VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam za sportem na Benešovsku

Benešovsko – O víkendu pokračují na Benešovsku soutěže ve fotbalu, nohejbalu a florbalu.

6.5.2011
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Robin Novák

SOBOTA 7. KVĚTNA

Fotbal

II. liga: Vlašim – Sezimovo Ústí (16).

Divize: Votice – Benešov (17, Cupl). Dorost: Vlašim – 1. FK Příbram B (10 a 12.15, Pospíšil, Na Lukách), Benešov – ZČE Plzeň (10 a 12.15, Melichar).

I. A třída: Týnec nad Sázavou – Brandýs/Boleslav B (17, Pavelka). Žáci: Sedlec–Prčice – Sázava (10, Mrázek).

I. B třída: Chotýšany – Kouřim (17, Hurych), Nespeky – Zbraslavice (17, Chrudimský), Teplýšovice – Říčany (17, Pudil).

Okresní přebor: Divišov – Vrchotovy Janovice (17, P. Špička, Irion), Sokol Přestavlky – Teplýšovice B (17, Kromka, Borský), Popovice – Pravonín (17, Januš, Žarnecki), Trhový Štěpánov – Zdislavice (17, Pessr), Olbramovice – Jírovice (17, Malíř, Urban).

III. A třída: Chocerady B – Krhanice (17, Smitka), Václavice – Zaječice (17, Berenda), Nespeky B – Bystřice (13.30, Bačinský), Ostředek – Čerčany (17, Černý).

III. B třída: Kondrac B – Velíš (17, Malý), Bílkovice – Postupice (17, Platil), Ratměřice – Jankov (14, Hocek, v Budeníně), SK Načeradec – Dolní Kralovice (17, Rezek).

IV. A třída: Křečovice – Lešany (17, Kohl), Pecerady – Bukovany (17, Murgač), Heřmaničky – Jankov B (17, Mrázek), SK Přestavlky – Jablonná (17, Mikolášek), Pyšely – Poříčí B (17, Bartoš), Budenín – Drachkov (17, Hocek).

IV. B třída: Sokol Přestavlky B – Václavice B (14, Borský), Neveklov B – Úročnice B (17, Bačinský).

IV. C třída: Velíš B – Čechtice B (17, Frydrychovský), Popovice B – Louňovice B (14, Žarnecki), Tichonice B – Divišov B (17, Březina).

IV. D třída: Nesperská Lhota A – Radošovice (17), Dolní Kralovice B – Čechtice A (17, Rathan), Kladruby – Libouň (15, Brabenec), Kamberk – Keblov (17, Kratochvíl).

Florbal

Liga veteránů: Benešov – Trutnov (10.), Benešov – Opava B (19.20, ZŠ Jiráskova). V neděli turnaj pokračuje, ale časy i zápasy Benešova určí až sobotní výkony.

NEDĚLE 8. KVĚTNA

Fotbal

Divize: Vlašim B – Domažlice (17, Čížek, v Kácově).

Krajský přebor žáků: Vlašim – Benešov (9.30 a 11.10, Hejný, Na Lukách).

I. A třída – dorost: Jankov – Petrovice (10.15, Novotný), Votice – Týnec nad Sázavou (10.15, P. Svoboda). Žáci: Čerčany – Čáslav B (10, Šípek).

I. B třída: Kondrac – Slavia Jesenice (17, Beran), Sedlec–Prčice – Chocerady (17, Schořovský).

Okresní přebor: Miřetice – Maršovice (17, Kočí, Vilímovský), Struhařov – Votice B (15, Rathan, Babický).

III. A třída: Netvořice – Soběhrdy (17, Mrázek), Myslič – Úročnice (17, Borek), Týnec B – Neveklov (17, Kocan).

III. B třída: Křivsoudov – Trhový Štěpánov B (17, Mareš), Mezno – Tichonice (17, Konvička), Blaník Načeradec – Louňovice (17, Rosenvald).

IV. B třída: Maršovice B – Miličín B (17, Macháček), Bystřice B – Mezno B (17, Cígler), Olbramovice B – Sedlec–Prčice B (17, Novák).

IV. C třída: Nesperská Lhota B – Struhařov B (15, Murgač), Pravonín B – Zdislavice B (17, Brabenec), Postupice B – Ratměřice B (15, Berenda), Ostředek B – Chotýšany B (17, Černý).

IV. D třída: Křivsoudov B – Libež (14, Mareš), Miřetice B – Hulice (14, Vilímovský).

Nohejbal

Extraliga: Šacung Benešov B – Orlová (10, ZŠ Dukelská).

Autor: Pavel Šimáček

6.5.2011 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto.

Koně z Jankova se po dlouhém trýznění dočkali lepšího zacházení

DOTYK.CZ

Chyťte doktora! Nemocnice kupují lékaře už během studia

AKTUÁLNĚ: Město Benešov vyhlásilo dvě výstrahy

Benešov - Město Benešov vyhlásilo dvě výstrahy od čtvrtka 23. 2. Občané si mají dávat pozor na silný vítr a mají dodržovat povodňovou bdělost.

Povodně: Město Sázava bojuje s ledovými kry

Sázava - Sázavská radnice se obává ledových ker, které se shromažďují nad jezem v centru města. Ve středu v odpoledních hodinách se na situaci šel podívat starosta Petr Šibrava společně s velitelem městských strážníků.

Benešov zveřejnil odměny dvou městských radních

Benešov – Zajímavé informace zveřejnilo v rámci Zákona číslo 106/1999 o svobodném přístupu k informacím město Benešov. 

Povodně: hasiči řeku Sázavu nepřetržitě sledují

Benešovsko  - Samechovští dobrovolní hasiči bedlivě sledují řeku Sázavu a její přítoky, kterých mají ve svém obvodu osm.

Česká fotbalová liga

15.kolo

19.11.2016
Převýšov Štěchovice 1 : 2
Písek Zápy 2 : 5
Olympia HK Vltavín 2 : 0
Litoměřice Chrudim 0 : 4
Vyšehrad Benešov 2 : 3
K.Dvůr Domažlice 3 : 0
Jirny Tachov 2 : 0
Hořovicko Dobrovice 0 : 1
Táborsko B Benátky 1 : 0

16.kolo

07.09.2016
Domažlice Písek st
Chrudim Jirny st
Štěchovice Vyšehrad st
Táborsko B Převýšov st
Vltavín Hořovicko st
Zápy Litoměřice st
Benátky Tachov st
Benešov Olympia HK st
Dobrovice K.Dvůr st

Česká fotbalová liga - 2016/2017

Poř. Mužstvo Z V R P S B
1. Jirny 18 16 0 2 50 : 15 44
2. FC Olympia Hradec Králové 18 12 0 6 40 : 17 37
3. FK Králův Dvůr 18 12 0 6 32 : 20 36
4. SK Benešov 34 14 0 20 43 : 86 36
5. Zápy 18 10 0 8 43 : 29 32
6. Loko Vltavín 18 11 0 7 40 : 29 32
7. Převýšov 18 9 0 9 30 : 21 31
8. FK Slavoj Vyšehrad 18 9 0 9 34 : 29 31
9. Štěchovice 18 11 0 7 30 : 25 31
10. AFK Chrudim 18 10 0 8 30 : 22 29
11. Tachov 18 9 0 9 31 : 30 28
12. Jiskra Domažlice 18 9 0 9 31 : 28 27
13. FK Dobrovice 18 9 0 9 33 : 33 27
14. FK Litoměřice 18 9 0 9 25 : 26 27
15. Písek 18 6 0 12 22 : 31 21
16. SK Benátky nad Jizerou 18 5 0 13 17 : 28 14
17. Táborsko B 18 4 0 14 19 : 51 14
18. FK Hořovicko 18 5 0 13 7 : 35 13

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies