Jankov schytal doma opět debakl

Jankov – Ve fotbalové I. B třídě se smráká nad šancemi Jankova na udržení v soutěži, když doma potřetí za sebou inkasovali debakl – po porážkách se Zručí nad Sázavou 1:7, Maršovicemi 1:8, prohráli tentokrát s Průhonicemi 0:5.

14.5.2017

Ilustrační fotoFoto: Magdalena Hamoňová

JANKOV – PRŮHONICE 0:5

Oslabené domácí mužstvo nastoupilo sice v bojovné náladě, ale tu schladil hned ve 4. minutě Mezei, který poslal hosty do vedení. Domácí sice nadále bojovali, ale proti jasně lepším Průhonicím to bylo těžké. Druhý gól hostů vstřelil ve 39. minutě Marek Dobiáš. Na straně domácích stojí za zmínku jen individuální akce Horčičky, která skončila po zákroku hostujícího brankáře rohem.

Ve druhém poločase se začal hrát bezstarostný fotbal, kdy většinu času měli míč pod kontrolou hosté. V 53. minutě zvýšil opět Mezei na 3:0 a za necelé dvě minuty upravil Jakub Dobiáš na 4:0. Účet utkání dokončil svým druhým gólem, v 88. minutě, Marek Dobiáš.

„Celé utkání na nás leží deka a nedaří se nám ji nějak shodit. Navíc máme zraněné hráče, kteří vzhledem k úzké hráčské základně musí nastoupit, i když hrají napůl plynu," povzdechl si po zápase trenér Jankova Stanislav Brabenec.

Branky: 4. a 53. Mezei, 39. a 88. M. Dobiáš, 55. J. Dobiáš. Rozhodčí: R. Svoboda. Poločas: 0:2.

Jankov: F. Nerad – Čermák, Kolář, Mrázek, V. Nerad, Uhliar, Skála (59. Balík), Vrzal, Zach, Horčička, Procházka (55. Šimánek).

STANISLAV BALÍK

Autor: Redakce

14.5.2017 VSTUP DO DISKUSE

Ševcovský staročeský jarmark nabídl návštěvníkům zábavu, hry, muziku i různorodou nabídku stánkařů a řemeslníků.
124

OBRAZEM: Řemeslníci se po roce vrátili do Načeradce

Diskotéku v Týnci nad Sázavou si užívali všichni bez rozdílu věku.
25

U týnecké diskotéky musela zasahovat záchranná služba

OBRAZEM: Večer na stříbření řinčely meče. Nebe ozářil velký ohňostroj

Kutná Hora - První den Královského stříbření Kutné Hory 2017 vyvrcholil večerní slavností k poctě čtyř rytířských symbolů. Dvorskou svatojánskou slavnost s hudbou a tanci doplnil rytířský turnaj. Nechyběla ani ohňová show na pódiu, za kterou publikum kejklíře odměnilo bouřlivým potleskem. Na závěr celé slavnosti ozářil nebe nad jezuitskou kolejí velkolepý ohňostroj.

OBRAZEM: Odpoledne na stříbření přineslo turnaje. Publikum bavil Henzlin Žito

Kutná Hora - Odpoledne prvního dne programu Královského stříbření Kutné Hory přineslo bohatý program. Davy diváků sledovaly turnaje, ale i soudy, které se letos nesly hlavně ve znamení soubojů na meče. Kromě toho se představil i oblíbený Henzlin Žito, který opět pobavil královskou družinu i publikum.