VYBERTE SI REGION

Kam za sportem na Benešovsku

Benešovsko - O víkendu můžete v benešovském okrese vyrazit na fotbal, semifinále extraligy hokejbalu do Vlašimi, basketbal a nohejbal.

27.4.2012
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Ivan Vondrák

SOBOTA 28. DUBNA

FOTBAL

I. liga žáků U12 a U13: Vlašim – Bohemians 1905 (10 a 11.45, Na Lukách), Benešov – Rokycany (10 a 11.45).

II. liga: Vlašim –  Táborsko (17, Ardeleánu).

Krajský přebor – dorost: Benešov B – Kunice (14.45 a 17, Rybka, Kaucký).

I. A třída – dorost: Týnec nad Sázavou –  Loděnice (10.15, Šípek). Žáci: Votice – Úvaly (10, Januš). 

I. B třída: Votice B – Sázava (17, Chaloupka), Teplýšovice – Slavia Jesenice (17, Navara).

Okresní přebor: Neveklov –  Struhařov (17, Al. Hůlka – Rezek, Urban), Divišov –  Popovice (17, Rathan – Irion, D. Špička), Jírovice - Ostředek (17, Kočí - Martin Macháček, Garaja ml.). 

III. A třída: Zaječice – Chocerady B (17, Babický), Krhanice – Nespeky B (17, Kohl), Miličín – Soběhrdy (17, Hocek), Pyšely – Úročnice (17, Dolejš), Netvořice – Sokol Přestavlky (17, Konvička).

III. B třída: Ratměřice – Radošovice (17, Mrázek), Bílkovice –  Křivsoudov (17, Černý), Dolní Kralovice – Louňovice (17, Krejčí), Tichonice – Postupice (17, P. Špička).

IV. A třída: Heřmaničky A – Bystřice B (17, Kocan), Jablonná – Lešany (17, Bačinský), Pecerady – Václavice (17, Murgač), Bukovany – Poříčí B (14, Murgač, v Peceradech), Křečovice – Úročnice B (17, Rosenvald), Čerčany – Neveklov B (17, Žaba).

IV. B třída: Vrchotovy Janovice B – Sedlec-Prčice B (17, Berenda), Drachkov – SK Přestavlky (17, Holoubek), Miličín B –  Mezno B (14, Hocek), Budenín – Olbramovice B (17, Žarnecki).

IV. C třída: Libež – Divišov B (17, Mikolášek), Nesperská Lhota B – Sokol Přestavlky B (17, Netolický).

IV. D třída: Hulice – Dolní Kralovice B (17, Malý), Zdislavice B – Křivsoudov B (17, Brabenec), Miřetice B – Tichonice B (17, Kratochvíl).

HOKEJBAL

1. semifinále extraligy: Vlašim – Hradec Králové (11, Na Lukách).

NOHEJBAL

Extraliga: Šacung Benešov - Zruč-Senec (14, u fotbalového stadionu).

Okresní přebor: Divišov B - Divišov A (10), Copa del Merida - Zvánovice (15).

NEDĚLE 29. DUBNA

FOTBAL

I. liga žáků U14 a U15: Vlašim – Beroun (10 a 11.45, Vnuk, Na Lukách).

Divize: Benešov – Český Krumlov (17, Baum).

I. A třída – dorost: Struhařov – Tatran Rakovník B  (10.15, Rybka). Žáci: Čerčany – Mnichovice (10, Velebil), Týnec nad Sázavou – Uhlířské Janovice (10, K. Macháček), Mezno – Kouřim (10, Šimáček).

I. B třída: Zdislavice – Tupadly (17, Hamřík), Chotýšany – Nespeky (17, M. Macháček), Sedlec-Prčice – Poříčí nad Sázavou (17, Salač), Chocerady – Kondrac (17, Holý).

Okresní přebor: Jankov –  Pravonín (17, Malíř – Malý, P. Balík), Miřetice – Teplýšovice B (17, Pessr – Rathan, Filip), Trhový Štěpánov – Olbramovice (14, Kočí – Bačinský, Žaba), Maršovice – Vrchotovy Janovice (17, Míka – Žarnecki, Cacák).

III. A třída: Votice C – Myslič (17, Milan Macháček), Bystřice – Týnec B (17, Murgač).

III. B třída: Mezno – Trhový Štěpánov B (17, Brabenec), Velíš – SK Načeradec (15, Černý), Nesperská Lhota –  Kondrac B (15, Novák).

IV. B třída: Jankov B – Maršovice B (14, Malý),  Ratměřice B – Heřmaničky B (17, Smitka).

IV. C třída:  Postupice B –  Popovice B (15, Cigler), Soběhrdy B – Chotýšany B (10.15, Babický), Struhařov B – Ostředek B (17, R. Mareš), Kladruby – Čechtice A (15, Maršíček).

IV. D třída: Keblov – Louňovice B (15, Irion), Libouň – Blaník Načeradec (17, P. Špička), Vracovice – Čechtice B (15, Kratochvíl), Pravonín B – Kamberk (17, Kocan).

HOKEJBAL

2. semifinále extraligy: Vlašim – Hradec Králové (11, Na Lukách).

BASKETBAL

Krajský přebor žáků U14: Benešov – Varnsdorf (11, ZŠ Dukelská).     

NOHEJBAL

Okresní přebor: Pecerady - Šacung D (14), Zvánovice B - Albatros (14).

                                          

Autor: Pavel Šimáček

27.4.2012 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto.

Obce už začaly s tvorbou školských obvodů

Talentová soutěž se odehraje v aule základní školy 18. února. Děti se mohou přihlašovat v informačním centru do 11. února.

V Neveklově hledají dětské talentované hvězdičky

Hasiči z ledové vody tahali kolegy

Benešovští profesionální hasiči si ve středu dopoledne při prověřovacím cvičení zopakovali postupy záchrany člověka, pod nímž se probořil led. „Cvičení opakujeme periodicky, jakmile se vytvoří dostatečně silný led," uvedl Jiří Černovský, velitel benešovské požární stanice.

Stát pátrá po majitelích čtyř tisíc domů. Když se nepřihlásí, přijdou o ně

O vydání nemovitostí po sedlácích, emigrantech či obětech války žádají tisíce Čechů ročně. Uspějí jen stovky z nich.

Festival Slunovrat vyhlašuje soutěž pro talentované písničkáře

Sázava /FOTOGALERIE/ - Pořadatelé nového hudebního festivalu Slunovrat v Sázavě vyhlašují novoroční soutěž pro mladé i starší talentované písničkáře s autorskou tvorbou. Právě teď se mohou zájemci přihlašovat na webových stránkách www.slunovratfest.cz nebo na oficiálním Facebooku akce. Podmínka přihlášky je zaslání tří vlastních nahrávek dramaturgii Slunovratu.

Česká fotbalová liga

15.kolo

19.11.2016
Převýšov Štěchovice 1 : 2
Písek Zápy 2 : 5
Olympia HK Vltavín 2 : 0
Litoměřice Chrudim 0 : 4
Vyšehrad Benešov 2 : 3
K.Dvůr Domažlice 3 : 0
Jirny Tachov 2 : 0
Hořovicko Dobrovice 0 : 1
Táborsko B Benátky 1 : 0

16.kolo

07.09.2016
Domažlice Písek st
Chrudim Jirny st
Štěchovice Vyšehrad st
Táborsko B Převýšov st
Vltavín Hořovicko st
Zápy Litoměřice st
Benátky Tachov st
Benešov Olympia HK st
Dobrovice K.Dvůr st

Česká fotbalová liga - 2016/2017

Poř. Mužstvo Z V R P S B
1. Jirny 18 16 0 2 50 : 15 44
2. FC Olympia Hradec Králové 18 12 0 6 40 : 17 37
3. FK Králův Dvůr 18 12 0 6 32 : 20 36
4. SK Benešov 34 14 0 20 43 : 86 36
5. Zápy 18 10 0 8 43 : 29 32
6. Loko Vltavín 18 11 0 7 40 : 29 32
7. Převýšov 18 9 0 9 30 : 21 31
8. FK Slavoj Vyšehrad 18 9 0 9 34 : 29 31
9. Štěchovice 18 11 0 7 30 : 25 31
10. AFK Chrudim 18 10 0 8 30 : 22 29
11. Tachov 18 9 0 9 31 : 30 28
12. Jiskra Domažlice 18 9 0 9 31 : 28 27
13. FK Dobrovice 18 9 0 9 33 : 33 27
14. FK Litoměřice 18 9 0 9 25 : 26 27
15. Písek 18 6 0 12 22 : 31 21
16. SK Benátky nad Jizerou 18 5 0 13 17 : 28 14
17. Táborsko B 18 4 0 14 19 : 51 14
18. FK Hořovicko 18 5 0 13 7 : 35 13

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies