VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam za sportem

Benešovsko – O víkendu se hrají na Benešovsku fotbalové soutěže, florbalisté odehrají 1. kolo Českého poháru, po prázdninách pokračuje okresní přebor v nohejbale a začíná extraliga v hokejbale.

30.8.2013
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Pavel Bradáč

SOBOTA 31. SRPNA

FOTBAL

I. liga U15 a U14: Vlašim – Sparta Praha (10 a 11.45, Navrátilová, u nádraží).

Liga dorostu U19: Benešov – Doubravka (10, Myška).

I. A třída: Týnec nad Sázavou – Lhota (17, Tobiška), Votice – Hvozdnice (17, Pavlíková), Benešov B – Sázava (17, Hron). Dorost: Teplýšovice – Čechtice (11, Garaja ml.), Votice – Sedlec-Prčice (13, K. Macháček).

Okresní přebor: Neveklov – Jírovice (17, Kromka – Konvička), Popovice – Maršovice (17, Černý – Tinák), Dolní Kralovice – Jankov (17, Dolejš – Irion, D. Špička), Sokol Přestavlky – Struhařov (17, Mrázek – Rosenvald, Garaja ml.), Pravonín – Vrchotovy Janovice (17, Bačinský – Malíř, Žaba), Chotýšany – Mezno (17, Hocek – Drnec).

III. A třída: Olbramovice – Křečovice (17, Blahůšek), Netvořice – Pyšely (17, Novák), Václavice – Krhanice (17, Rezek).

III. B třída: Mezno B – Divišov B (17, Cígler), Postupice – Chocerady (17, Berenda), Ratměřice – Louňovice (17, Švejda).

IV. A třída: Pecerady – Bystřice B (17, Bačinský), Čerčany – Soběhrdy B (17, Borský), Jablonná – Bukovany (17, Urban), Miličín A – Úročnice B (17, Mikolášek), Sokol Přestavlky B – Poříčí B (14, Rosenvald), Zaječice – Nespeky B (17, Frydrychovský).

IV. B třída: Maršovice B – Neustupov (17, Brabenec), Vrchotovy Janovice B – Sedlec-Prčice B (17, Kohl), Miličín B – Úročnice (14, Mikolášek), SK Přestavlky – Budenín (17, Brabenec).

IV. C třída: Tichonice B – Nesperská Lhota (17, Svoboda), Libež – Ostředek B (17, Murgač).

IV. D třída: Hulice – Pravonín B (17, P. Špička), Kamberk – Miřetice B (17, Kratochvíl), Zdislavice B – Blaník Načeradec (17, Vilímovský).

FLORBAL

1. kolo Českého poháru mužů v Benešově (ZŠ Jiráskova): Benešov – Mukařov (11:30), Benešov – Slavia VŠ Plzeň (14:30).

NOHEJBAL

Okresní přebor: Merida – Albatros (15), Šacung Benešov C – Zvánovice A (16).

NEDĚLE 1. ZÁŘÍ

FOTBAL

I. liga U13 a U12: Benešov – Sparta Praha (10 a 11.45, UMT).

I. A třída žáků: Teplýšovice – Slavia Jesenice (10, Březnovský).

I. B třída: Zdislavice – Nespeky (17, Paukner), Sedlec-Prčice – Miřetice (17, Kuka).

Okresní přebor: SK Načeradec – Divišov (17, Murgač – Kočí, M. Balík).

III. A třída: Soběhrdy – Myslič (10:15, Konvička), Týnec B – Votice B (17, Pessr), Teplýšovice B – Lešany (17, Babický), Bystřice – Ostředek (17, Milan Macháček).

III. B třída: Čechtice – Bílkovice (17, Krejčí), Struhařov B – Kondrac B (17, Svoboda), Keblov – Trhový Štěpánov (15, Kratochvíl), Křivsoudov – Tichonice (15, Irion).

IV. B třída: Olbramovice B – Heřmaničky (15, Borský).

IV. C třída: Kladruby – Chotýšany B (15, Dolejš), Popovice B – Jankov B (15, Rezek), Velíš – Trhový Štěpánov B (15, Frydrychovský), Radošovice – Postupice B (15, P. Balík).

IV. D třída: Čechtice B – Libež B (14, Krejčí), Louňovice B – Libouň (17, Novák), Vracovice – Dolní Kralovice B (15, Černý).

FLORBAL

1. kolo Českého poháru mužů v Benešově (ZŠ Jiráskova): Benešov – Buldoci Radotín (10), Benešov – Falcons Žižkov (14.30).

NOHEJBAL

Okresní přebor: Divišov – Zvánovice B (9), Pecerady – Křivsoudov (14).

HOKEJBAL

Extraliga mužů: Vlašim – Hradec Králové (11, Na Lukách).

Autor: Pavel Šimáček

30.8.2013 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Oskar Fotr.
14

Důležitější je pro mě výhra mužstva, říká Fotr

Pěstujeme olivy

KRÁTCE: Kvůli filmu se bude omezovat chod vozovky

Benešov - Přečtěte si krátké zprávy z regionu!

V Benešově má vzniknout první soukromá základní škola

Benešov /ANKETA/ – V podmínkách Benešova naprosto unikátní záležitost chystá na příští školní rok podnikatelka Helena Šešinová. V centru města chce otevřít první soukromou Základní školu Zvonková.

Za elektronickou hudbou míří do Benešova tisíce lidí

Benešov /FOTOGALERIE, INFOGRAFIKA/ - Zřejmě poslední festival, který bude uspořádán v areálu Táborských kasáren v Benešově, začne již v pátek od 18 hodin a potrvá až do neděle. Na třetí ročník Exploration festivalu přicestují za taneční elektronickou hudbou o víkendu davy lidí.

O hlasy středočeských voličů usiluje celkem 26 stran

Praha – Politických stran, hnutí a dalších subjektů, které se v říjnových volbách do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR budou ve středních Čechách ucházet o hlasy voličů, je celkem 26. Krajský úřad to mohl konstatovat po úterní 16. hodině, kde vypršela lhůta pro podávání kandidátních listin. „Celkem se ve Středočeském kraji na podaných kandidátních listinách strany a hnutí snaží do voleb zaregistrovat 753 kandidátů,“ konstatoval Pavel Lochař z krajského úřadu. 

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení