VYBERTE SI REGION

Fotbal, jarní los divize, skupina C

Střední Čechy - Jarní los divize, skupina C, sezona 2009/2010.

13.3.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Deník/Pavel Slavíček

16. kolo – 14. března v 14:30
Živanice – Ústí n. O. (SO), Velim – Pardubice, H. Měcholupy – Český Dub, Převýšov – Pěnčín/Turnov (10:15), Nový Bydžov – Chrudim, Dvůr Králové – Nová Paka, Náchod/Deštné – Dobrovice (SO), Hr. Králové B – Letohrad (10:15).

17. kolo – 21. března v 15:00
Hr. Králové B – Živanice (10:15), Letohrad – Náchod/Deštné (SO), Dobrovice – Dvůr Králové (SO), Nová Paka – Nový Bydžov (12:30), Chrudim – Převýšov (SO 10:15), Pěnčín/Turnov – H. Měcholupy, Český Dub – Velim (SO 10:15), Pardubice – Ústí n. O. (10:15).

18. kolo – 28. března v 15:00
Živanice – Pardubice (SO), Ústí n. O. – Český Dub (SO), Velim – Pěnčín/Turnov, H. Měcholupy – Chrudim, Převýšov – Nová Paka (10:15), Nový Bydžov – Dobrovice, Dvůr Králové – Letohrad, Náchod/Deštné – Hr. Králové B (SO).

19. kolo – 4. dubna v 16:30
Náchod/Deštné – Živanice (SO), Hr. Králové B – Dvůr Králové (10:15), Letohrad – Nový Bydžov (SO), Dobrovice – Převýšov (SO), Nová Paka – H. Měcholupy (SO), Chrudim – Velim (SO 10:15), Pěnčín/Turnov – Ústí n. O., Český Dub – Pardubice (SO 10:15).

20. kolo – 11. dubna v 16:30
Živanice – Český Dub (SO), Pardubice – Pěnčín/Turnov (SO 10:15), Ústí n. O. – Chrudim (SO), Velim – Nová Paka, H. Měcholupy – Dobrovice, Převýšov – Letohrad (10:15), Nový Bydžov – Hr. Králové B, Dvůr Králové - Náchod/Deštné.

21. kolo – 18. dubna v 17:00
Dvůr Králové – Živanice, Náchod/Deštné – Nový Bydžov (SO), Hr. Králové B – Převýšov (10:15), Letohrad – H. Měcholupy (SO), Dobrovice – Velim (SO), Nová Paka – Ústí n. O. (SO), Chrudim – Pardubice (SO 10:15), Pěnčín/Turnov – Český Dub.

22. kolo – 25. dubna c 17:00
Živanice – Pěnčín/Turnov (SO), Český Dub – Chrudim (SO 10:15), Pardubice – Nová Paka (SO 10:15), Ústí n. O. – Dobrovice (SO), Velim – Letohrad. H. Měcholupy – Hr. Králové B, Převýšov – Náchod/Deštné (10:15), Nový Bydžov – Dvůr Králové.

23. kolo – 2. května v 17:00
Nový Bydžov – Živanice, Dvůr Králové – Převýšov, Náchod/Deštné – H. Měcholupy (SO), Hr. Králové B – Velim (10:15), Letohrad – Ústí n. O. (SO), Dobrovice – Pardubice (SO), Nová Paka – Český Dub (SO), Chrudim – Pěnčín/Turnov (SO 10:15).

24. kolo – 9. května v 17:00
Živanice – Chrudim (SO), Pěnčín/Turnov – Nová Paka, Český Dub – Dobrovice (SO 10:15), Pardubice – Letohrad (SO 10:15), Ústí n. O. – Hr. Králové B (SO), Velim – Náchod/Deštřné, H. Měcholupy – Dvůr Králové, Převýšov – Nový Bydžov (10:15).

25. kolo – 16. května v 17:00
Převýšov – Živanice (10:15), Nový Bydžov – H. Měcholupy, Dvůr Králové – Velim, Náchod/Deštné – Ústí n. O. (SO), Hr. Králové B – Pardubice (10:15), Letohrad – Český Dub (SO), Dobrovice – Pěnčín/Turnov (SO), Nová Paka – Chrudim.

26. kolo – 23. května v 17:00
Živanice – Nová Paka (SO), Chrudim – Dobrovice (SO), Pěnčín/Turnov – Letohrad, Český Dub – Hr. Králové B (SO 10:15), Pardubice – Náchod/Deštné (SO 10:15), Ústí n. O. – Dvůr Králové (SO), Velim – Nový Bydžov, H. Měcholupy – Převýšov.

27. kolo – 30. května v 17:00
H. Měcholupy – Živanice, Převýšov – Velim (10:15), Nový Bydžov – Ústí n. O., Dvůr Králové – Pardubice, Náchod/Deštné – Český Dub (SO), Hr. Králové B – Pěnčín/Turnov (10:15), Letohrad – Chrudim (SO), Dobrovice – Nová Paka (SO).

28. kolo – 6. června v 17:00
Živanice – Dobrovice (SO), Nová Paka – Letohrad (SO), Chrudim – Hr. Králové B (SO 10:15), Pěnčín/Turnov – Náchod/Deštné, Český Dub – Dvůr Králové (SO 10:15), Pardubice – Nový Bydžov (SO 10:15), Ústí n. O. – Převýšov (SO), Velim – H. Měcholupy.

29. kolo – 13. června v 17:00
Velim – Živanice, H. Měcholupy – Ústí n. O., Převýšov – Pardubice (10:15), Nový Bydžov – Český Dub, Dvůr Králové – Pěnčín/Turnov, Náchod/Dešttné – Chrudim (SO), Hr. Králové B – Nová Paka (10:15), Letohrad – Dobrovice (SO).

30. kolo – 20. června v 17:00
Živanice – Letohrad (SO), Dobrovice – Hr. Králové B (SO), Nová Paka – Náchod/Deštné (SO), Chrudim – Dvůr Králové (SO 10:15), Pěnčín/Turnov – N. Bydžov, Český Dub – Převýšov (SO 10:15), Pardubice – H. Měcholupy (SO 10:15), Ústí n. O. – Velím (SO).

Autor: Vlastimil Dudáček

13.3.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto.

Obce už začaly s tvorbou školských obvodů

Talentová soutěž se odehraje v aule základní školy 18. února. Děti se mohou přihlašovat v informačním centru do 11. února.

V Neveklově hledají dětské talentované hvězdičky

Hasiči z ledové vody tahali kolegy

Benešovští profesionální hasiči si ve středu dopoledne při prověřovacím cvičení zopakovali postupy záchrany člověka, pod nímž se probořil led. „Cvičení opakujeme periodicky, jakmile se vytvoří dostatečně silný led," uvedl Jiří Černovský, velitel benešovské požární stanice.

Stát pátrá po majitelích čtyř tisíc domů. Když se nepřihlásí, přijdou o ně

O vydání nemovitostí po sedlácích, emigrantech či obětech války žádají tisíce Čechů ročně. Uspějí jen stovky z nich.

Festival Slunovrat vyhlašuje soutěž pro talentované písničkáře

Sázava /FOTOGALERIE/ - Pořadatelé nového hudebního festivalu Slunovrat v Sázavě vyhlašují novoroční soutěž pro mladé i starší talentované písničkáře s autorskou tvorbou. Právě teď se mohou zájemci přihlašovat na webových stránkách www.slunovratfest.cz nebo na oficiálním Facebooku akce. Podmínka přihlášky je zaslání tří vlastních nahrávek dramaturgii Slunovratu.

Česká fotbalová liga

15.kolo

19.11.2016
Převýšov Štěchovice 1 : 2
Písek Zápy 2 : 5
Olympia HK Vltavín 2 : 0
Litoměřice Chrudim 0 : 4
Vyšehrad Benešov 2 : 3
K.Dvůr Domažlice 3 : 0
Jirny Tachov 2 : 0
Hořovicko Dobrovice 0 : 1
Táborsko B Benátky 1 : 0

16.kolo

07.09.2016
Domažlice Písek st
Chrudim Jirny st
Štěchovice Vyšehrad st
Táborsko B Převýšov st
Vltavín Hořovicko st
Zápy Litoměřice st
Benátky Tachov st
Benešov Olympia HK st
Dobrovice K.Dvůr st

Česká fotbalová liga - 2016/2017

Poř. Mužstvo Z V R P S B
1. Jirny 18 16 0 2 50 : 15 44
2. FC Olympia Hradec Králové 18 12 0 6 40 : 17 37
3. FK Králův Dvůr 18 12 0 6 32 : 20 36
4. SK Benešov 34 14 0 20 43 : 86 36
5. Zápy 18 10 0 8 43 : 29 32
6. Loko Vltavín 18 11 0 7 40 : 29 32
7. Převýšov 18 9 0 9 30 : 21 31
8. FK Slavoj Vyšehrad 18 9 0 9 34 : 29 31
9. Štěchovice 18 11 0 7 30 : 25 31
10. AFK Chrudim 18 10 0 8 30 : 22 29
11. Tachov 18 9 0 9 31 : 30 28
12. Jiskra Domažlice 18 9 0 9 31 : 28 27
13. FK Dobrovice 18 9 0 9 33 : 33 27
14. FK Litoměřice 18 9 0 9 25 : 26 27
15. Písek 18 6 0 12 22 : 31 21
16. SK Benátky nad Jizerou 18 5 0 13 17 : 28 14
17. Táborsko B 18 4 0 14 19 : 51 14
18. FK Hořovicko 18 5 0 13 7 : 35 13

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies