VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam za sportem na Benešovsku

Benešovsko – Fotbalové soutěže jsou v plném proudu, začíná hokejbalová extraliga a nohejbalisté Šacungu hrají v extralize play out.

5.9.2014 1
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Lenka Břicháčková

PÁTEK 5. ZÁŘÍ

FOTBAL

Pohár České pošty – 3. kolo: Vlašim – 1. FK Příbram (17, Váňa).

I. A třída: Poříčí nad Sázavou – Zavidov (20, J. Svoboda).

SOBOTA 6. ZÁŘÍ

FOTBAL

Dorostenecká liga U19: Benešov – Most (10, Kvaček).

Krajský přebor žáků: Vlašim – Čelákovice (9:30 a 11:10, M. Balík, Na Lukách).

I. A třída – žáci: Votice – Týnec nad Sázavou (10, Cichra).

I. B třída: Týnec – Uhlířské Janovice (17, Drábek), Teplýšovice – Průhonice (17, Wolfram).

Okresní přebor Ferdinand: Jírovice – Chocerady (17, Pessr – Lupač, Frydrychovský).

III. A třída: Soběhrdy – Sedlec-Prčice B (17, Žarnecki), Olbramovice – Úročnice (17, Berenda), Křečovice – Pyšely (17, Mikolášek), Votice B – Krhanice (17, Rezek), Václavice – Lešany (17, Hocek), Netvořice – Bystřice (17, Mrázek).

III. B třída: Bílkovice – Divišov B (17, Urban), Tichonice – Trhový Štěpánov (17, Tinák), Ratměřice – Teplýšovice B (17, Brabenec), Kondrac B – Myslič (17, Babický), Postupice – Chotýšany (17, Černý).

IV. A třída: Poříčí B – Úročnice B (17, Mareš), Čerčany – Drachkov (17, Borský), Pecerady – Ostředek (17, Hruška), Bukovany – Soběhrdy B (17, Kohl), Neveklov B – Sokol Přestavlky B (17, Kocan).

IV. B třída: Zaječice – Neustupov (17, Drnec), Mezno B – Struhařov B (17, Novák), Vrchotovy Janovice B – Budenín (17, Malíř), Heřmaničky – SK Přestavlky (17, Kratochvíl).

IV. C třída: Chocerady B – Tichonice B (17, Konvička).

IV. D třída: Kamberk – Pravonín B (17, Malý), Dolní Kralovice B – Vracovice (17, Irion), Hulice – Nesperská Lhota (17, Rathan), Zdislavice B – Miřetice B (17, P. Špička).

HOKEJBAL

Extraliga: Vlašim – Pardubice (11).

NOHEJBAL

Extraliga – play out: Šacung Benešov – České Budějovice (14, u fotbalového stadionu).

NEDĚLE 7. ZÁŘÍ

FOTBAL

I. A třída: Benešov B – Votice (17, Baroch, v Pyšelích).

I. B třída: Zdislavice – Říčany (17, Myška), Kondrac – Miřetice (17, Pudil), Sedlec-Prčice – Velký Osek (17, Polák).

Okresní přebor Ferdinand: Jankov – Neveklov (17, Malíř – Hejný, Hruška), Struhařov – SK Načeradec (15, Milan Macháček – Novák, Mareš), Maršovice – Mezno (17, Rosenvald – Drnec, Šapoval), Pravonín – Popovice (17, Švejda – Krejčí, Rathan), Vrchotovy Janovice – Dolní Kralovice (15, Konvička – Průcha, Žarnecki), Křivsoudov – Sokol Přestavlky (17, Irion – P. Špička, Malý).

III. A třída: Týnec B – Nespeky B (17, Bačinský).

III. B třída: Čechtice – Louňovice (17, Kratochvíl), Blaník Načeradec – Keblov (17, Mrázek).

IV. A třída: Bystřice B – Jablonná (17, Kromka).

IV. B třída: Jankov B – Miličín (14, Hejný), Olbramovice B – Maršovice B (15, Cígler).

IV. C třída: Chotýšany B – Postupice B (15, Blahůšek), Kladruby – Trhový Štěpánov B (15, Černý), Velíš – Louňovice B (15, Berenda), Libež – Radošovice (15, Martin Macháček).

IV. D třída: Křivsoudov B – Libouň (14, Malý).

Autor: Pavel Šimáček

5.9.2014 VSTUP DO DISKUSE 1
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

KRÁTCE: Děti navštíví hasiče

Ilustrační foto

Vrtulník záchranky loni pomohl ve středních Čechách 231 pacientům

Předseda sněmovny Jan Hamáček pokřtil káně a prohlédl si zbrojovku

Benešovsko – Nejprve Vlašim, pak Benešov. Takový byl itinerář pondělního výjezdu do středočeského volebního obvodu Jana Hamáčka, předsedy Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR.

Muž nabízející lidem pomoc se zpovídal policistům

Praha – Nikoli člověka podezřelého z bůhvíjakých choutek, ale seniora chtějícího konat dobro vypátrali pražští policisté hledající od poloviny února muže, který v Klánovicích zval do svého auta devítiletou školačku.

Krve není nikdy dost. Nové dárce všude rádi uvítají

Krev nelze uměle vyrobit a její potřeba pro člověka je trvalá. Bez zásob krve se neobejde fungování žádné nemocnice. To vědí i v nemocničních zařízeních na Benešovsku, Kutnohorsku a Kolínsku.

Philip Morris v Česku úspěšně vydělává

Kutná Hora - Kutnohorskému výrobci tabáku Philip Morris ČR loni meziročně vzrostl čistý zisk o 7,7 procenta na 2,8 miliardy Kč.

Česká fotbalová liga

15.kolo

19.11.2016
Převýšov Štěchovice 1 : 2
Písek Zápy 2 : 5
Olympia HK Vltavín 2 : 0
Litoměřice Chrudim 0 : 4
Vyšehrad Benešov 2 : 3
K.Dvůr Domažlice 3 : 0
Jirny Tachov 2 : 0
Hořovicko Dobrovice 0 : 1
Táborsko B Benátky 1 : 0

16.kolo

07.09.2016
Domažlice Písek st
Chrudim Jirny st
Štěchovice Vyšehrad st
Táborsko B Převýšov st
Vltavín Hořovicko st
Zápy Litoměřice st
Benátky Tachov st
Benešov Olympia HK st
Dobrovice K.Dvůr st

Česká fotbalová liga - 2016/2017

Poř. Mužstvo Z V R P S B
1. Jirny 18 16 0 2 50 : 15 44
2. FC Olympia Hradec Králové 18 12 0 6 40 : 17 37
3. FK Králův Dvůr 18 12 0 6 32 : 20 36
4. SK Benešov 34 14 0 20 43 : 86 36
5. Zápy 18 10 0 8 43 : 29 32
6. Loko Vltavín 18 11 0 7 40 : 29 32
7. Převýšov 18 9 0 9 30 : 21 31
8. FK Slavoj Vyšehrad 18 9 0 9 34 : 29 31
9. Štěchovice 18 11 0 7 30 : 25 31
10. AFK Chrudim 18 10 0 8 30 : 22 29
11. Tachov 18 9 0 9 31 : 30 28
12. Jiskra Domažlice 18 9 0 9 31 : 28 27
13. FK Dobrovice 18 9 0 9 33 : 33 27
14. FK Litoměřice 18 9 0 9 25 : 26 27
15. Písek 18 6 0 12 22 : 31 21
16. SK Benátky nad Jizerou 18 5 0 13 17 : 28 14
17. Táborsko B 18 4 0 14 19 : 51 14
18. FK Hořovicko 18 5 0 13 7 : 35 13

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies