Kondrac Říčany nemusí

Kondrac - Říčany nejsou pro fotbalisty Kondrace oblíbeným soupeřem v I. B třídě, zvláště v domácím prostředí. Na jaře Kondrac padla 0:6, tentokrát 1:7.

4.10.2015

Jakub Ngo (u míče) kondrackou vysokou porážku s Říčany neodvrátil.Foto: Miloš Mařík

KONDRAC – ŘÍČANY 1:7

Utkání začalo šancí Kašpara, který si pohrál s hostující obranou, ale sám před brankářem zamířil vysoko nad. Poté již byli lepší hosté, kteří si do poločasu vypracovali dvoubrankový náskok. Nejprve se střelou z dálky prosadil Olah, o chvíli později zvýšil Ulrich a třetí gól přidal ve 35. minutě Olah. Těsně před pauzou snížil z penalty za nastřelenou ruku Pavlíček.

Druhý poločas byl již plně v režii hostů, kteří vstřelili další čtyři branky a v poklidu si došli pro vítězství.

„Porážka mne mrzí podstatně méně, než prohra s Jankovem. Říčany jsou soupeřem, na kterého nemáme v současné době kvalitu. Bohužel, opět musím zmínit, že hráči až na vyjímky prakticky netrénují a na hřišti je to vidět více, než bychom si všichni přáli. Uvidíme, co přinesou další zápasy. Ve Struhařově bychom měli vyhrát, pokud chceme myslet na záchranu," posteskl si po debaklu trenér Kondrac Jiří Janouš ml.

Branky: 45. Pavlíček (z PK) – 20. a 65. Netolický, 60. a 62. Koranda, 11. a 35. Olah, 81. Ulrich. Rozhodčí: Šnýdr. ŽK: 1:2. Diváci: 80. Poločas: 1:3.

Kondrac: Císař – P. Šanda, Pavelka (46. F. Sedláček), Kubín, Tichý – Žirovnický, M. Šanda, Kubát, Ngo – Kašpar (35. Chomát), Pavlíček.

4.10.2015 VSTUP DO DISKUSE

Poštolky se vrátily zpět do přírody po měsíci.
3

OBRAZEM: Tři poštolky znovu vzlétly na vlašimském letišti

Během akce si mohli zájemci prohlédnout i indiánský tábor.
63

Ani na Indiány se při memoriálu generála Custera nezapomnělo

Pouťové zábavy začínají, řidiče čekají komplikace

Benešovsko /INFOGRAFIKA/ - Začíná doba pouťových slavností na Benešovsku. Ty lákají na svůj různorodý program jak malé, tak i velké návštěvníky. Pro většinu lidí jsou pouťové zábavy tradičním povyražením. Jiným ale tyto akce přinášejí spíše trable.

Sázavský klášter hostí první Baby Fest

Sázava – Především dětem do šesti let je určen nový festival Baby Fest, jehož první ročník se uskuteční v neděli od 10 do 17 hodin.

Benešov vydoloval z Písku dva body

Písek – Stejně jako v loňské sezoně vybojovali hráči Benešova na hřišti Písku v České fotbalové lize dva body, když neudrželi v prvním poločase dvoubrankový náskok, ale v penaltovém rozstřelu měli lepší nervy.

Bouřky zasáhly okres. Hasiči vyjížděli ke spadlým stromům

Benešovsko - Silné bouřky ohrozily Benešovsko během páteční noci a sobotního rána. Ve Středočeském kraji patřil benešovský okres k těm okresům, kde byly bouřky nejsilnější. I tak ale hasiči vyjížděli jen ke dvěma případům. Jednalo se o spadlé stromy na vozovce.