VYBERTE SI REGION

Kam za sportem na Benešovsku

Benešovsko – O víkendu se hrají na Benešovsku soutěže ve fotbalu, basketbalu, volejbalu a hokejbalu.

5.10.2012
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Robin Novák

SOBOTA 6. ŘÍJNA

FOTBAL

I. liga žáci U12 a U13: Benešov – Bohemians 1905 (10 a 11.45), Vlašim – Písek (10 a 11.45, Na Lukách).

I. A třída – dorost: Týnec nad Sázavou – Votice (10.15, Rybka). Žáci: Čerčany – Zruč nad Sázavou (10, Velebil).

I. B třída: Teplýšovice –  Suchdol (16, J. Pejša), Nespeky – Zdislavice (16, Januš).

Okresní přebor: Chocerady – Popovice (16, Mrázek – Mikolášek, Žaba), Divišov – Mezno (16, Murgač – Pessr, Garaja ml.), Dolní Kralovice – Jírovice (16, Švejda – Malý, Filip), Sokol Přestavlky –  Teplýšovice B (16, Svoboda – Kohl, M. Balík).

III. A třída: Netvořice – Úročnice  (16, Blahůšek), Votice B – Bystřice (16, Rezek), Krhanice – Soběhrdy (16, Bačinský), Ostředek – Pyšely (16, Černý), Křečovice – Týnec B (16, Hocek).

III. B třída: Postupice – Bílkovice (16, Konvička), Kondrac B – Pravonín (16, Kromka), Tichonice – Ratměřice (16, P. Špička).

IV. A třída: Miličín – Úročnice B (16, Netolický), Čerčany –  Poříčí B (16, Malíř), Jablonná – Bukovany (16, Urban).

IV. B třída: Miličín B – Neustupov (13, Netolický), Mezno B – Maršovice B (16, Berenda), Drachkov – Ratměřice B (16, Frydrychovský), Vrchotovy Janovice B – SK Přestavlky (16, Brabenec), Budenín – Heřmaničky (16, Kocan).

IV. C třída: Divišov B –  Libež (10.15, Rosenvald), Sokol Přestavlky B –  Vracovice (13, Kohl).

IV. D třída: Miřetice B – Zdislavice B  (16, Kratochvíl), Trhový Štěpánov B –   Dolní Kralovice B (16, Rathan), Louňovice B –  Čechtice B (16, Svobodný).

Okresní přebor dorostu: Poříčí – Lukavec (11.15, Borský).

BASKETBAL

Krajský přebor juniorů U19: Benešov – Pečky U17 (18.30). Starší minižáci: Benešov – Kolín (10.30 a 14.30). Starší minižákyně: Benešov – Kolín (12.30 a 16.30, ZŠ Dukelská).

HOKEJBAL

Extraliga: Vlašim – Kert park Praha (11, Na Lukách).

VOLEJBAL

Krajský přebor žen – I. .třída: VK Benešovská 1. volejbalová – TJ Sokol Benešov (9 a 13, ZŠ Jiráskova).

NEDĚLE 7. ŘÍJNA

FOTBAL

Divize: Benešov – Chrást (16, Pečenka).

Krajský přebor – dorost: Benešov – Neratovice (10 a 12.15, Januš, Borek, UMT).

I. A třída – žáci: Týnec nad Sázavou –  Slavia Jesenice (10, Kovář), Votice – Kouřim (10, Šimáček).

I. B třída: Chotýšany – Struhařov (16, Zdeněk), Kondrac – Zruč nad Sázavou (16, Petýrek), Maršovice – Votice (16, Stránský).

Okresní přebor: Miřetice –  Neveklov (16, Rathan – Brabenec, D. Špička), Jankov –  Olbramovice (16, Babický – Novák, Kratochvíl), Trhový Štěpánov – Vrchotovy Janovice (16, Platil – Murgač, Cígler).

III. A třída: Sedlec-Prčice B –  Myslič  (16, Urban), Nespeky B – Václavice (16, Milan Macháček).

III. B třída: Struhařov B – Blaník Načeradec (16, Malý), Křivsoudov –  SK Načeradec (16, Dolejš), Nesperská Lhota – Velíš (15, Mareš), Louňovice –  Čechtice (16, Irion).

IV. A třída: Neveklov B – Zaječice (16, Kromka), Soběhrdy B – Lešany (10.15, Malíř), Bystřice B – Pecerady (16, Borský).

IV. B třída: Jankov B – Olbramovice B (13, Novák).

IV. C třída: Teplýšovice C –  Tichonice B (15, Černý), Radošovice –  Chotýšany B (15, Kocan), Popovice B – Kladruby  (15, Mrázek), Ostředek B – Postupice B (16, Březina).

IV. D třída: Keblov –  Libouň (15, Berenda), Křivsoudov B –  Hulice (13, Dolejš), Pravonín B – Kamberk (14, Svoboda).

Okresní přebor dorostu: Čechtice – Blaník Načeradec (10.15, Irion), Čerčany – Neveklov (10.15, Netolický),  Sedlec-Prčice – Mezno (10.15, Frydrychovský), Divišov – Tichonice (10.15, Pessr), Bystřice –  Lešany (10.15, Průcha).

HOKEJBAL

Extraliga: Vlašim – Pardubice (11, Na Lukách).

BASKETBAL

Krajský přebor juniorů U19: Benešov – Český Brod U17 (11). Žákyně U15: Benešov – Borotín (9 a 13, ZŠ Dukelská).

Autor: Pavel Šimáček

5.10.2012 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto.

Obce už začaly s tvorbou školských obvodů

Talentová soutěž se odehraje v aule základní školy 18. února. Děti se mohou přihlašovat v informačním centru do 11. února.

V Neveklově hledají dětské talentované hvězdičky

Hasiči z ledové vody tahali kolegy

Benešovští profesionální hasiči si ve středu dopoledne při prověřovacím cvičení zopakovali postupy záchrany člověka, pod nímž se probořil led. „Cvičení opakujeme periodicky, jakmile se vytvoří dostatečně silný led," uvedl Jiří Černovský, velitel benešovské požární stanice.

Stát pátrá po majitelích čtyř tisíc domů. Když se nepřihlásí, přijdou o ně

O vydání nemovitostí po sedlácích, emigrantech či obětech války žádají tisíce Čechů ročně. Uspějí jen stovky z nich.

Festival Slunovrat vyhlašuje soutěž pro talentované písničkáře

Sázava /FOTOGALERIE/ - Pořadatelé nového hudebního festivalu Slunovrat v Sázavě vyhlašují novoroční soutěž pro mladé i starší talentované písničkáře s autorskou tvorbou. Právě teď se mohou zájemci přihlašovat na webových stránkách www.slunovratfest.cz nebo na oficiálním Facebooku akce. Podmínka přihlášky je zaslání tří vlastních nahrávek dramaturgii Slunovratu.

Česká fotbalová liga

15.kolo

19.11.2016
Převýšov Štěchovice 1 : 2
Písek Zápy 2 : 5
Olympia HK Vltavín 2 : 0
Litoměřice Chrudim 0 : 4
Vyšehrad Benešov 2 : 3
K.Dvůr Domažlice 3 : 0
Jirny Tachov 2 : 0
Hořovicko Dobrovice 0 : 1
Táborsko B Benátky 1 : 0

16.kolo

07.09.2016
Domažlice Písek st
Chrudim Jirny st
Štěchovice Vyšehrad st
Táborsko B Převýšov st
Vltavín Hořovicko st
Zápy Litoměřice st
Benátky Tachov st
Benešov Olympia HK st
Dobrovice K.Dvůr st

Česká fotbalová liga - 2016/2017

Poř. Mužstvo Z V R P S B
1. Jirny 18 16 0 2 50 : 15 44
2. FC Olympia Hradec Králové 18 12 0 6 40 : 17 37
3. FK Králův Dvůr 18 12 0 6 32 : 20 36
4. SK Benešov 34 14 0 20 43 : 86 36
5. Zápy 18 10 0 8 43 : 29 32
6. Loko Vltavín 18 11 0 7 40 : 29 32
7. Převýšov 18 9 0 9 30 : 21 31
8. FK Slavoj Vyšehrad 18 9 0 9 34 : 29 31
9. Štěchovice 18 11 0 7 30 : 25 31
10. AFK Chrudim 18 10 0 8 30 : 22 29
11. Tachov 18 9 0 9 31 : 30 28
12. Jiskra Domažlice 18 9 0 9 31 : 28 27
13. FK Dobrovice 18 9 0 9 33 : 33 27
14. FK Litoměřice 18 9 0 9 25 : 26 27
15. Písek 18 6 0 12 22 : 31 21
16. SK Benátky nad Jizerou 18 5 0 13 17 : 28 14
17. Táborsko B 18 4 0 14 19 : 51 14
18. FK Hořovicko 18 5 0 13 7 : 35 13

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies