VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam za sportem na Benešovsku

Benešovsko – O víkendu se hrají na Benešovsku soutěže ve fotbalu, basketbalu, volejbalu a hokejbalu.

5.10.2012
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Robin Novák

SOBOTA 6. ŘÍJNA

FOTBAL

I. liga žáci U12 a U13: Benešov – Bohemians 1905 (10 a 11.45), Vlašim – Písek (10 a 11.45, Na Lukách).

I. A třída – dorost: Týnec nad Sázavou – Votice (10.15, Rybka). Žáci: Čerčany – Zruč nad Sázavou (10, Velebil).

I. B třída: Teplýšovice –  Suchdol (16, J. Pejša), Nespeky – Zdislavice (16, Januš).

Okresní přebor: Chocerady – Popovice (16, Mrázek – Mikolášek, Žaba), Divišov – Mezno (16, Murgač – Pessr, Garaja ml.), Dolní Kralovice – Jírovice (16, Švejda – Malý, Filip), Sokol Přestavlky –  Teplýšovice B (16, Svoboda – Kohl, M. Balík).

III. A třída: Netvořice – Úročnice  (16, Blahůšek), Votice B – Bystřice (16, Rezek), Krhanice – Soběhrdy (16, Bačinský), Ostředek – Pyšely (16, Černý), Křečovice – Týnec B (16, Hocek).

III. B třída: Postupice – Bílkovice (16, Konvička), Kondrac B – Pravonín (16, Kromka), Tichonice – Ratměřice (16, P. Špička).

IV. A třída: Miličín – Úročnice B (16, Netolický), Čerčany –  Poříčí B (16, Malíř), Jablonná – Bukovany (16, Urban).

IV. B třída: Miličín B – Neustupov (13, Netolický), Mezno B – Maršovice B (16, Berenda), Drachkov – Ratměřice B (16, Frydrychovský), Vrchotovy Janovice B – SK Přestavlky (16, Brabenec), Budenín – Heřmaničky (16, Kocan).

IV. C třída: Divišov B –  Libež (10.15, Rosenvald), Sokol Přestavlky B –  Vracovice (13, Kohl).

IV. D třída: Miřetice B – Zdislavice B  (16, Kratochvíl), Trhový Štěpánov B –   Dolní Kralovice B (16, Rathan), Louňovice B –  Čechtice B (16, Svobodný).

Okresní přebor dorostu: Poříčí – Lukavec (11.15, Borský).

BASKETBAL

Krajský přebor juniorů U19: Benešov – Pečky U17 (18.30). Starší minižáci: Benešov – Kolín (10.30 a 14.30). Starší minižákyně: Benešov – Kolín (12.30 a 16.30, ZŠ Dukelská).

HOKEJBAL

Extraliga: Vlašim – Kert park Praha (11, Na Lukách).

VOLEJBAL

Krajský přebor žen – I. .třída: VK Benešovská 1. volejbalová – TJ Sokol Benešov (9 a 13, ZŠ Jiráskova).

NEDĚLE 7. ŘÍJNA

FOTBAL

Divize: Benešov – Chrást (16, Pečenka).

Krajský přebor – dorost: Benešov – Neratovice (10 a 12.15, Januš, Borek, UMT).

I. A třída – žáci: Týnec nad Sázavou –  Slavia Jesenice (10, Kovář), Votice – Kouřim (10, Šimáček).

I. B třída: Chotýšany – Struhařov (16, Zdeněk), Kondrac – Zruč nad Sázavou (16, Petýrek), Maršovice – Votice (16, Stránský).

Okresní přebor: Miřetice –  Neveklov (16, Rathan – Brabenec, D. Špička), Jankov –  Olbramovice (16, Babický – Novák, Kratochvíl), Trhový Štěpánov – Vrchotovy Janovice (16, Platil – Murgač, Cígler).

III. A třída: Sedlec-Prčice B –  Myslič  (16, Urban), Nespeky B – Václavice (16, Milan Macháček).

III. B třída: Struhařov B – Blaník Načeradec (16, Malý), Křivsoudov –  SK Načeradec (16, Dolejš), Nesperská Lhota – Velíš (15, Mareš), Louňovice –  Čechtice (16, Irion).

IV. A třída: Neveklov B – Zaječice (16, Kromka), Soběhrdy B – Lešany (10.15, Malíř), Bystřice B – Pecerady (16, Borský).

IV. B třída: Jankov B – Olbramovice B (13, Novák).

IV. C třída: Teplýšovice C –  Tichonice B (15, Černý), Radošovice –  Chotýšany B (15, Kocan), Popovice B – Kladruby  (15, Mrázek), Ostředek B – Postupice B (16, Březina).

IV. D třída: Keblov –  Libouň (15, Berenda), Křivsoudov B –  Hulice (13, Dolejš), Pravonín B – Kamberk (14, Svoboda).

Okresní přebor dorostu: Čechtice – Blaník Načeradec (10.15, Irion), Čerčany – Neveklov (10.15, Netolický),  Sedlec-Prčice – Mezno (10.15, Frydrychovský), Divišov – Tichonice (10.15, Pessr), Bystřice –  Lešany (10.15, Průcha).

HOKEJBAL

Extraliga: Vlašim – Pardubice (11, Na Lukách).

BASKETBAL

Krajský přebor juniorů U19: Benešov – Český Brod U17 (11). Žákyně U15: Benešov – Borotín (9 a 13, ZŠ Dukelská).

Autor: Pavel Šimáček

5.10.2012 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto.
4

Dámy na uklízení si najímá stále více lidí

V Týnci se konal první taneční maraton Y cup, při němž soutěžilo 540 tanečníků
39

V Týnci se konal první obří taneční maraton Y cup

Z hořící týnecké kolny vynesli hasiči dvě propanbutanové lahve

Týnec nad Sázavou – Škodu 200 tisíc korun odhadl vyšetřovatel hasičů po požáru na objektech garáže a kolny v Sadové ulici.

Řidič zhasl svým vozem centrum města

Benešov – Do tmy se ponořilo v pátek večer 24. března centrum Benešova.

Rallye Hořovice už žhaví motory

Hořovice – O posledním dubnovém víkendu se v okolí měst Hořovice a Hostomice uskuteční již sedmnáctý ročník populární a známé Rallye Hořovice. Pořadatelem je Auto sport klub Hořovice, který pořádá soutěže každý rok a už jich má na kontě celkem šestadvacet.

OBRAZEM: Galerie Středočeského kraje zahájila novou výstavní sezonu

Galerie Středočeského kraje slavnostně zahájila novou výstavní sezonu. V rámci slavnostního zahájení se uskutečnila vernisáž výstav Josefa Hnízdila Odložený případ a Bohu k slávě, městu ku prospěchu, jež je věnována 350. výročí položení základního kamene jezuitské koleje. 

Česká fotbalová liga

15.kolo

19.11.2016
Převýšov Štěchovice 1 : 2
Písek Zápy 2 : 5
Olympia HK Vltavín 2 : 0
Litoměřice Chrudim 0 : 4
Vyšehrad Benešov 2 : 3
K.Dvůr Domažlice 3 : 0
Jirny Tachov 2 : 0
Hořovicko Dobrovice 0 : 1
Táborsko B Benátky 1 : 0

16.kolo

07.09.2016
Domažlice Písek st
Chrudim Jirny st
Štěchovice Vyšehrad st
Táborsko B Převýšov st
Vltavín Hořovicko st
Zápy Litoměřice st
Benátky Tachov st
Benešov Olympia HK st
Dobrovice K.Dvůr st

Česká fotbalová liga - 2016/2017

Poř. Mužstvo Z V R P S B
1. Jirny 18 16 0 2 50 : 15 44
2. FC Olympia Hradec Králové 18 12 0 6 40 : 17 37
3. FK Králův Dvůr 18 12 0 6 32 : 20 36
4. SK Benešov 34 14 0 20 43 : 86 36
5. Zápy 18 10 0 8 43 : 29 32
6. Loko Vltavín 18 11 0 7 40 : 29 32
7. Převýšov 18 9 0 9 30 : 21 31
8. FK Slavoj Vyšehrad 18 9 0 9 34 : 29 31
9. Štěchovice 18 11 0 7 30 : 25 31
10. AFK Chrudim 18 10 0 8 30 : 22 29
11. Tachov 18 9 0 9 31 : 30 28
12. Jiskra Domažlice 18 9 0 9 31 : 28 27
13. FK Dobrovice 18 9 0 9 33 : 33 27
14. FK Litoměřice 18 9 0 9 25 : 26 27
15. Písek 18 6 0 12 22 : 31 21
16. SK Benátky nad Jizerou 18 5 0 13 17 : 28 14
17. Táborsko B 18 4 0 14 19 : 51 14
18. FK Hořovicko 18 5 0 13 7 : 35 13

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies