Maršovice - Říčany 3:3

Vstup do zápasu měli lepší hosté a ihned z trestného kopu vymetl říčanský hráč šibenici Kubáskovy branky. Nadále hosté působili fotbalovějším dojmem, ale bez vážnějších šancí. Domácí začali postupně hru vyrovnávat a ve 40. minutě srovnal skóre Bartoš z hranice šestnáctky po přiťuknutí Drába.

Do druhého dějství vletěli domácí excelentně a po brankách R. Haška z malého vápna vedli v 50. minutě 3:1. Poté se Maršovičtí zatáhli a hosté se dostávali do tlaku. Velkou šanci měl ale domácí Dráb, jenže po centru R. Haška mířil z malého vápna vedle. Krátce nato vstřelili hosté gól přímo z rohu, když brankář Kubásek míč podběhl. Říčanští měli stále většinou platonický tlak, přesto vyrovnali po střele z 25 metrů, která se odrazila od břevna do branky. Pět minut před koncem mohl strhnout výhru na domácí stranu Dráb, když obešel vše, co mu stálo v cestě, i s brankářem, ale v závěrečné fázi netrefil z malého vápna zívající branku.

"S výsledkem spokojený nejsem, protože jsme jednoznačně ztratili tři body, protože za stavu 3:1 se utkání již musí dotáhnout do vítězného konce. Bohužel jsme dostali po naší najivní chybě první, ale parádní gól. Jenže jsme hráli nadoraz a zaslouženě jsme skóre otočili. Poté jsme byli strašně pasivní, za což nás hosté potrestali. Mrzí mě, že takové šance jaké měli naši hráči, hlavně v závěru Dráb, jsme neproměnili. Jednoznačně jsme dva body ztratili. V naší situaci remíza nic neřeší," řekl smutně po zápase kormidelník Maršovic Michal Hašek.

Branky Maršovic: R. Hašek 2, Bartoš. Rozhodčí: Klečka. ŽK: 5/4. ČK: 88. M. Hašek (M) z lavičky. Diváci: 100. Poločas: 1:1.

Sokol Maršovice: Kubásek - T. Procházka, Pauer, J. Bechyně, Hrma - St. Šetina (40. Zderadička), Hlaváč, Bartoš, Šach (60. Rezek) - Dráb, R. Hašek.