VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam o víkendu za sportem

Benešovsko - O víkendu pokračují sportovní akce na Benešovsku v plném proudu. Na pořadu jsou soutěže ve fotbalu, basketbalu, volejbalu, florbalu, ledním hokeji a hokejbalu.

11.11.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Daniel Seifrt

SOBOTA 13. LISTOPADU

Fotbal

I. A třída: Týnec nad Sázavou – Uhlířské Janovice (14, Navrátilová). Dorost: Týnec nad Sázavou – Jankov (10.15, Novotný), Benešov – Petrovice (11.30, M. Macháček, UMT). Žáci: Votice – Sázava (10, Hocek, UMT), Benešov B – SK Kostelec (9.30, Bartůšek, UMT).

I. B třída: Poříčí nad Sázavou – Slavia Jesenice (14, Zdeněk), Teplýšovice – Sedlec–Prčice (14, Kelner), Nespeky – Kostelec u Křížků (14, Jansa).

Okresní přebor: Jírovice – Teplýšovice B (14, Pessr, Frydrychovský), Votice B – Vrchotovy Janovice (14, Hůlka, Bačinský), Olbramovice – Popovice (14, Rezek, Malíř), Trhový Štěpánov – Miřetice (14, Hocek, Murgač).

III. A třída: Úročnice – Chocerady B (14, Sochůrek), Neveklov – Soběhrdy (14, Babický), Bystřice – Zaječice (14, Krejčí), Čerčany – Krhanice (14, Borský), Ostředek – Václavice (14, Platil), Nespeky B – Netvořice (10.30, Murgač).

III. B třída: Tichonice – Trhový Štěpánov B (14, Vilímovský), Dolní Kralovice – Velíš (14, Rathan), SK Načeradec – Bílkovice (14, Mrázek).

IV. A třída: Jablonná – Bukovany (14, Kohl), Poříčí B – Lešany (10.30, Borský), Drachkov – Miličín A (14, Mikolášek), Budenín – Křečovice (14, Irion), Pyšely – Pecerady (14, Kocan), SK Přestavlky – Heřmaničky (14, Malý).

IV. B třída: Vrchotovy Janovice B – Sokol Přestavlky B (14, Blahůšek), Olbramovice B – Bystřice B (11, Malíř), Votice C – Miličín B (11.30, Bačinský).

IV. C třída: Divišov B – Nesperská Lhota B (14, Bartoš), Zdislavice B – Louňovice B (14, P. Špička), Chotýšany B – Struhařov B (14, Krejčí).

IV. D třída: Hulice – Nesperská Lhota A (14, Březina), kamberk – Dolní Kralovice B (14, Berenda), Kladruby – Křivsoudov B (14, Kratochvíl).

Basketbal

1. liga žen: Benešov – Ostrava (17).

Liga mužů U20: Benešov – České Budějovice (15).

Liga mladších dorostenek: Benešov – BaK Plzeň (11).

Liga mladších žákyň: Benešov – Chomutov (13).

Krajský přebor I. mužů: Benešov C – Sadská (19, ZŠ Dukelská).

Hokejbal

Extraliga mužů: Vlašim – Ústí nad Labem (11, Na Lukách).

Volejbal

Krajský přebor I. žen: Benešov – Baník Příbram (9 a 13, Sokolovna Benešov).

Lední hokej

Okresní přebor: Řendějov – Vlašim B (20, ZS Vlašim), SKLH Benešov – Mezno (16, ZS Benešov).

Florbal

1. liga juniorek: Benešov – Trutnov (10, Benešov – Liberec (15.30, ZŠ Jiráskova).

NEDĚLE 14. LISTOPADU

Fotbal

I. A třída – dorost: Sedlec–Prčice – Teplýšovice (10.15, Šípek). Žáci: Týnec nad Sázavou – Uhlířské Janovice (9.30, Kovář), Čerčany – FK Kolín (10, Kudrjavcev).

Okresní přebor: Maršovice – Divišov (14, Novák, Platil), Zdislavice – Pravonín (14, Míka, P. Špička), Struhařov – Sokol Přestavlky (14, Borek, Irion).

III. A třída: Týnec B – Myslič (14, Blahůšek).

III. B třída: Jankov – Kondrac B (14, Urban), Louňovice – Postupice (14, Bartoš), Blaník Načeradec – Křivsoudov (14, Konvička), Mezno – Ratměřice (14, Žarnecki).

IV. B třída: Úročnice B – Maršovice B (14, Mareš), Sedlec–Prčice B – Václavice B (14, Kratochvíl), Soběhrdy B – Neveklov B (10.15, Frydrychovský).

IV. C třída: Ratměřice B – Čechtice B (14, Berenda), Ostředek B – Velíš B (14, Bačinský), Postupice B – Popovice B (14, Smítka), Pravonín B – Tichonice B (14, Malý).

IV. D třída: Vracovice – Libež (14, Mrázek), Libouň – Čechtice A (14, Rezek), Keblov – Radošovice (14, Rathan).

Basketbal

1. liga žen: Benešov – Olomouc (13).

Liga mladších dorostenek: Benešov – Klatovy (11).

Liga mladších žákyň: Benešov – Litoměřice (9).

Krajský přebor I. mužů: Benešov C – Mladá Boleslav B (15, ZŠ Dukelská).

Lední hokej

Okresní přebor: Popovice – Jesenice B (20, ZS Vlašim).

Autor: Pavel Šimáček

11.11.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

zahradní kuchyně

Vařit můžete i pod širým nebem

Základní škola v Trhovém Štěpánově, stejně jako zdejší školka, nabídne dětem nové prostory.
10

Školu rozšíří o volnočasové učebny

Napětí kvůli záměru radnice sjednotit školní jídelny stoupá

Benešov /OBRAZEM/ – Napětí, které pociťují před odchodem na dovolenou především pracovnice tří benešovských školních jídelen, by se dalo krájet. „To víte, že z té nejistoty nejsme odvázané," uvedla jedna z kuchařek, ale jméno si nepřála zveřejnit. „Bojíme se o práci," vysvětlila.

KRÁTCE: Při workshopu si zabubnují

Benešovsko - Přinášíme vám krátké zprávy z regionu.

Po školácích se přijdou na panovnici podívat turisté

Vlašim /FOTOGALERIE/ – Se závěrem školního roku vrcholí ve vlašimském zámku školní prohlídky výstavy Za vlády Marie Terezie. „Připravili jsme ji při příležitosti třístého výročí narození české královny a přibližuje život na Benešovsku v letech 1740 až 80," připomněl historik Jindřich Nusek, správce sbírek Muzea Podblanicka, které výstavu zorganizovalo.

OBRAZEM: Úplná uzavírka průtahu Týnce se blíží

Týnec nad Sázavou - Zatím jen mírné zpoždění nabírají cestou do svého cíle řidiči, kteří projíždějí Benešovskou ulicí. Dopravu tam usměrňují přenosné semafory.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies