VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fotbalový podzimní los, Divize A

Střední Čechy - Do nového ročníku vstoupí o víkendu 7. a 8. srpnai fotbalové divize. Ve skupině A se počet Středočechů nezměnil. Po postupu Kunic do ČFL byl do skupiny A zařazen vítěz krajského přeboru Vlašim B a po odstoupení Řevnic, byla do této skupiny zařazena TJ Litol.

30.7.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Pavel Slavíček

1. kolo – neděle 8. 8. v 17:00
Koloveč – Tábor (16:00), Zličín – Bohemians 1905 B (SO 10:30), FC Graffin Vlašim B – Doubravka (hř. Kácov), FK Marila Votice – Motorlet (SO), TJ Litol – FK Hořovicko (SO), SK Benešov – Strakonice (SO), Domažlice – 1. FK Příbram B (SO), Třeboň – Sezimovo Ústí B (10:30).
2. kolo – neděle 15. 8. v 17:00
Tábor – Sezimovo Ústí B (SO), 1. FK Příbram B – Třeboň (10:15), Strakonice – Domažlice, FK Hořovicko – SK Benešov (SO), Motorlet – TJ Litol (SO), Doubravka – Marila Votice (SO), Bohemians 05 B – FC Graffin Vlašim B (SO 10:15), Koloveč – Zličín (16:00).
3. kolo – neděle 22. 8. v 17:00
Zličín – Tábor (SO 10:30), FC Graffin Vlašim B – Koloveč, Marila Votice – Bohemians 1905 B (SO), TJ Litol – Doubravka (SO), SK Benešov – Motorlet (SO), Domažlice – FK Hořovicko (SO), Třeboň – Strakonice (10:30), Sezimovo Ústí B – 1. FK Příbram B.
4. kolo – neděle 29. 8. v 17:00
Tábor – 1. FK Příbram B, Strakonice – Sezimovo Ústí B, FK Hořovicko – Třeboň (SO), Motorlet – Domažlice (SO), Doubravka – SK Benešov (SO), Bohemians 1905 B – TJ Litol (SO 10:15), Koloveč – Marila Votice (16:00), Zličín – FC Graffin Vlašim (SO 10:30).
5. kolo – neděle 5. 9. v 17:00
FC Graffin Vlašim B – Tábor (SO), Marila Votice – Zličín (SO), TJ Litol – Koloveč (SO), SK Benešov – Bohemians 1905 B (SO), Domažlice – Doubravka (SO), Třeboň – Motorlet (10:30), Sezimovo Ústí B – FK Hořovicko, 1. FK Příbram B – Strakonice (SO 10:15).
6. kolo – neděle 12. 9. v 17:00
Tábor – Strakonice, FK Hořovicko – 1. FK Příbram B (SO), Motorlet – Sezimovo Ústí (SO), Doubravka – Třeboň (SO), Bohemians 1905 B – Domažlice (SO 10:15), Koloveč – SK Benešov (16:00), Zličín – TJ Litol (SO 10:30), FC Graffin Vlašim B – Marila Votice.
7. kolo – neděle 19. 9. v 16:30
Marila Votice – Tábor (SO), TJ Litol – FC Grafinn Vlašim B (SO), SK Benešov – Zličín (SO), Domažlice – Koloveč (10:15), Třeboň – Bohemians 1905 B (10:30), Sezimovo. Ústí B – Doubravka, 1. FK Příbram B – Motorlet (10:15), Strakonice – FK Hořovicko.
8. kolo – neděle 26. 9. v 16:30
Tábor – FK Hořovicko, Motorlet – Strakonice (SO), Doubravka – 1. FK Příbram B (SO), Bohemians 1905 B – Sezimovo Ústí (SO 10:15), Koloveč – Třeboň (16:00), Zličín – Domažlice (SO 10:30), FC Graffin Vlašim B – SK Benešov, Marila Votice – TJ Litol (SO).
9. kolo – neděle 3. 10 v 16:00
TJ Litol – Tábor (SO), SK Benešov – Marila Votice (SO), Domažlice – FC Graffin Vlašim B (SO), Třeboň – Zličín (10:30), Sezimovo Ústí B – Koloveč, 1. FK Příbram B – Bohemians 1905 B (10:15), Strakonice – Doubravka, FK Hořovicko – Motorlet (SO).
10. kolo – neděle 10. 10. v 16:00
Tábor – Motorlet, Doubravka – FK Hořovicko (SO 10:15), Bohemians 1905 B – Strakonice (SO 10:15), Koloveč – 1. FK Příbram B, Zličín – Sezimovo Ústí B (SO 10:30), FC Graffin Vlašim B – Třeboň, Marila Votice – Domažlice (SO), TJ Litol – SK Benešov (SO).
11. kolo – neděle 17. 10. v 15.30
SK Benešov – Tábor (SO), Domažlice – TJ Litol (SO), Třeboň – Marila Votice (10:30), Sezimovo Ústí B – FC Graffin Vlašim B, 1. FK Příbram B – Zličín (SO 10:15), Strakonice – Koloveč, FK Hořovicko – Bohemians 1905 B (SO), Motorlet – Doubravka (SO).
12. kolo – neděle 24. 10. v 15:30
Tábor – Doubravka, Bohemians 1905 B – Motorlet (SO 10:15), Koloveč – FK Hořovicko, Zličín – Strakonice (SO 10:30), FC Graffin Vlašim B – 1. FK Příbram B, Marila Votice – Sezimovo Ústí (SO), TJ Litol – Třeboň (SO), SK Benešov – Domažlice (SO).
13. kolo – neděle 31. 10. v 14:30
Domažlice – Tábor (SO), Třeboň – SK Benešov (10:30), Sez. Ústí B – TJ Litol, 1. FK Příbram B – Marila Votice (10:00), Strakonice – FC Graffin Vlašim B (SO 10:15), FK Hořovicko – Zličín (SO), Motorlet Praha – Koloveč (SO), Doubravka – Bohemians 1905 B (SO).
14. kolo – neděle 7. 11. v 14:00
Tábor – Bohemians 1905 B, Koloveč – Doubravka, Zličín – Motorlet (SO 10:30), FC Graffin Vlašim B – FK Hořovicko, Marila Votice – Strakonice (SO), TJ Litol – 1. FK Příbram B (SO), SK Benešov – Sezimovo Ústí B (SO), Domažlice – Třeboň (SO).
15. kolo – neděle 14. 11. v 14:00
Třeboň – Tábor 10:30), Sezimovo Ústí B – Domažlice, 1. FK Příbram B – SK Benešov (10:00), Strakonice – TJ Litol, FK Hořovicko – Marila Votice (SO), Motorlet – FC Graffin Vlašim B (SO), Doubravka – Zličín (SO), Bohemians 1905 B – Koloveč (SO 10:45).

Autor: Vlastimil Dudáček

30.7.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Martin Kupka.

Radní kraje Martin Kupka: Posilování kreditu benešovské nemocnice je důležité

Řeka Blanice se v některých částech toku vylila ze svého koryta
4

Řeka Blanice se v některých částech toku vylila ze svého koryta

Zmatení řezníci či pekaři. Nevědí, zda mají povinně dávat účtenky

Za týden touto dobou už to nebude možné – odejít z prodejny bez toho, aniž by prodavač vytiskl účtenku s unikátním kódem.

Řidiče na hlavním tahu do Tábora oprava mostu omezí

Bystřice – Začnou rekonstrukce dvou mostů, které od úterý 28. února omezí dopravní obslužnost Bystřice. Stavbaři začnou v ulici K Nesvačilům s demolicí mostu překlenující železniční trať Praha – Tábor i souběžnou mezinárodní silnici E55.

Požárů ubývá, lidé jsou opatrnější

Profesionální i dobrovolní hasiči daleko více vyjížděli vloni k technickým zásahům a na pomoc při dopravních nehodách.

Přecházení kolejí: pomohou jen pevné zábrany

Benešov – Policisté obvodního oddělení a strážníci městské policie opakovaně na benešovském nádraží kontrolují neoprávněné přecházení kolejí.

Česká fotbalová liga

15.kolo

19.11.2016
Převýšov Štěchovice 1 : 2
Písek Zápy 2 : 5
Olympia HK Vltavín 2 : 0
Litoměřice Chrudim 0 : 4
Vyšehrad Benešov 2 : 3
K.Dvůr Domažlice 3 : 0
Jirny Tachov 2 : 0
Hořovicko Dobrovice 0 : 1
Táborsko B Benátky 1 : 0

16.kolo

07.09.2016
Domažlice Písek st
Chrudim Jirny st
Štěchovice Vyšehrad st
Táborsko B Převýšov st
Vltavín Hořovicko st
Zápy Litoměřice st
Benátky Tachov st
Benešov Olympia HK st
Dobrovice K.Dvůr st

Česká fotbalová liga - 2016/2017

Poř. Mužstvo Z V R P S B
1. Jirny 18 16 0 2 50 : 15 44
2. FC Olympia Hradec Králové 18 12 0 6 40 : 17 37
3. FK Králův Dvůr 18 12 0 6 32 : 20 36
4. SK Benešov 34 14 0 20 43 : 86 36
5. Zápy 18 10 0 8 43 : 29 32
6. Loko Vltavín 18 11 0 7 40 : 29 32
7. Převýšov 18 9 0 9 30 : 21 31
8. FK Slavoj Vyšehrad 18 9 0 9 34 : 29 31
9. Štěchovice 18 11 0 7 30 : 25 31
10. AFK Chrudim 18 10 0 8 30 : 22 29
11. Tachov 18 9 0 9 31 : 30 28
12. Jiskra Domažlice 18 9 0 9 31 : 28 27
13. FK Dobrovice 18 9 0 9 33 : 33 27
14. FK Litoměřice 18 9 0 9 25 : 26 27
15. Písek 18 6 0 12 22 : 31 21
16. SK Benátky nad Jizerou 18 5 0 13 17 : 28 14
17. Táborsko B 18 4 0 14 19 : 51 14
18. FK Hořovicko 18 5 0 13 7 : 35 13

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies