Kouřim - Kondrac 5:0

Utkání se odehrálo na podmáčeném a velmi nerovném terénu, což znemožňovalo souvislejší kombinace. V úvodu byli aktivnější hosté a v 5. minutě P. Sedláček metr od branky volil střelu z úhlu namísto přihrávky na volného Pavlíčka. Domácí se prezentovali jednoduchým, bojovným fotbalem, plným nakopávaných míčů, které ovšem Kondraci dělaly obrovské problémy. V 15. minutě jeden takový míč našel Langforda, který po sóle nadvakrát překonal Kňazíka - 1:0. Hosté se tlačili před branku Kouřimi, ale v kombinaci byli naprosto marní. Po několika šancích domácí rozhodli utkání v rozmezí 25. a 35. minuty, kdy vstřelili tři branky. Všechny měly společného jmenovatele - dlouhý míč a agresivní koncovka.

Ve druhém poločase se moc zajímavých situací neodehrálo, Kondrac si sice vytvořila několik šancí - největší T. Kubín, jehož technickou střelu krásně zlikvidoval brankář, ale gólu se nedočkala. Naopak Kouřim dokázala vstřelit pátý gól a spálila ještě několik vyložených šancí.

„Našemu výkonu chybělo naprosto vše. Hráči se bohužel po minulém úspěšném utkání opět uspokojili, domácím na vysoké vítězství stačila bojovnost, důraz a vynikající Langford v útoku. Bohužel musíme přehodnotit naše cíle. Hráči nám předvedli, že se nemůžeme řadit k předním mužstvům tabulky, ta si totiž tak obrovské výkyvy ve výkonech nedovolují. Fanouškům, kteří nás přijeli do Kouřimi povzbudit, se touto cestou omlouvám za žebrotu, kterou jsme v Kouřimi předvedli,“ byl velmi kritický trenér Kondrace Jiří Janouš mladší.

Branky: Langford 2, Doubek, Blahník, Doubek. Poločas: 4:0.

Kondrac: Kňazík (84. Vacek) - Pohorský, Linhart, Volšický (60. J. Sedláček), Nedvěd (46. Turek) - P. Sedláček, T. Kubín, Pavelka, Záklasník - Vítovský, Pavlíček.