VYBERTE SI REGION

Kam za sportem na Benešovsku

Benešovsko - O víkendu jsou na pořadu fotbalová, nohejbalové a basketbalová klání.

13.4.2012
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Foto: Robin Novák

SOBOTA 14. DUBNA

FOTBAL

I. liga žáků U12 a U13: Vlašim – Dynamo České Budějovice (10 a 11.45, Na Lukách), Benešov – Beroun (10 a 11.45).

II. liga: Vlašim –  Sokolov (16.30, Nenadál).

Divize: Votice – Český Krumlov (16.30, Kubec).

Krajský přebor – dorost: Vlašim – Čelákovice (10 a 12.15, Januš, Jeništa, Na Lukách).

I. A třída – dorost: Týnec nad Sázavou – Tatran Rakovník (10.15, Rybka). Žáci: Votice – Mnichovice (10, Januš).

I. B třída: Teplýšovice – Nespeky (16.30, R. Jarolímek).

Okresní přebor: Divišov –  Pravonín (16.30, Bačinský – Konvička, Žaba), Jírovice –  Teplýšovice B (16.30, Hůlka – Urban, Holoubek).

III. A třída: Zaječice – Myslič (16.30, Hocek), Krhanice – Votice C (16.30, Černý), Miličín – Nespeky B (16.30, Mrázek), Pyšely – Týnec B (16.30, Kočí), Netvořice – Soběhrdy (16.30, Malíř), Sokol Přestavlky – Úročnice (16.30, Murgač).

III. B třída: Dolní Kralovice –  Křivsoudov (16.30, Berenda), Tichonice –  Louňovice (16.30, Žarnecki), Kondrac B –  Postupice (16.30, Kratochvíl).

IV. A třída: Jablonná – Bystřice B (16.30, Kohl), Pecerady – Heřmaničky A (16.30, Maršíček), Bukovany – Lešany (13.30, Černý, v Krhanicích), Křečovice –  Václavice (16.30, Rezek), Čerčany – Poříčí B (16.30, Mikolášek), Neveklov B – Úročnice B (16.30, Netolický).

IV. B třída: Drachkov –  Vrchotovy Janovice B (16.30, Pessr), Miličín B –  Maršovice B (13.30, Mrázek), Budenín –  SK Přestavlky (16.30, Kocan), Heřmaničky B – Olbramovice B (16.30, Blahůšek).

IV. C třída: Nesperská Lhota B –  Ostředek B (16.30, Brabenec), Sokol Přestavlky B – Čechtice A (13.30, Murgač).

IV. D třída: Zdislavice B – Dolní Kralovice B (16.30, Krejčí), Miřetice B –  Hulice (16.30, Malý), Kamberk –  Čechtice B (16.30, Smítka).

BASKETBAL

2. liga žen: Benešov B – Lovosice (14.30). 

Krajský přebor mužů I. –  finále: Benešov B – Slaný (18.30).

Krajský přebor mužů I. – play out: Benešov C – Mělník (16.30, ZŠ Dukelská).

NOHEJBAL

Extraliga: Šacung ČNES Benešov - Čakovice (10, ZŠ Dukelská).

NEDĚLE 15. DUBNA

FOTBAL

I. liga žáků U14 a U15: Vlašim – Viktoria Plzeň (10 a 11.45, Svoboda, Na Lukách).

Divize: Benešov – Koloveč (16.30, Novák).

Krajský přebor dorostu: Benešov B – Neratovice (10 a 12.15, Garaja, Kovář).

I. A třída – dorost: Struhařov –  Březnice (10.15, Březnovský). Žáci: Týnec nad Sázavou –  Mukařov (10, Šimáček), Mezno – Uhlířské Janovice (10, M. Macháček).

I. B třída:  Kondrac – Slavia Jesenice (16.30, Kočárek), Zdislavice – Sázava (16.30, Dvořák), Chotýšany – Tupadly (16.30, Kosina), Sedlec-Prčice – Bílé Podolí (16.30, Červenka), Chocerady – Poříčí nad Sázavou (16.30, Velebil).

Okresní přebor: Jankov – Struhařov (16.30, Milan Macháček – Kočí, Berenda), Miřetice –  Neveklov (16.30, Rezek – Urban, Filip), Trhový Štěpánov –  Popovice (14, Mareš – Rathan, Cacák), Maršovice – Ostředek (16.30, Krejčí – Malý, D. Špička), Vrchotovy Janovice – Olbramovice (Konvička – Malíř, Garaja ml.).

III. A třída: Bystřice – Chocerady B (16.30, Martin Macháček).

III. B třída: Bílkovice – Radošovice (16.30, Rosenvald), Mezno –  Ratměřice (16.30, Kromka), Velíš – Trhový Štěpánov B  (15, Babický), Nesperská Lhota – SK Načeradec (15, Kocan).

IV. B třída: Jankov B – Sedlec-Prčice B (13.30, Kočí), Ratměřice B –  Mezno B (16.30, Holoubek).

IV. C třída: Postupice B -  Divišov B (15, Žarnecki), Soběhrdy B – Libež (10.15, Černý), Struhařov B – Postupice B (16.30, Hůlka), Kladruby – Chotýšany B (15, Irion).

IV. D třída: Keblov – Křivsoudov B (15, Brabenec),  Libouň – Tichonice B (16.30, Novák), Vracovice – Louňovice B (15, Dolejš), Pravonín B – Blaník Načeradec (16.30, Kratochvíl).

BASKETBAL

2. liga žen: Benešov B – Most (14.30). 

Krajský přebor mužů I. –  finále: Benešov B – Slaný (12.30).

Krajský přebor mužů I. – play out: Benešov C – Český Brod (10.30).

Krajský přebor kadetek U17: Benešov – Mladá Boleslav (8.30, ZŠ Dukelská).

Autor: Pavel Šimáček

13.4.2012 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Fenku křížence vlčáka někdo přivázal na Klášterce ke stromu.
2

Zanedbaný pes běhal po Bedrči, druhý byl uvázaný u stromu na Klášterce

Vzduchovkářský Pohár města Benešova.
56

FOTO: Výsledky soutěže vzduchovkářů o Pohár města Benešova

Jak být v práci 40 hodin týdně a nezbláznit se

Pracujete často deset hodin denně a přesto stále nestíháte? Pak si potřebujete lépe naplánovat pracovní den a využívat čas efektivněji. Za 40 hodin týdně byste měli pohodlně zvládnout náplň práce, pokud ji děláte správně. Jak na to, radí experti na efektivitu práce.

Mezi stanicemi Senohraby a Strančice jsou výluky

Benešovsko – Cestující do Mirošovic a Mnichovic si musí tento a příští týden dávat pozor, na jakou stranu se z vlaku na zastávkách vystupuje.

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků. Tentokrát narozených v 2. týdnu v novém roce 2017.

Česká fotbalová liga

15.kolo

19.11.2016
Převýšov Štěchovice 1 : 2
Písek Zápy 2 : 5
Olympia HK Vltavín 2 : 0
Litoměřice Chrudim 0 : 4
Vyšehrad Benešov 2 : 3
K.Dvůr Domažlice 3 : 0
Jirny Tachov 2 : 0
Hořovicko Dobrovice 0 : 1
Táborsko B Benátky 1 : 0

16.kolo

07.09.2016
Domažlice Písek st
Chrudim Jirny st
Štěchovice Vyšehrad st
Táborsko B Převýšov st
Vltavín Hořovicko st
Zápy Litoměřice st
Benátky Tachov st
Benešov Olympia HK st
Dobrovice K.Dvůr st

Česká fotbalová liga - 2016/2017

Poř. Mužstvo Z V R P S B
1. Jirny 18 16 0 2 50 : 15 44
2. FC Olympia Hradec Králové 18 12 0 6 40 : 17 37
3. FK Králův Dvůr 18 12 0 6 32 : 20 36
4. SK Benešov 34 14 0 20 43 : 86 36
5. Zápy 18 10 0 8 43 : 29 32
6. Loko Vltavín 18 11 0 7 40 : 29 32
7. Převýšov 18 9 0 9 30 : 21 31
8. FK Slavoj Vyšehrad 18 9 0 9 34 : 29 31
9. Štěchovice 18 11 0 7 30 : 25 31
10. AFK Chrudim 18 10 0 8 30 : 22 29
11. Tachov 18 9 0 9 31 : 30 28
12. Jiskra Domažlice 18 9 0 9 31 : 28 27
13. FK Dobrovice 18 9 0 9 33 : 33 27
14. FK Litoměřice 18 9 0 9 25 : 26 27
15. Písek 18 6 0 12 22 : 31 21
16. SK Benátky nad Jizerou 18 5 0 13 17 : 28 14
17. Táborsko B 18 4 0 14 19 : 51 14
18. FK Hořovicko 18 5 0 13 7 : 35 13

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies