VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fotbal, jarní los divize, skupina B

Střední Čechy - Jarní los divize, skupina B, sezona 2009/2010.

13.3.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Deník/Pavel Slavíček

16. kolo – 14. března v 14:30
Admira Praha – Vilémov (10:15), Chomutov – Chodov (SO 10:15), Most B – Český Brod (10:15), Sokolov B – Teplice B, Čelákovice – Př. Kopanina (SO 10:15), Kladno B – Brozany (SO 10:15), Děčín – Litvínov, Jirny – Rakovník (SO 11:00).

17. kolo – 21. března v 15:00
Jirny – Admira Praha (SO 11:00), Rakovník – Děčín, Litvínov – Kladno B, Brozany – Čelákovice, Př. Kopanina – Sokolov B (SO), Teplice B – Most B (SO 10:15), Český Brod – Chomutov (SO), Chodov – Vilémov (13:00).

18. kolo – 28. března v 15:00
Admira Praha – Chodov (10:15), Vilémov – Český Brod (SO), Chomutov – Teplice B (SO 10:15), Most B – Př. Kopanina (10:15), Sokolov B – Brozany, Čelákovice – Litvínov, Kladno B – Rakovník (SO 10:15), Děčín – Jirny.

19. kolo – 4. dubna v 16:30
Děčín – Admira Praha, Jirny – Kladno B (SO 11:00), Rakovník – Čelákovice, Litvínov – Sokolov (SO 10:15), Brozany – Most B, Př. Kopanina – Chomutov (SO), Teplice B – Vilémov (10:15), Český Brod – Chodov (SO).

20. kolo – 11. dubna v 16:30
Admira Praha – Český Brod (10:15), Chodov – Teplice B (SO), Vilémov – Př. Kopanina (SO), Chomutov – Brozany (SO 10:15), Most B – Litvínov (10:15), Sokolov B – Rakovník, Čelákovice – Jirny (SO 10:15), Kladno B – Děčín (SO 10:15).

21. kolo – 18. dubna v 17:00
Kladno B – Admira Praha (SO 10:15), Děčín – Čelákovice, Jirny – Sokolov B (SO 11:00), Rakovník – Most B, Litvínov – Chomutov (SO), Brozany – Vilémov, Př. Kopanina – Chodov (SO), Teplice B – Český Brod (10:15).

22. kolo – 25. dubna v 17:00
Admira Praha – Teplice B (10:15), Český Brod – Př. Kopanina (SO), Chodov – Brozany (SO), Vilémov – Litvínov (SO), Chomutov – Rakovník (SO 10:15), Most B – Jirny (10:15), Sokolov B – Děčín, Čelákovice – Kladno B (SO 10:15).

23. kolo – 2. května v 17:00
Čelákovice – Admira Praha (SO 10:15), Kladno B – Sokolov B (SO 10:15), Děčín – Most B, Jirny – Chomutov (SO 11:00), Rakovník – Vilémov, Litvínov – Chodov (SO), Brozany – Český Brod, Př. Kopanina – Teplice B (SO).

24. kolo – 9. května v 17:00
Admira Praha – Př. Kopanina (10:15), Teplice B – Brozany (SO10:15), Český Brod – Litvínov (SO), Chodov – Rakovník (SO), Vilémov – Jirny (SO), Chomutov – Děčín (SO 10:15), Most B – Kladno B (10:15), Sokolov B – Čelákovice.

25. kolo – 16. května v 17:00
Sokolov B – Admira Praha, Čelákovice –Most B (SO 10:15), Kladno B – Chomutov (SO 10:15), Děčín – Vilémov, Jirny – Chodov (SO 11:00), Rakovník – Český Brod, Litvínov – Teplice B (SO), Brozany – Př. Kopanina.

26. kolo – 23. května v 17:00
Admira Praha – Brozany (10:15), Př. Kopanina – Litvínov (SO), Teplice B – Rakovník (SO 10:15), Český Brod – Jirny (SO), Chodov – Děčín (SO), Vilémov – Kladno B (SO), Chomutov – Čelákovice (SO 10:15), Most B – Sokolov B (10:15).

27. kolo – 30. května v 17:00
Most B – Admira Praha (10:15), Sokolov B – Chomutov, Čelákovice – Vilémov (SO 10:15), Kladno B – Chodov (SO 10:15), Děčín – Český Brod, Jirny – Teplice B, Rakovník – Př. Kopanina, Litvínov – Brozany (SO 10:15).

28. kolo – 6. června v 17:00
Admira Praha – Litvínov (10:15), Brozany – Rakovník, Př. Kopanina – Jirny (SO), Teplice B – Děčín (SO 10:15), Český Brod – Kladno B (SO), Chodov – Čelákovice (SO), Vilémov – Sokolov B (SI), Chomutov – Most B (SO 10:15).

29. kolo – 13. června v 17:00
Chomutov – Admira Praha (SO 10:15), Most B – Vilémov (10:15), Sokolov B – Chodov, Čelákovice – Český Brod (SO 10:15), Kladno B – Teplice B (SO 10:15), Děčín – Př. Kopanina, Jirny – Brozany, Rakovník – Litvínov.

30. kolo – 20. června v 17:00
Admira Praha – Rakovník (10:15), Litvínov – Jirny (SO 10:15), Brozany – Děčín, Př. Kopanina – Kladno B (SO), Teplice B – Čelákovice (SO 10:15), Český Brod – Sokolov B (SO), Chodov – Most B (SO), Vilémov – Chomutov (SO).

Autor: Vlastimil Dudáček

13.3.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Martin Kupka.

Radní kraje Martin Kupka: Posilování kreditu benešovské nemocnice je důležité

Řeka Blanice se v některých částech toku vylila ze svého koryta
4

Řeka Blanice se v některých částech toku vylila ze svého koryta

Zmatení řezníci či pekaři. Nevědí, zda mají povinně dávat účtenky

Za týden touto dobou už to nebude možné – odejít z prodejny bez toho, aniž by prodavač vytiskl účtenku s unikátním kódem.

Řidiče na hlavním tahu do Tábora oprava mostu omezí

Bystřice – Začnou rekonstrukce dvou mostů, které od úterý 28. února omezí dopravní obslužnost Bystřice. Stavbaři začnou v ulici K Nesvačilům s demolicí mostu překlenující železniční trať Praha – Tábor i souběžnou mezinárodní silnici E55.

Požárů ubývá, lidé jsou opatrnější

Profesionální i dobrovolní hasiči daleko více vyjížděli vloni k technickým zásahům a na pomoc při dopravních nehodách.

Přecházení kolejí: pomohou jen pevné zábrany

Benešov – Policisté obvodního oddělení a strážníci městské policie opakovaně na benešovském nádraží kontrolují neoprávněné přecházení kolejí.

Česká fotbalová liga

15.kolo

19.11.2016
Převýšov Štěchovice 1 : 2
Písek Zápy 2 : 5
Olympia HK Vltavín 2 : 0
Litoměřice Chrudim 0 : 4
Vyšehrad Benešov 2 : 3
K.Dvůr Domažlice 3 : 0
Jirny Tachov 2 : 0
Hořovicko Dobrovice 0 : 1
Táborsko B Benátky 1 : 0

16.kolo

07.09.2016
Domažlice Písek st
Chrudim Jirny st
Štěchovice Vyšehrad st
Táborsko B Převýšov st
Vltavín Hořovicko st
Zápy Litoměřice st
Benátky Tachov st
Benešov Olympia HK st
Dobrovice K.Dvůr st

Česká fotbalová liga - 2016/2017

Poř. Mužstvo Z V R P S B
1. Jirny 18 16 0 2 50 : 15 44
2. FC Olympia Hradec Králové 18 12 0 6 40 : 17 37
3. FK Králův Dvůr 18 12 0 6 32 : 20 36
4. SK Benešov 34 14 0 20 43 : 86 36
5. Zápy 18 10 0 8 43 : 29 32
6. Loko Vltavín 18 11 0 7 40 : 29 32
7. Převýšov 18 9 0 9 30 : 21 31
8. FK Slavoj Vyšehrad 18 9 0 9 34 : 29 31
9. Štěchovice 18 11 0 7 30 : 25 31
10. AFK Chrudim 18 10 0 8 30 : 22 29
11. Tachov 18 9 0 9 31 : 30 28
12. Jiskra Domažlice 18 9 0 9 31 : 28 27
13. FK Dobrovice 18 9 0 9 33 : 33 27
14. FK Litoměřice 18 9 0 9 25 : 26 27
15. Písek 18 6 0 12 22 : 31 21
16. SK Benátky nad Jizerou 18 5 0 13 17 : 28 14
17. Táborsko B 18 4 0 14 19 : 51 14
18. FK Hořovicko 18 5 0 13 7 : 35 13

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies