VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam za fotbalem na Benešovsku

Benešovsko – Fotbalisté o víkendu jedou na plný plyn.

2.9.2011
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Pavel Slavíček

PÁTEK 2. ZÁŘÍ

I. B třída: Poříčí nad Sázavou – Slavia Jesenice (19.30, Kosina).

SOBOTA 3. ZÁŘÍ

II. liga dorostu U19: Benešov – Roudnice (10, Svoboda).

I. A třída: Týnec nad Sázavou – Kostelec u Křížků (17, Procházka). Dorost: Teplýšovice – Záboří (11, Mrázek).

I. B třída: Votice B – Sedlec–Prčice (17, Dvořák), Nespeky – Kondrac (17, Vočka).

Okresní přebor: Neveklov – Jírovice (17, Kočí – Mareš, Kohl), Popovice – Vrchotovy Janovice (17, Rathan – Novák, Žirovnický), Ostředek – Olbramovice (17, Hůlka – Rezek, P. Balík).

III. A třída: Zaječice – Bystřice (17, Konvička), Votice B – Miličín (14, Macháček, UMT), Chocerady B – Pyšely (17, Malíř).

III. B třída: Bílkovice – Dolní Kralovice (17, P. Špička), Křivsoudov – Tichonice (17, Hocek), Louňovice – Kondrac B (17, Smitka), SK Načeradec – Postupice (17, Pessr, hřiště Blaník Načeradec).

IV. A třída: Jablonná – Bukovany (17, Mikolášek), Heřmaničky A – Křečovice (17, Kratochvíl), Václavice – Neveklov B (17, Kocan), Poříčí B – Úročnice B (17, Borský).

IV. B třída: SK Přestavlky – Heřmaničky B (17, Mrázek), Mezno B – Olbramovice B (17, Malý).

IV. C třída: Divišov B – Soběhrdy B (17, Irion), Libež – Kladruby (17, Murgač), Popovice B – Nesperská Lhota B (14, Novák), Chotýšany B – Sokol Přestavlky B (17, Babický).

IV. D třída: Dolní Kralovice B – Miřetice B (17, Krejčí), Zdislavice B – Keblov (17, Černý), Hulice – Libouň (17, Vilímovský), Křivsoudov B – Vracovice (14, Hocek), Tichonice B – Pravonín B (17, Urban), Louňovice B – Kamberk (17, Bačinský).

NEDĚLE 4. ZÁŘÍ

I. liga U14 a U15: Benešov – Prachatice (10 a 11.45, Ratajová).

Krajský přebor dorostu: Vlašim – Kunice (10 a 12.15, Šimáček, Březnovský).

I. A třída: Benešov B – Velim B (17, Malý, v Pyšelích). Dorost: Sedlec–Prčice – Podlesí (10.30, K. Macháček). Žáci: Čerčany – Týnec nad Sázavou (10, Kudrjavcev).

I. B třída: Zdislavice – Chotýšany (17, Michal).

Okresní přebor: Struhařov – Miřetice (15, Černý – Žarnecki, Žaba), Jankov – Divišov (17, Platil – Berenda, Garaja ml.), Pravonín – Trhový Štěpánov (17, Mrázek – Malý, Cacák), Teplýšovice B – Maršovice (17, Míka – P. Špička, Filip).

III. A třída: Myslič – Krhanice (17, Bartoš), Nespeky B – Netvořice (14, Mikolášek), Týnec B – Sokol Přestavlky (17, Kohl), Soběhrdy – Úročnice (10.15, Rezek).

III. B třída: Radošovice – Mezno (17, Cígler), Velíš – Ratměřice (15, Hůlka), Trhový Štěpánov B – Nesperská Lhota (14, Rosenvald).

IV. A třída: Bystřice – Pecerady (17, Kromka), Lešany – Čerčany (17, Konvička).

IV. B třída: Sedlec–Prčice B – Drachkov (17, Urban), Jankov B – Miličín B (14, Berenda), Vrchotovy Janovice B – Budenín (10.15, Bačinský), Maršovice B – Ratměřice B (17, Malíř).

IV. C třída: Postupice B – Struhařov B (15, Březina), Ostředek B – Čechtice A (17, Frydrychovský).

IV. D třída: Blaník Načeradec – Čechtice B (17, Kratochvíl).

Autor: Pavel Šimáček

2.9.2011 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Výtluky na mostu, který je vystavěný na řece Blanici na území městyse Louňovice pod Blaníkem, trápí řidiče směřující na ves Libouň.
3

Výmoly na silnicích obtěžují řidiče roky

V Týnci se konal první taneční maraton Y cup, při němž soutěžilo 540 tanečníků
AKTUALIZOVÁNO
39

V Týnci se konal první obří taneční maraton Y cup

KRÁTCE: Děti navštíví hasiče

Přinášíme vám přehled krátkých zpráv z regionu.

Vrtulník záchranky loni pomohl ve středních Čechách 231 pacientům

Střední Čechy - Vrtulník letecké záchranné služby loni pomohl ve středních Čechách 231 pacientům. 

Předseda sněmovny Jan Hamáček pokřtil káně a prohlédl si zbrojovku

Benešovsko – Nejprve Vlašim, pak Benešov. Takový byl itinerář pondělního výjezdu do středočeského volebního obvodu Jana Hamáčka, předsedy Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR.

Pozor! Malé děti lákají do auta

Říčany – Neznámé osoby se snaží nalákat do svých vozů malé děti. Případy byly zatím zaznamenané v Říčanech a blízkém okolí.

Česká fotbalová liga

15.kolo

19.11.2016
Převýšov Štěchovice 1 : 2
Písek Zápy 2 : 5
Olympia HK Vltavín 2 : 0
Litoměřice Chrudim 0 : 4
Vyšehrad Benešov 2 : 3
K.Dvůr Domažlice 3 : 0
Jirny Tachov 2 : 0
Hořovicko Dobrovice 0 : 1
Táborsko B Benátky 1 : 0

16.kolo

07.09.2016
Domažlice Písek st
Chrudim Jirny st
Štěchovice Vyšehrad st
Táborsko B Převýšov st
Vltavín Hořovicko st
Zápy Litoměřice st
Benátky Tachov st
Benešov Olympia HK st
Dobrovice K.Dvůr st

Česká fotbalová liga - 2016/2017

Poř. Mužstvo Z V R P S B
1. Jirny 18 16 0 2 50 : 15 44
2. FC Olympia Hradec Králové 18 12 0 6 40 : 17 37
3. FK Králův Dvůr 18 12 0 6 32 : 20 36
4. SK Benešov 34 14 0 20 43 : 86 36
5. Zápy 18 10 0 8 43 : 29 32
6. Loko Vltavín 18 11 0 7 40 : 29 32
7. Převýšov 18 9 0 9 30 : 21 31
8. FK Slavoj Vyšehrad 18 9 0 9 34 : 29 31
9. Štěchovice 18 11 0 7 30 : 25 31
10. AFK Chrudim 18 10 0 8 30 : 22 29
11. Tachov 18 9 0 9 31 : 30 28
12. Jiskra Domažlice 18 9 0 9 31 : 28 27
13. FK Dobrovice 18 9 0 9 33 : 33 27
14. FK Litoměřice 18 9 0 9 25 : 26 27
15. Písek 18 6 0 12 22 : 31 21
16. SK Benátky nad Jizerou 18 5 0 13 17 : 28 14
17. Táborsko B 18 4 0 14 19 : 51 14
18. FK Hořovicko 18 5 0 13 7 : 35 13

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies