VYBERTE SI REGION

Kam za fotbalem na Benešovsku

Benešovsko – O víkendu se na Benešovsku pokračují soutěže ve fotbalu.

22.4.2011
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Bedřich Klíma

SOBOTA 23. DUBNA

II. liga: Vlašim – Kladno (16).

Divize – dorost: Vlašim – Motorlet Praha B (10 a 12.15, Pospíšil, Na Lukách), Benešov – Prachatice (10 a 12.15, Myška).

I. A třída: Týnec nad Sázavou – Zeleneč (17, Asník). Dorost: Jankov – Rožmitál (10.15, Hejný).

I. B třída: Nespeky – Chocerady (17, Němeček), Teplýšovice – Ratboř (17, Paukner).

Okresní přebor: Divišov – Sokol Přestavlky (17, Rezek, Kohl), Popovice – Vrchotovy Janovice (17, Konvička, Irion), Trhový Štěpánov – Pravonín (17, Bačinský, Murgač), Olbramovice – Maršovice (17, Platil, Hocek), Votice B – Jírovice (17, Mareš).

III. A třída: Chocerady B – Václavice (17, Januš), Netvořice – Krhanice (17, Malíř), Nespeky B – Úročnice (13.30, Hocek), Ostředek – Neveklov (17, Frydrychovský), Čerčany – Bystřice (17, Krejčí).

III. B třída: Kondrac B – Bílkovice (17, Rathan), Ratměřice – Postupice (14, Mrázek, v Budeníně), SK Načeradec – Tichonice (17, Brabenec), Dolní Kralovice – Louňovice (17, Pessr).

IV. A třída: Pecerady – Miličín A (17, Borský), Heřmaničky – Lešany (17, Berenda), SK Přestavlky – Bukovany (17, Kratochvíl), Pyšely – Jankov B (17, Urban), Budenín – Jablonná (17, Mrázek), Drachkov – Poříčí B (17, Kocan).

IV. B třída: Neveklov B – Václavice B (17, Mikolášek).

IV. C třída: Popovice B – Struhařov B (14, Irion), Tichonice B – Čechtice B (17, Vilímovský).

IV. D třída: Nesperská Lhota A – Dolní Kralovice B (17, Černý), Kladruby – Hulice (15, Malý), Kamberk – Vracovice (17, Kromka).

NEDĚLE 24. DUBNA

Divize: Vlašim B – Litol (17, Řezáč, v Kácově).

I. A třída – dorost: Votice – Teplýšovice (10.15, M. Macháček), Benešov B – Sedlec–Prčice (11.30, Šípek). Žáci: Čerčany – Votice (10, Březnovský).

I. B třída: Kondrac – Chotýšany (17, Šnýdr), Sedlec–Prčice – Slavia Jesenice (17, Smolka), Poříčí nad Sázavou – Říčany (14, Jansa).

Okresní přebor: Miřetice – Teplýšovice B (17, Mikolášek, P. Špička), Struhařov – Zdislavice (15, Urban, Cígler).

III. A třída: Myslič – Zaječice (17, Černý), Týnec B – Soběhrdy (17, Novák).

III. B třída: Křivsoudov – Velíš (17, Kromka), Mezno – Trhový Štěpánov B (17, Kočí), Blaník Načeradec – Jankov (17, Babický).

IV. B třída: Maršovice B – Sokol Přestavlky B (17, Kratochvíl), Bystřice B – Miličín B (17, Murgač), Soběhrdy B – Mezno B (10.15, Mareš), Olbramovice B – Úročnice B (17, Smítka), Votice C – Sedlec–Prčice B (17, Brabenec).

IV. C třída: Nesperská Lhota B – Velíš B (15, Bačinský), Pravonín B – Louňovice B (17, Rathan), Postupice B – Divišov B (15, Rosenvald), Ostředek B – Zdislavice B (17, Mareš), Chotýšany B – Ratměřice B (15, Březina).

IV. D třída: Křivsoudov B – Radošovice (14, Kromka), Miřetice B – Čechtice A (14, P. Špička), Keblov – Libouň (15, Borek).

Autor: Pavel Šimáček

22.4.2011 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto.

Návštěvníka baru okradl jeho příbuzný

Hlavní silnice Praha - Tábor prochází centrem Olbramovic, jejichž obyvatelé kvůli bezpečnosti o obchvat roky usilují.

Přeložka silnice se pro zvěř nestane bariérou

Právě jsme se narodili

Benešov - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků. Tentokrát narozených ve 3. týdnu v roce 2017.

Středoškoláci se seznámili s prací prezidentské kanceláře

Benešov - Studenti druhého a třetího ročníku oboru veřejnoprávní činnost Střední odborné školy a Střední zdravotnické školy navštívili v rámci maturitního předmětu právo kancelář prezidenta republiky.

Na Benešovsku hlásí zhoršení smogové situace

Benešovsko - Český hydrometeorologický ústav ve čtvrtek vyhlásil smogovou situaci v celém Středočeském kraji, stejně jako na Benešovsku, a to až do odvolání.

Česká fotbalová liga

15.kolo

19.11.2016
Převýšov Štěchovice 1 : 2
Písek Zápy 2 : 5
Olympia HK Vltavín 2 : 0
Litoměřice Chrudim 0 : 4
Vyšehrad Benešov 2 : 3
K.Dvůr Domažlice 3 : 0
Jirny Tachov 2 : 0
Hořovicko Dobrovice 0 : 1
Táborsko B Benátky 1 : 0

16.kolo

07.09.2016
Domažlice Písek st
Chrudim Jirny st
Štěchovice Vyšehrad st
Táborsko B Převýšov st
Vltavín Hořovicko st
Zápy Litoměřice st
Benátky Tachov st
Benešov Olympia HK st
Dobrovice K.Dvůr st

Česká fotbalová liga - 2016/2017

Poř. Mužstvo Z V R P S B
1. Jirny 18 16 0 2 50 : 15 44
2. FC Olympia Hradec Králové 18 12 0 6 40 : 17 37
3. FK Králův Dvůr 18 12 0 6 32 : 20 36
4. SK Benešov 34 14 0 20 43 : 86 36
5. Zápy 18 10 0 8 43 : 29 32
6. Loko Vltavín 18 11 0 7 40 : 29 32
7. Převýšov 18 9 0 9 30 : 21 31
8. FK Slavoj Vyšehrad 18 9 0 9 34 : 29 31
9. Štěchovice 18 11 0 7 30 : 25 31
10. AFK Chrudim 18 10 0 8 30 : 22 29
11. Tachov 18 9 0 9 31 : 30 28
12. Jiskra Domažlice 18 9 0 9 31 : 28 27
13. FK Dobrovice 18 9 0 9 33 : 33 27
14. FK Litoměřice 18 9 0 9 25 : 26 27
15. Písek 18 6 0 12 22 : 31 21
16. SK Benátky nad Jizerou 18 5 0 13 17 : 28 14
17. Táborsko B 18 4 0 14 19 : 51 14
18. FK Hořovicko 18 5 0 13 7 : 35 13

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies