vyrovnaným soupeřem, ale své šance neproměnili, proto Miřetice již potřetí bodovaly naplno.
Branky: Filip, P. Čáp, Kamarýt. Rozhodčí: Rezek. ŽK: 2:2. Diváci: 100. Poločas: 3:0. Miřetice: Hanuš – P. Čáp, K. Čáp, Kopecký, Zajíc – J. Přitasil, Kamarýt, Filip, Lhoták – Fialka, Jantač. Střídali: Javorský, V. Přitasil, Seidl. Mezno: Doskočil – Prchlík, Eliáš, Novotný, Říha, Kubec, Homola, Helma, Šimák, Skopec, Macko. Střídali: Babický, D. Homola.

VRCH. JANOVICE – NEVEKLOV      4:1

Po úvodním oťukávání se radovali první domácí, když Vrkoslav po nenápadné akci překvapil neveklovského brankáře nepříliš prudkou střelou bodlem pod břevno. Poté domácí trochu však vypadli z tempa a aktivnější byli hosté, ale dvakrát si vylámal zuby Vitouš na Vávrovi, který si v závěru poločasu pohrál s nervy domácích fanoušků, když mu míč vypadl z rukou, ale Vitouš po nahrávce Haška přestřelil i ochrannou síť za bránou.
Po změně stran převzali iniciativu domácí, ale Střihavka po „ťukecu" Němce s Vrkoslavem, netrefil branku, Němec trefil  brankáře a dorážka Vrkoslava  olízla levou tyčku. Gól tak překvapivě padnul na protější straně hřiště, když po brejku a centru Šiška srovnal stav na 1:1.  V 55. minutě byl vyloučen hostům po druhé žluté kartě Lán a domácí přesilovku dokonale využili. Nejprve předvedl kličkovanou z poloviny hřiště nestárnoucí Sochůrek a překonal brankáře Koleva. Následně se prosadil po úniku Němec a na 4:1 hlavičkoval přesně po rohu Střihavka. Tři góly stihli domácí za sedm minut. Závěr zápasu byl pod kontrolou Janovic a emoce hostů krotil rozhodčí Černý dvěma žlutými kartami za zbytečné fauly.
Branky: 14. Vrkoslav, 62. Sochůrek, 64. Němec, 69. Střihavka –  50. Šiška. Rozhodčí: Černý. ŽK: 1:4. ČK: 55. Lán (N). Diváci: 90. Poločas: 1:0. Vrchotovy Janovice: Vávra – Suchan, Rouš, Kahoun, Prchlík – Střihavka, Šteiger, Linhart, Sochůrek – Němec, Vrkoslav. Neveklov: Kolev – Znamenáček, Havránek, Loucký, Novák – Lán, Hameta, Hašek, Semerád – Vitouš, Šiška.

1. Miřetice⋌ 3 3 0 0 10:1 9
2. Vrchotovy Janovice ⋌ 3 2 0 1  8:4 6
3. Jankov⋌ 3 2 0 1  7:3 6
4. Sokol Přestavlky⋌ 3 2 0 1  8:5 6
     Mezno⋌ 3 2 0 1  8:5 6
6. Divišov⋌ 3 1 2 0  6:2 5
7. Dolní Kralovice⋌ 3 1 2 0  2:1 5
8. Jírovice⋌ 3 1 1 1  3:4 4