VYBERTE SI REGION

Kam za sportem na Benešovsku

Benešovsko – O víkendu se hrají na Benešovsku fotbalové a nohejbalové soutěže.

18.4.2014
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Robin Novák

SOBOTA 19. DUBNA

FOTBAL

Liga U15 a U14: Benešov – Kunice (10 a 11.45, Hocek). U13 a U12: Vlašim – Benešov (14 a 15:45, Na Lukách).

I. A třída: Týnec nad Sázavou – Tuchlovice (17, Nehasil), Votice – Velvary (17, Hádek). Dorost: Teplýšovice – Mnichovice (11, Kudrjavcev), Votice – Drozdov (13, Velebil).

I. B třída: Nespeky – Miřetice (17, Chrudimský).

Okresní přebor: Neveklov – Vrchotovy Janovice (17, P. Špička – Frydrychovský, Kocan), Chotýšany – Jankov (17, Berenda – Bačinský, Žarnecki), Sokol Přestavlky – Divišov (17, Mrázek – Mareš, Hejný), Dolní Kralovice – Jírovice (17, Černý – Hruška, Hocek), Popovice – SK Načeradec (17, Malíř – Mikolášek, Průcha).

III. A třída: Ostředek – Votice B (17, Svoboda), Václavice – Myslič (17, Rezek), Netvořice – Olbramovice (17, Kočí).

III. B třída: Tichonice – Trhový Štěpánov (17, Rathan), Ratměřice – Chocerady (17, P. Balík), Postupice – Mezno B (17, Kromka).

IV. A třída: Pecerady – Poříčí B (17, Malý), Nespeky B – Úročnice B (13:30, Tinák), Zaječice – Bukovany (17, Tinák), Sokol Přestavlky B – Soběhrdy B (14, Hejný), Miličín – Bystřice B (17, Borský), Jablonná – Čerčany (17, Konvička).

IV B třída: Maršovice B – Drachkov (17, Urban), Budenín – Úročnice (17, Svobodný), SK Přestavlky – Sedlec-Prčice B (17, Brabenec), Miličín B – Neustupov (14, Borský), Vrchotovy Janovice B – Olbramovice B (17, Novák).

IV. D třída: Zdislavice B – Libouň (17, Babický), Kamberk – Libež B (17, Pessr), Louňovice B – Hulice (17, Kratochvíl).

Okresní přebor dorostu: Bílkovice – Jankov (11, Rosenvald), Poříčí – Čerčany (11, Kocan).

NOHEJBAL

Krajský přebor: Šacung Benešov B – Hlavenec (9, v areálu fotbalového stadionu).

NEDĚLE 20. DUBNA

FOTBAL

Dorostenecká liga U19: Benešov – Sokolov (10, Šmakal).

I. A třída: Benešov B – Mnichovo Hradiště (17, Brožek). Žáci: Teplýšovice – Straky (10, Matoušek).

I. B třída: Zdislavice – Kondrac (17, Kaucký), Sedlec-Prčice – Uhlířské Janovice (17, Glogar).

Okresní přebor: Mezno – Struhařov (17, Novák – Martin Macháček, Kratochvíl), Pravonín – Maršovice (17, Konvička – Vilímovský, Rathan).

III. A třída: Soběhrdy – Lešany (10:15, Martin Macháček), Bystřice – Krhanice (17, Milan Macháček), Teplýšovice B – Pyšely (17, Švejda), Týnec B – Křečovice (15, Hocek).

III. B třída: Čechtice – Louňovice (17, Urban), Křivsoudov – Kondrac B (15, Irion), Keblov – Divišov B (15, Malý), Struhařov B – Bílkovice (17, Bačinský).

IV. C třída: Kladruby – Postupice B (15, Hruška), Ostředek B – Trhový Štěpánov B (17, Frydrychovský), Libež – Jankov B (17, P. Špička), Radošovice - Nesperská Lhota (15, Černý), Velíš – Chotýšany B (15, Mareš), Popovice B – Tichonice B (15, Mikolášek).

IV. D třída: Čechtice B – Dolní Kralovice B (14, Urban), Blaník Načeradec – Miřetice B (17, Berenda), Vracovice – Pravonín B (15, Svoboda).

Okresní přebor dorostu: Chocerady – Lešany (10:15, Mařincová), Divišov – Lukavec (10:15, Pessr), Trhový Štěpánov – Bystřice (11, Babický).

Autor: Pavel Šimáček

18.4.2014 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto.

Obce už začaly s tvorbou školských obvodů

Talentová soutěž se odehraje v aule základní školy 18. února. Děti se mohou přihlašovat v informačním centru do 11. února.

V Neveklově hledají dětské talentované hvězdičky

Hasiči z ledové vody tahali kolegy

Benešovští profesionální hasiči si ve středu dopoledne při prověřovacím cvičení zopakovali postupy záchrany člověka, pod nímž se probořil led. „Cvičení opakujeme periodicky, jakmile se vytvoří dostatečně silný led," uvedl Jiří Černovský, velitel benešovské požární stanice.

Stát pátrá po majitelích čtyř tisíc domů. Když se nepřihlásí, přijdou o ně

O vydání nemovitostí po sedlácích, emigrantech či obětech války žádají tisíce Čechů ročně. Uspějí jen stovky z nich.

Festival Slunovrat vyhlašuje soutěž pro talentované písničkáře

Sázava /FOTOGALERIE/ - Pořadatelé nového hudebního festivalu Slunovrat v Sázavě vyhlašují novoroční soutěž pro mladé i starší talentované písničkáře s autorskou tvorbou. Právě teď se mohou zájemci přihlašovat na webových stránkách www.slunovratfest.cz nebo na oficiálním Facebooku akce. Podmínka přihlášky je zaslání tří vlastních nahrávek dramaturgii Slunovratu.

Česká fotbalová liga

15.kolo

19.11.2016
Převýšov Štěchovice 1 : 2
Písek Zápy 2 : 5
Olympia HK Vltavín 2 : 0
Litoměřice Chrudim 0 : 4
Vyšehrad Benešov 2 : 3
K.Dvůr Domažlice 3 : 0
Jirny Tachov 2 : 0
Hořovicko Dobrovice 0 : 1
Táborsko B Benátky 1 : 0

16.kolo

07.09.2016
Domažlice Písek st
Chrudim Jirny st
Štěchovice Vyšehrad st
Táborsko B Převýšov st
Vltavín Hořovicko st
Zápy Litoměřice st
Benátky Tachov st
Benešov Olympia HK st
Dobrovice K.Dvůr st

Česká fotbalová liga - 2016/2017

Poř. Mužstvo Z V R P S B
1. Jirny 18 16 0 2 50 : 15 44
2. FC Olympia Hradec Králové 18 12 0 6 40 : 17 37
3. FK Králův Dvůr 18 12 0 6 32 : 20 36
4. SK Benešov 34 14 0 20 43 : 86 36
5. Zápy 18 10 0 8 43 : 29 32
6. Loko Vltavín 18 11 0 7 40 : 29 32
7. Převýšov 18 9 0 9 30 : 21 31
8. FK Slavoj Vyšehrad 18 9 0 9 34 : 29 31
9. Štěchovice 18 11 0 7 30 : 25 31
10. AFK Chrudim 18 10 0 8 30 : 22 29
11. Tachov 18 9 0 9 31 : 30 28
12. Jiskra Domažlice 18 9 0 9 31 : 28 27
13. FK Dobrovice 18 9 0 9 33 : 33 27
14. FK Litoměřice 18 9 0 9 25 : 26 27
15. Písek 18 6 0 12 22 : 31 21
16. SK Benátky nad Jizerou 18 5 0 13 17 : 28 14
17. Táborsko B 18 4 0 14 19 : 51 14
18. FK Hořovicko 18 5 0 13 7 : 35 13

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies