Jankov schytal doma opět debakl

Jankov – Ve fotbalové I. B třídě se smráká nad šancemi Jankova na udržení v soutěži, když doma potřetí za sebou inkasovali debakl – po porážkách se Zručí nad Sázavou 1:7, Maršovicemi 1:8, prohráli tentokrát s Průhonicemi 0:5.

14.5.2017

Ilustrační fotoFoto: Magdalena Hamoňová

JANKOV – PRŮHONICE 0:5

Oslabené domácí mužstvo nastoupilo sice v bojovné náladě, ale tu schladil hned ve 4. minutě Mezei, který poslal hosty do vedení. Domácí sice nadále bojovali, ale proti jasně lepším Průhonicím to bylo těžké. Druhý gól hostů vstřelil ve 39. minutě Marek Dobiáš. Na straně domácích stojí za zmínku jen individuální akce Horčičky, která skončila po zákroku hostujícího brankáře rohem.

Ve druhém poločase se začal hrát bezstarostný fotbal, kdy většinu času měli míč pod kontrolou hosté. V 53. minutě zvýšil opět Mezei na 3:0 a za necelé dvě minuty upravil Jakub Dobiáš na 4:0. Účet utkání dokončil svým druhým gólem, v 88. minutě, Marek Dobiáš.

„Celé utkání na nás leží deka a nedaří se nám ji nějak shodit. Navíc máme zraněné hráče, kteří vzhledem k úzké hráčské základně musí nastoupit, i když hrají napůl plynu," povzdechl si po zápase trenér Jankova Stanislav Brabenec.

Branky: 4. a 53. Mezei, 39. a 88. M. Dobiáš, 55. J. Dobiáš. Rozhodčí: R. Svoboda. Poločas: 0:2.

Jankov: F. Nerad – Čermák, Kolář, Mrázek, V. Nerad, Uhliar, Skála (59. Balík), Vrzal, Zach, Horčička, Procházka (55. Šimánek).

STANISLAV BALÍK

Autor: Redakce

14.5.2017 VSTUP DO DISKUSE

Drahý kov rýžovali účastníci Cesty za zlatem v připravených kádích.
91

OBRAZEM: Zlato rýžovali u Kamberka

Biozemědělství je stále oblíbenější, má ale i odpůrce

OBRAZEM: Hledají se majitelé ztracených psů

Benešovsko - Psí útulek v Maršovicích hlásí nárůst ztracených psů. Jen za poslední týden dostala provozovatelka útulku informaci o čtyřech pejscích, kteří hledají svého páníčka.

Kde sehnat peníze na stovku školních tříd? Kraj starostům poradí

Střední Čechy – Jak řešit problémy s nedostatkem míst v základních školách i mateřinkách? Starostům menších měst a obcí, kterých se to týká, se hejtmanství chystá poradit. Navrhla to hejtmanka Jaroslava Pokorná Jermanová (ANO) při návštěvě Kladenska. Kraj podle jejích slov chystá školení s informacemi, jak a kde získat peníze na rozšíření počtu učeben nebo na stavbu nových budov.

Čtyři návrhy kuchyně, která bude součástí obýváku

Manželé stojí před rozhodnutím, zda koupit byt. Bojí se totiž, že se jim do jedné místnosti nemůže vejít kuchyň, jídelní kout i obývák. Od toho je tu naše designérka Bára, která ukáže, že i na malém prostoru lze skloubit více funkcí.

Svědky kuriózní nehody u dálnice hledají policisté

Loket - K poněkud nestandardní dopravní nehodě došlo v pátek 12. května krátce před 13. hodinou. Na parkovišti před fastfoodem u dálnice D1 u sjezdu na Loket nezvládl řidič výjezd z parkovacího místa a sjel ze svahu. Situaci sledovala řada svědků, policie kvůli šetření potřebuje jejich výpovědi.