Admira Praha – Votice 1:3

Admira vstoupila do zápasu aktivněji a v 8. minutě se také dostala do vedení. V závaru sice brankář Januš vyrazil tři střely, na dorážku Lhoty ze tří metrů byl ale krátký. S postupem času se karta začala obracet a ke slovu se stále častěji dostávaly Votice. Ve 13. minutě pak Votičtí Viskup a Horváth nastřelili v rozmezí několik vteřin dvakrát tyč. Poté se hrál poměrně vyrovnaný bojovný fotbal, do poločasu se ale skóre již neměnilo.
Druhá půle jasně patřila Voticím. Ve 35. minutě vyrovnal po centru hlavou Horváth. O sedm minut později se již Marila dostala do vedení, když se po přetaženém centru nádherně položil do hlavičky Walter a gólman Michal se za míčem jen otočil – 1:2. I zbytek zápasu se hrál dle votických not. V 58. minutě utekl obraně Admiry Houška, ale v šestnáctce byl faulován a Walter z nařízené penalty upravil na 1:3. V samém závěru mohl ještě zvýšit vedení Votic Knobloch, který postupoval sám na branku, udělal kličku brankáři, ale poté netrefil prázdnou branku.

„První zápas jsme nezačali šťastně, brzy jsme inkasovali když jsme nechali volného hráče v malém vápně. Poté jsme se rozjeli, zápas byl v naší režii a bylo jen otázkou, kdy se prosadíme střelecky. V pvním poločase jsme nastřelili dvakrát tyč a nevyužili tři šance z malého vápna. Ve druhém poločase to již přišlo a dali jsme góly,“ zhodnotil první zápas trenér Votic Ivan Pihávek.

Branky: 4. Lhota – 35. Horváth, 42. Walter, 58. Walter z pen. Poločas: 1:0.

SK Marila Votice: Januš – Faitl, Gazmend, Lizák, Bareš – Houška (56. Říha), Neuberg (31. Málek), Viskup, Knobloch – Horváth, Siegl (31. Walter).

Chomutov – Tachov 2:0

V prvním poločase měli více ze hry hráči Tachova, kteří ale dlouho nedokázali vyzrát na kvalitní obranu Chomutova. Za zmínku stojí snad jen střela Kašeho, která jen těsně minula branku. Chomutov zahrozil až ve 20. minutě, kdy při rychlém protiútoku našel Slajchrt před brankou Eiselta, brankář Šnajdr ovšem skvělým zákrokem jeho šanci zlikvidoval. V závěru prvního poločasu mohl jít Tachov do vedení, Tušl ale po centru napálil míč jen do tyče.
I po změně stran měli Tachovští herní převahu, ale do šancí se nedostávali. Naopak ve 39. minutě se dostal do sóla Harvatovič, který udělal kličku brankáři a zakončil do prázdné branky. Vedení Chomutova poté zvýšil Eiselt, který parádní střelou o tyč z trestného kopu nedal Šnajdrovi šanci – 2:0. V závěrečných deseti minutách si vypracoval Tachov tlak, ale skrz soustředěnou obranu Chomutova se Tachovští nedostali.

Branky: 39. Harvatovič, 48. Eiselt. Poločas: 0:0.

Admira Praha – Tachov 4:1

Admira vlétla do zápasu o třetí místo jako uragán a v 8. minutě již vedla 2:0. Již ve třetí minutě se prosadil Kubice, který po sólu prostřelil Šnajdra. V 8. minutě pak utekl obraně Tachova Jehlička, který naservíroval míč krásně Kubicemu, pro nějž nebylo problémem trefit prázdnou branku. I nadále pokračovala výrazná převaha Admiry. Při šancích Jehličky a Kubiceho ovšem skvěle zakročil tachovský brankář. Tachov se oklepal až po dvaceti minutách. Šťáhlavský postupoval sám na branku, na Michala ale nevyzrál. Tachov se dočkal gólu o pět minut později, když Habart po pěkné uličce prostřelil brankáře Admiry – 2:1.
Ve druhém poločase se hrál bojovný fotbal a na hřišti se také začínalo pěkně jiskřit. Ve 38. minutě pojistil vedení Admiry třetím gólem Lhota a o tři minuty později, když brankář Makó neudržel míč zvýšil na 4:1 Šabatka. Za rozhodnutého stavu předvedl zbytečný zkrat Šimáček a rozhodčí Hrubeš neváhal vytáhnout červenou kartu. Patnáctiminutové oslabení ovšem Admira ustála bez inkasování. Tachovští totiž převahu nedokázali gólově vyjádřit.

Branky: 3. a 8. Kubice, 38. Lhota, 41. Šabatka – 25. Habart. ČK: 44. Šimáček (Ad.). Poločas: 2:1.

Chomutov – Votice 0:1

Od úvodu finálového utkání byly aktivnější Votice. Na první větší šanci se čekalo do 13. minuty. Viskup postupoval sám na branku, ale ani nadvakrát svou tutovku neproměnil . Ve 20. minutě se do další šance dostal Horváth, Zaťko ovšem opět skvěle zasáhl. Gólem poté neskončila ani hlavička Lizáka. Chomutov se v prvním poločase do šance nedostal.
I ve druhém poločase měly Votice mírně navrch, ale na na obranu Chomutova nedokázaly dlouho vyzrát. Severočeši se mohli dostat do vedení ve 47. minutě, kdy po ojedinělém protiútoku dostal Slajchrt na hranici malého vápna ideální přihrávku, branku ale trestuhodně přestřelil. S přibývajícím časem bylo na obou soupeřích vidět, že především nechtějí inkasovat. Diváci se ale nakonec penalt nedočkali. V 55. minutě po nenápadné akci vystřelil zpoza šestnáctky Horst Siegl mladší a jeho přízemní střela zapadla přesně k tyči. Chomutov se poté snažil o vyrovnání, ale do šance se již nedostal.

„Ve finále jsme byli jasně lepším týmem, neproměnili jsme spousty brankových příležitostí a gól dal až v závěru Siegl,“ dodal po finále Pihávek.

Branka: 55. Siegl. Poločas: 0:0. ŽK: 1:1.

SK Marila Votice: Mašín – Faitl, Gazmend, Lizák, Bareš – Houška (57. Říha), Málek, Walter, Viskup (45. Siegl) – Knobloch, Horváth.

Vítězství sedmého ročníku turnaje o pohár starosty Karla Mencla si tak připsala Marila Votice. V řízení utkání se střídala čtveřice kvalitních rozhodčích Roman Hrubeš, Pavel Franěk, Karel Hrubeš a Patrik Filípek.

„Stále jsme v náročné tréninkové fázi. Na turnaj jsme odjeli jen se čtrnácti hráči, další hráli za béčko na turnaji v Olbramovicích. Byla to další část herně kondičního tréninku. Vyhráli jsme, což je pro sebedůvěru mužstva jenom dobře,“ byl po turnaji spokojený Ivan Pihávek.