MOST – VLAŠIM 0:1

Domácí byli v prvním poločase aktivnější, ale několik šancí spálili, ale v největších Avdiče a Kurtaje vychytal Fendrich. A tak jim Vlašimští ukázali v závěru poločasu lekci z produktivity, když se po rohovém kopu prosadil Štochl.

Ve druhém poločase si ve velkém lijáku hosté těsnou výhru uhájili a mohli jí i navýšit, ale Vernerovi, Barákovi i Jakubovovi zkazil radost brankář Mandaus. V nastavení byl ještě domácím vyloučen Kurtaj.

„Hráčům jsme neříkali o problémech soupeře, protože jsme to věděli asi hodinku před zápasem. Nicméně jsme chtěli navázat na úspěch z Ústí. Nepovedlo se, jsem zklamaný," řekl trenér Mostu Vít Raszyk.

„Jsme maximálně spokojení, protože máme snad dvanáct hráčů zraněných. Hráli za nás kluci z béčka a pět fotbalistů mělo premiéru v dospělém fotbale. Přesto máme tři body, se kterými jsme nepočítali," radoval se po výhře zkušený kouč Vlašimi Vlastimil Petržela.

Branka: 42. Štochl. Rozhodčí: Jílek – Antoníček, Dobrovolný. ŽK: Běloušek, Petráček, Kurtaj – Janda, Hronek, Jakubov. ČK: 90 + 4. Kurtaj. Diváci: 471. Poločas: 0:1.

Most: Mandaus – Santos, Avdič, Běloušek, Nguyen (80. Jiří Procházka) – Schut (59. Surynek), Veselinovič, Jan Procházka, Kurtaj – Wermke (59. Petráček), Mlika.

Vlašim: Fendrich – Petrů, Štochl, Čepelák, Nový – Verner, Průcha, Janda (57. Breda), Hronek – Barák (85. Matějka), Jakubov (90 + 3. Hell).