Dobříš - Maršovice 2:2

Domácí začali aktivněji kopali několik rohových kopů, které však hosté úspěšně odvrátili. V 10. minutě se na malém vápně uvolnil na druhé straně Moulík a po zemi poslal hosty do vedení - 0:1. Místo toho aby gól hosty uklidnil, začali stále více chybovat a pouštět domácí do stále většího tlaku. Ve 20. minutě stačila ještě hostující obrana míč vyražený Kubáskem uklidit do autu, ale chvíli poté se už domácí prosadili hlavičkou po rohovém kopu - 1:1. Dobříšští se i nadále tlačili před hostující branku, ale několik nadějných příležitostí už do konce nedotáhli.

Ve druhé půli se obraz hry nezměnil a hned na začátku musel Kubásek ukázat své umění při vyložených šancích domácích. Hosté si ještě více zkomlikovali situaci v 60. minutě, kdy byl po druhé žluté kartě vyloučen R. Hašek. Od této chvíle se valil na maršovickou branku jeden útok za druhým a po centru z pravé strany překopl z úhlu domácí útočník prázdnou branku. Další střelu z velkého vápna pak již hostující obrana odvrátit nedokázala a po teči se již nadvakrát domácí prosadili - 2:1. Dobříš chtěla výhru pojistit, ale v době kdy to málokdo čekal, unikl na druhé straně Dráb a po faulu na něj vyrovnal z trestného kopu přes zeď M. Hašek - 2:2. A protože domácí byli ve své snaze dát gól bezzubí, mohl v poslední minutě urvat všechny body Maršovicím Moulík, ale sólo od půli hřiště vychytal domácí gólman.

"V hodně průměrném zápase bylo vidět, že se utkala mužstva ze spodku tabulky. Mrzí mě, že po našem prvním gólu, hlavně zkušení kluci, nedokázali dát hře jiný řád a zklidnit tak mužstvo, místo toho jsme se svými naivními chybami dostávali pod tlak, ze kterého domácí vyrovnali. Druhou půli to s námi po vyloučení R. Haška nevypadalo dobře, ale domácí se potýkali se špatnou koncovkou a nakonec jsme mohli i vyhrát, kdybychom proměnili svoji stoprocentní šanci v úplném závěru," dodal po zápase hrající trenér a autor druhé branky Maršovic Michal Hašek.

Branky Maršovic: Moulík, M. Hašek. ČK: R. Hašek (M). Diváci: 100. Poločas: 1:1.

Maršovice: Kubásek - Hampešt, M. Hašek, Pauer, Žamboch - S. Šetina (87. Milan Procházka), R. Hašek, J. Bechyně (55. Dráb),Řezníček - Moulík, Bartoš (70. Zderadička).