SK NAČERADEC – MARŠOVICE 1:3

V prvním poločase hýřili domácí aktivitou a hosty převyšovali ve všech směrech. Nebyl jim uznán gól, Zvára nastřelil břevno a z několika dalších šancí se radoval z gólu jen Suchopár.
Po přestávce domácí polevili. D. Zavadil z trestného kopu prostřelil hladovou zeď a míč s pomocí tyče skončil v načeradské síti. Domácí branka rozhodila, přesto je mohl dostat zpět do vedení Jeništa, ale šanci nedal. A tak trestal na druhé straně Laurich. Načeradští se následně probudili, ale zabrzdila je červená karta pro P. Postřihače a zranění T. Postřihače. I tak mohl Novák srovnat, ale lob Pechač lapil. V závěru ještě načeradské obraně unikl Laurich a uzavřel na 1:3.

Branky: 30. Suchopar – 63. a 88. Laurich, 53. D. Zavadil. Rozhodčí: Hejný. ŽK: 3:4. ČK: 77. P. Postřihač (N). Diváci: 50. Poločas: 1:0. SK Načeradec: Císař – Suchopar, Janák, Smetana, Hlinský – T. Postřihač (80. P. Postřihač st.), J. Zvára, P. Postřihač, Novák – Jeništa, Filip (67. S. Zvára). Maršovice: Pechač – Zderadička, Bartoš, Kopka, Řezníček – Šach, Dvořák, R. Hašek (70. S. Šetina), D. Zavadil – Laurich (88. T. Procházka), Žížala (46. Hrebičík).

SOBĚHRDY – POSTUPICE 3:2

První poločas přinesl vyrovnanou podívanou bez gólové radosti. V největších šancích domácích se objevili J. Bartík, jehož tečovaná střela skončila těsně nad brankou a Rozehnal zblízka trefil jen náruč brankáře.
V úvodu druhého dějství se radovaly Soběhrdy. Špidra vyhrál souboj na velkém vápně, míč se dostal k Bartíkovi, jenž podél gólmana otevřel skóre. O chvíli později Šašek, jenž byl na hřišti tři minuty, našel po trestném kopu J. Bartíka míč ve vápně a prostřelil vše, co mu stálo v cestě – 2:0. Další šance Soběhrdští neproměnili, když v největší netrefil Prikner míč po centru T. Vilímka. V 74. minutě si vybral slabší chvilku domácí brankář Oberleitner, který po malé domů T. Procházky netrefil dobře míč a Chudlařský měl do prázdné branky snadnou práci – 2:1. Za dvě minuty vyrovnal osamocený Šetek na 2:2. Postupičtí mohli zlomit zápas na svou stranu, ale přestřelili odkrytou branku. Domácí se rychle vzpamatovali a po Bohatově perfektní přihrávce rozhodl utkání J. Bartík, jenž obešel i brankáře.

Branky: 46. a 78. J. Bartík, 58. Šašek – 74. Chudlařský, 76. Šetek. Rozhodčí: Konvička. ŽK: 2:6. Diváci: 50. Poločas: 0:0. Soběhrdy: Oberlaitner – Kovář (70. Kuchta), Procházka, Rozehnal, Hlavnička – Špidra (55. Šašek), Vilímek, Bohata, Prikner – J. Bartík, Černý. Postupice: Kladiva – Žížala, K. Vesecký, Zeman, Řezníček, M. Mareš, A. Vesecký, Chudlařský, P. Mareš, Šetek, Vycpálek.

NEVEKLOV – MEZNO 5:0

Zápas prvního s posledním skončil očekávaným vítězstvím domácích. V prvním poločase hráli hosté velmi dobře a drželi s favoritem krok. Pozorně bránili, domácí se nemohli prosadit a poločasové vedení 2:0 pro Neveklov bylo velmi šťastné.
Ve druhém poločase již domácí jasně dominovali, hosté vůbec nestačili na kombinační hru a v závěru odpadli i fyzicky. Neveklovští kromě gólů ještě zahodili spoustu příležitostí, přesto jejich fanoušci odcházeli spokojeni.

Branky: 47. a 80. (z PK) P. Šmejkal, 9. Vobořil, 38. Čichovský, 54. Vrkoslav. Rozhodčí: Kromka. ŽK: 1:0. Diváci: 90. Poločas: 2:0. Neveklov: Franěk – Znamenáček (46. Vrkoslav), M. Balík, P. Balík, Zimmel, P. Šmejkal, Hlaváč (57. Loucký), Čichovský, Chomát, Vobořil (56. Šiška), Stibůrek. Mezno: Jakub Ploc – Bursík, Kubec, Jiří Ploc, Šváb (46. Novotný), D. Helma, Kulvajt, Čeněk, Michálek, F. Helma (67. Doskočil), Heráň.

DOLNÍ KRALOVICE – PŘESTAVLKY 0:2

Od začátku získali domácí herní převahu, ze které vyplynulo několik dobrých příležitostí, ale Vrkoslav střílel nad a Roháč vedle branky. Hosté však soustředěnou obranou potvrzovali, proč na jejich kontě v tabulce obdržených branek svítí obdivuhodná čtrnáctka. Podnikli i nebezpečný útok, ze kterého rezultoval rohový kop. Ten po přetažení vrátili před branku, kde se dokázal proti třem vyšším soupeřům prosadit P. Mrázek a hlavou otevřel skóre.
Druhá půle byla ve znamení velké snahy domácích o vyrovnání. Žádná z velkých šancí se však neujala. Po přímém kopu Prchala hlavou tečoval míč těsně vedle Zubec, stejně dopadl Malina z úrovně penalty, Vošický hlavičkoval z malého vápna nad a střelu J. Maršouna z otočky stačil vytlačit gólman na roh. Přestavlčtí se snažili dlouhými nákopy překonat domácí obranu, ale bez vážnějšího ohrožení branky. Až v 83. minutě neudržel J. Doležal střelu z 20 metrů a dobíhající F. Jendele doklepl míč do sítě – 0:2.

Branky: 33. P. Mrázek, 83. F. Jendele. Rozhodčí: Černý. ŽK: 2:5. Diváci: 65. Poločas: 0:1. Dolní Kralovice: J. Doležal – Prchal, J. Maršoun, Roháč, Zubec (59. L. Doležal) – Bystričan, Vrkoslav, Hanousek, Malina – Vošický, J. Boček (63. L. Dvořák). Přestavlky: Bečvář – M. Mrázek (76. Drazdík), J. Mikulanda, Pantoflíček, Kondáš, Kučera, Kačírek, P. Mrázek, Veselý (63. F. Jendele), Brambora, M. Pohůnek (90. Bursík).

CHOTÝŠANY – CHOCERADY 3:1

Domácí navázali na výkon z minulého kola a od začátku soupeře přehrávali. Hosté se za první poločas zmohli jen na nakopávané balony, se kterými si obrana bez problému poradila. A kdyby Chotýšany proměnily všechny vyložené brankové příležitosti, tak mohlo být do přestávky hotovo. Jenže byl to pouze A. Korecký, kdo ve 22. minutě překonal hostujícího gólmana po chytré přihrávce Shapovala.
Do druhého poločasu vstoupili domácí bojácněji, což se jim nevyplatilo. Hostující útočník si pohrál u lajny s obránci a následně předložil přihrávku osamocenému Mařincovi, pro kterého nebyl problém vyrovnat. Gól domácí nakopl a opět přebrali iniciativu. V 66. minutě se postarali o vítězný gól hráči, kteří kdyby vsítili po hattricku, tak by se nikdo nedivil. Herwig nahrával a A. Korecký se tentokrát nemýlil. Definitivní pojistku pro Chotýšany přidal Shapoval, který krásně trefil skákající balon – 3:1.

Branky: 22 a 66. A. Korecký, 70. Shapoval – 57. Mařinec. Rozhodčí: Hocek. ŽK: 1:2. Diváci: 100. Poločas: 1:0. Chotýšany: Vejvoda – Straka, Khandl, Filip, Povolný – M. Říha, Shapoval, Herwig (Aleš Hanibal), Š. Korecký – Adam Hanibal (L. Sysel), A. Korecký. Chocerady: Holub – Sisel, M. Javůrek, L. Javůrek, Mařinec – Klír, Pavlíček, Pešta, Krch – Filip, Kupka.

VRCHOTOVY JANOVICE – POPOVICE 4:2

Před zápasem uctili přítomní minutou ticha úmrtí Jána Nikmona – dlouholetého člena domácího oddílu a poté sledovali diváci otevřený boj. Ve 14. minutě využil Novotný chybičku hostující obrany a předložil Szekérovi míč na zlatém podnose – 1:0. V dalších šancích se proti „čaroději" P. Heřmánkovi neprosadili Sochůrek a Novotný, a tak udeřil ve 42. minutě lobem Matuška – 1:1.
Druhý poločas začali Janovičtí aktivitou. Gólovky Rouše a Szekéra zlikvidoval zázračnými zákroky P. Heřmánek, poradil si i se střelou Hampla pod „víko". A tak přišlo, nedáš – dostaneš, když se po hodině hry trefil zblízka Filip – 1:2. Domácí nepropadli panice a v 64. minutě vyrovnal hlavou Sochůrek. Následně Janovičtí dostali hosty pod trvalý tlak a výsledkem byly dvě branky hlavou (71. a 77. minuta) J. Novotného po rohových kopech Rouše. Na výsledku 4:2 již nic nezměnila šance Rouše, po centru P. Dvořáka ml.

Branky: 71. a 77. Novotný, 14. Szekér, 64. Sochůrek – 42. Matuška, 60. Filip. Rozhodčí: P. Svoboda. Bez karet. Diváci: 80. Poločas: 1:1. Vrchotovy Janovice: Bursík – Suchan, Kadlec, Hrdlovič, Rezek – Szekér, Sochůrek, Milan Havlín (68. P. Dvořák ml.), Hampl – Novotný (85. O. Lacina), Rouš (81. Trojan). Popovice: P. Heřmánek – Jiří Hovorka, Páv, T. Zach, Suk, Mrkvička, Filip, Matuška, Žížala (85. D. Kropáček), Kaucký, O. Zach (65. Jakub Hovorka).

KŘIVSOUDOV – PRAVONÍN 5:2

Domácí chtěli ukončit sérii bez výhry, hosté zase navázat na předchozí vítězný zápas. A tak se hrál otevřený fotbal, který musel bavit přihlížející diváky. Křivsoudovští se prosadili ve 13. minutě, když se Zeman dobře orientoval po dlouhém autu. Hosté odpověděli rohy, ale pokusy Vlasáka a M. Babického skončily vedle branky. Domácí nenavýšili vedení Ptáčkem po rozehrání nepřímého kopu z hranice šestnáctky. Pravonín vyrovnal po úniku Vlasáka po dlouhém nákopu. Na druhé straně nenápadný centr Mišoně skončil na tyči a střelu stejného hráče po signálu zblokovala pravonínská obrana.
Ve druhé půli se tempo stupňovalo a po hodině přišla branková smršť. Štika kolmicí vyslal do úniku J. Jakla a domácí forvard zakončil akci s přehledem. Hosté vzápětí vyrovnali Kodedou na zadní tyči. Vyrovnaný stav opět nevydržel dlouho zásluhou Nedbala, který uklidil míč do branky střelou zpoza šestnáctky. Dvoubrankový náskok domácích zařídil J. Jakl hlavou po centru aktivního Mišoně. Hosté vzápětí trefili břevno, aby J. Jakl po dlouhém pasu Štiky, svým třetím gólem, překonal Doškáře pěkným obloučkem a upravil na konečných 5:2.

Branky: 57., 67. a 80. J. Jakl, 13. Zeman, 62. Nedbal – 29. Vlasák, 60. Kodeda. Rozhodčí: Lupač. ŽK: 2:2. Diváci: 60. Poločas: 1:1. Křivsoudov: K. Ptáček – Doležal, L. Ptáček, J. Vopěnka, Nedbal, (87. Vašek), Sedláček, Křišta (69. Křišta), Štika, Zeman, Jakl, Mišoň. Pravonín: Doškář – M. Hoch, Janáček, Hrubeš, Kodeda, Lejček, Čáp, Babický, P. Hoch, Vlasák (81. Kopecký), Filip (49. Ondrák).

1. Neveklov⋌ 17 14 2  1 58:12 44
2. Maršovice⋌ 17 12 1  4 47:20 37
3. Sokol Přestavlky⋌ 17 10 4  3 30:14 34
4. Vrch. Janovice ⋌ 17 10 3  4 43:35 33
5. Pravonín⋌ 17  9 2  6 44:35 29
6. Soběhrdy⋌ 17  7 4  6 35:26 25
7. Chocerady⋌ 17  7 3  7 29:29 24
8. Chotýšany⋌ 17  6 3  8 29:46 21