Kolář naladil Votice před mistráky na příjemnou notu

Votice – V generálce na mistrovská utkání vyhráli ve středu (9. srpna) fotbalisté Votic nad benešovským ligovým dorostem, když zápas rozhodl v 71. minutě Kolář.

10.8.2017

Ilustrační fotoFoto: Lenka Břicháčková

VOTICE – BENEŠOV U19 3:2

Zápas začali muži Votic jako uragán a než se dorostenci Benešova stačili vzpamatovat, vytahoval Matoušek dva míče ze své sítě po úniku a střele Štorka pod břevno a Kamarýtem po centru Slunečka – 2:0. Dorostenci ale nesložili zbraně, Průcha nejprve orazítkoval břevno z trestného kopu, aby Popelka do přestávky snížil z dorážky po trestném kopu na 2:1. Na druhé straně ještě vychytal Matoušek po brejku Slunečka.

Po přestávce začali opět lépe domácí, ale Němeček netrefil branku, podobně se vedlo Kolářovi a Štork zamířil do náruče Matouška. A tak udeřili na druhé straně hosté, když Průcha využil chybu v domácí rozehrávce - 2:2. Jenže Votičtí se chtěli dobře naladit na mistrovské boje a v 71. minutě rozhodl o jejich výhře Kolář po přihrávce Boukala. V závěru ještě Boukal pálil po přihrávce Kramného vedle branky.

Branky: 3. Štork, 11. Kamarýt, 71. Kolář – 27. Popelka, 68. Průcha. Poločas: 2:1.

Votice: Tůma - Molčík, Šlejmar, Sládek, Homolka – Říha (46. V. Budil), Tábořík (62. Boukal), Zoubek (46. Kolář), Slunečko (46. Kramný) – Štork (67. Zoubek), Kamarýt (46. Němeček).

Votice hrají první mistrovský zápas v I. A třídě v sobotu 12. srpna na hřišti Mníšku pod Brdy.

10.8.2017 VSTUP DO DISKUSE

Bojovníci přesvědčivě odehráli historické bitvy, ale také na bitevním poli improvizovali.
140

Válečný řev a řinkot zbraní. Taková byla raně středověká bitva

Elektronická hudba přilákala do Benešova mnoho fanoušků z České republiky i zahraničí.
93

OBRAZEM: Festival Exploration si užily tisíce fanoušků

OBRAZEM: Parní lokomotiva Ušatá projela Posázavím

Posázaví - Výletníci a především milovníci lokomotiv mohli být v sobotu nadšeni. Přes Benešovsko, a hlavně Posázavím, projela parní lokomotiva přezdívaná Ušatá. Cestující ale nemuseli ujet celou trasu z hlavního města až do Kácova. Během cesty mohli využít zastávky u zajímavých turistických míst okresu a užít si tak výlet naplno.

Louka pod Okoří přilákala na festival tisíce návštěvníků

Střední Čechy /OBRAZEM/ - Miro Žbirka, MIG 21, Václav Neckář, No Name, Marek Ztracený & Marta Jandová, Eddie Stoilow, Vypsaná fiXa - legendy české populární hudby vystoupily v sobotu na louce pod hradem Okoř. Konal se zde oblíbený letní hudební festival.

Nespeky dostaly rychle druhou facku

Nové Strašecí – Nováček krajského přeboru z Nespek má vrásky na čele, když se ani ve druhém zápase nedočkal bodů, naopak chytil potupnou čtyřku, tři góly inkasoval od 11. do 28. minuty.

V oslabení se Votice neubránily

Vestec – Na hřišti posíleného Vestce o hráče Všenor a trenéra Hrušku padly ve fotbalové I. A třídě Votice, když rozhodující trefu inkasovaly v 85. minutě od Michálka, když už hrály o deseti bez vyloučeného Kamarýta.