Hosté si druhý poločas za obrázek nedají

Tupadly – Na hřiště posledních Tupadel zajížděl ve fotbalové I. B třídě Sedlec-Prčice s jasným úkolem bodovat. Po první půli to tak vypadalo, jenže po obrátce přišel zkrat v podobě čtyř branek.

10.4.2012

Ilustrační fotoFoto: Robin Novák

TUPADLY –  SEDLEC-PRČICE                                         5:2

V Tupadlech se odehrály dva rozdílné poločasy. Po opatrném začátku se osmělili domácí a Císařem se ujali vedení. Hosté brzy odpověděli Marcelem Nouskem. Ve 32. minutě Hedvik zacinkal na tyč a před poločasem poslal hosty do vedení L. Pištěk. Po hodině hry Tupadly po chybující obraně hostů vyrovnaly. Domácím narostla křídla a do konce zápasu přidali další tři branky.

„Ve druhé půli jsme po obrovských hrubých chybách čtyřikrát inkasovali. Prohráli jsme zápas, který snad ani prohrát nejde,“ lamentoval trenér Sedlce-Prčice Miroslav Rybka.

Branky: 60. a 75. (pen.) Nezbeda, 71. a 84. Třekoval 2, 10. Císař – 13. Marcel Nousek, 41. L. Pištěk.  Poločas: 1:2.

Sedlec-Prčice: Ryšavý – Milan Nousek, Sedláček, Polidar, L. Pištěk, Jelen, Marcel Nousek, T. Pištěk, Hanibal, Růzha, Hedvik. Střídali: Mára, Müller.

Tupadly: Kavánek – Průcha, Kořínek, Štainer, Krajíček, Kruml, Píška, Drbohlav, Chvátal, Císař, Nezbeda. Střídali: J. Kročák, Pipek, Třekoval.

Kraj předložil Benešovu smlouvu s chybami

Benešov – Měla to být formalita. Zastupitelé měli schválit radou doporučenou spolupráci Benešova se Středočeským krajem na první fázi severovýchodního obchvatu. Nakonec se z toho ale vyklubala blamáž.

Pálení čarodějnic i stavění májky ovládne benešovský okres

Benešovsko - Tradiční jarní akce, které připadají na poslední dubnový den, jako je pálení čarodějnic i stavění májky, ovládne většinu měst, městysů, obcí i vesnic na Benešovsku.

OBRAZEM: Sněhové vločky ozdobily na konci dubna přírodu na Podblanicku

Podblanicko - Sníh v pátek ráno opět překvapil obyvatele Podblanicka. Ti, kteří po probuzení pohlédli z okna, nemohli skrývat úžas. Bíle zabarvená krajina pod horou Blaník vypadala více než pohádkově, ještě v souvislosti s blížícím se Prvním májem.

Legendární lokomotiva bardotka sveze nadšence

Posázaví – Výletníky i nadšence začne od soboty 28. dubna vozit na trati Posázavského pacifiku legendární lokomotiva řady 749, které se přezdívá bardotka nebo zamračená.