VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam v okrese za sportem

Benešov - O víkendu pokračují v benešovském okrese soutěže ve fotbale a florbale.

29.4.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Deník/Petr Šilar

SOBOTA 1. KVĚTNA 2010

Fotbal

Divize: Votice – Strakonice 1908 (17, Josef Dobrý). Dorost: Vlašim – Písek (10 a 12.15, Jan Váňa, Na Lukách), Benešov – Motorlet Praha B (14 a 16.15, Pospíšil).

Krajský přebor: Vlašim B – Libiš (17, Glogar, v Kácově). Žáci: Benešov – Tatran Rakovník (9.30 a 11.10, M. Macháček).

I. A třída: Pyšely – Jílové (17, Wolfram). Dorost: Teplýšovice – Petrovice (11, Kolman), Týnec nad Sázavou – Jankov (10.15, Novotný). Žáci: Votice – FK Kolín B (9.30 a 11.10, M. Macháček), Sedlec–Prčice – Kouřim (9.30 a 11.10, K. Macháček).

I. B třída: Nespeky – Hostomice (17, Chrudimský), Poříčí nad Sázavou – Slavia Jesenice (17, Koleček).

Okresní přebor: Úročnice – Olbramovice (17, Babický), Jírovice – Neveklov (17, Murgač).

III. A třída: Sokol Přestavlky – Václavice (17, Hocek), Drachkov – Týnec B (17, Grunský), Bystřice – Ostředek (17, Urban), Chocerady B – Soběhrdy (13.30, Mrázek), Miličín – Krhanice (17, Rezek).

III. B třída: Bílkovice – Kondrac B (17, Smitka), Ratměřice – Popovice (17, Pessr), Postupice – Dolní Kralovice (17, Blahůšek).

IV. A třída: Neveklov B – Václavice B (17, Mareš), Poříčí B – Křečovice (14, Kohl), Netvořice – Maršovice B (17, Sochůrek).

IV. B třída: Budenín – Heřmaničky (17, Brabenec), Velíš B – SK Přestavlky (17, Berenda), Mezno B – Olbramovice B (17, Bartoš), Miličín B – Neustupov (14, Rezek).

IV. C třída: Tichonice B – Radošovice (17, Černý), Kladruby – Nesperská Lhota B (15, Irion), Divišov B – Struhařov B (17, Frydrychovský).

IV. D třída: Dolní Kralovice B – Hulice (17, Kratochvíl), Kamberk – Blaník Načeradec (17, Žarnecki), Louňovice B – Libouň (17, Konvička).

Florbal

PH + SČ Přebor elévů – divize B: Benešov B – Vorms Praha (8), Benešov B – Bohemians Bay–Leaves B (9.40, ZŠ Jiráskova).

NEDĚLE 2. KVĚTNA 2010

Fotbal

I. A třída dorostu: Benešov B – Jílové (10.15, Kovář, v Pyšelích), Votice – Nový Knín (10.15, Březnovský), Sedlec–Prčice – Milín (10.15, Mrázek). Žáci: Benešov B – Říčany (9.30 a 11.10, Šípek, UMT), Týnec nad Sázavou – FK Kolín B (9.30 a 11.10, M. Macháček).

I. B třída: Kondrac – Tupadly (17, Dvořák), Maršovice – Nečín (17, Michal).

Okresní přebor: Zdislavice – Votice B (17, Černý), Teplýšovice B – Chotýšany (17, Špička), Struhařov – Pravonín (15, Míka), Vrchotovy Janovice – Divišov (17, Novosad).

III. A třída: Lešany – Mezno (17, Rosenvald).

III. B třída: Jankov – Libež (17, Hůlka), Louňovice – Nesperská Lhota (17, Kočí), Velíš – Tichonice (15, Platil), SK Načeradec – Křivsoudov (17, Borek, hřiště Blaník Načeradec).

IV. A třída: Soběhrdy B – Jablonná (10.15, Mikolášek), Čerčany B – Bukovany (14, Borský), Úročnice B – Pecerady (17, Macháček).

IV. B třída: Jankov B – Bystřice B (14, Hůlka), Sedlec–Prčice B – Ratměřice B (17, Brabenec).

IV. C třída: Myslič – Postupice B (17, Cígler), Popovice B – Teplýšovice C (15, Rathan), Chotýšany B – Čechtice A (15, Novák).

IV. D třída: Vracovice – Zdislavice B (15, Žarnecki), Keblov – Miřetice B (15, Dufek), Pravonín B – Křivsoudov B (17, Březina), Trhový Štěpánov B – Čechtice B (15, Malý).

Florbal

Liga elévů – divize III.: Benešov – Chodov (8, ZŠ Jiráskova).

Autor: Pavel Šimáček

29.4.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační fotografie

Hledáme webeditora/ku pro Benešovský, Kolínský a Kutnohorský deník

Žáci si užili sníh na lyžích.
6

Žáci louňovické školy si užili sníh na lyžích

Rodinné dvojice soupeřily v šachu

Pravonín - Devátý ročník Rodinných dvojic v šachu zahájila početná skupinka nadšenců v sobotu v Pravoníně.

Pavlík: Od ředitele čekáme modernizaci nemocnice

Benešov /ROZHOVOR/ – To, že bude mít Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov od 1. března nového ředitele už Benešovský deník psal. Jaká cesta přes výběrové řízení, v němž nakonec uspěl lékař Roman Mrva ale k tomuto výsledku vedla? Na to odpověděl Deníku předseda představenstva nemocnice Pavel Pavlík.

Darováním krve zachránila řadu lidských životů

Benešov - Na odběry krve do benešovské nemocnice dochází již sedmnáct let. Dana Jendelová z Bystřice dokázala za dobu své bezmezné pomoci zachránit život řadě lidí.

Noví dárci krve jsou v benešovské nemocnici vítaní

Benešov - V loňském roce tomu bylo čtyřicet let, co mohou obyvatelé Benešovska darovat krev benešovské nemocnici. Jenom za rok 2016 přišlo do zdejšího transfuzního a hematologického oddělení 245 nových dárců. I přesto se zdravotníci stále poptávají po ochotných a zdravých jedincích.

Česká fotbalová liga

15.kolo

19.11.2016
Převýšov Štěchovice 1 : 2
Písek Zápy 2 : 5
Olympia HK Vltavín 2 : 0
Litoměřice Chrudim 0 : 4
Vyšehrad Benešov 2 : 3
K.Dvůr Domažlice 3 : 0
Jirny Tachov 2 : 0
Hořovicko Dobrovice 0 : 1
Táborsko B Benátky 1 : 0

16.kolo

07.09.2016
Domažlice Písek st
Chrudim Jirny st
Štěchovice Vyšehrad st
Táborsko B Převýšov st
Vltavín Hořovicko st
Zápy Litoměřice st
Benátky Tachov st
Benešov Olympia HK st
Dobrovice K.Dvůr st

Česká fotbalová liga - 2016/2017

Poř. Mužstvo Z V R P S B
1. Jirny 18 16 0 2 50 : 15 44
2. FC Olympia Hradec Králové 18 12 0 6 40 : 17 37
3. FK Králův Dvůr 18 12 0 6 32 : 20 36
4. SK Benešov 34 14 0 20 43 : 86 36
5. Zápy 18 10 0 8 43 : 29 32
6. Loko Vltavín 18 11 0 7 40 : 29 32
7. Převýšov 18 9 0 9 30 : 21 31
8. FK Slavoj Vyšehrad 18 9 0 9 34 : 29 31
9. Štěchovice 18 11 0 7 30 : 25 31
10. AFK Chrudim 18 10 0 8 30 : 22 29
11. Tachov 18 9 0 9 31 : 30 28
12. Jiskra Domažlice 18 9 0 9 31 : 28 27
13. FK Dobrovice 18 9 0 9 33 : 33 27
14. FK Litoměřice 18 9 0 9 25 : 26 27
15. Písek 18 6 0 12 22 : 31 21
16. SK Benátky nad Jizerou 18 5 0 13 17 : 28 14
17. Táborsko B 18 4 0 14 19 : 51 14
18. FK Hořovicko 18 5 0 13 7 : 35 13

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies