Marila Votice - Brozany 1:1

Do první příležitosti se dostali domácí. Po centru Horvátha střílel ve skluzu Polodna, ale hostující gólman byl na místě. Brozanští odpověděli trestným kopem, který však měl ragbyové parametry. V 17. minutě se do obrovské šance po chybě hostující obrany ocitl Lizák, jeho lob vystihl výborný brankář Brozan.

Zápas měl tempo a k vidění bylo na co koukat na obou stranách. Nejprve hosté těsně minuli Novákovu branku, na opačné polovině hřiště střílel Bareš, jehož střelu odvrátila obrana hostů na aut. Po rohu domácího Čupra se v druhé šanci objevil Lizák, ale jeho hlavička těsně minula konstrukci brány. Neujala se ani střela Polodny. Rozhodující moment zápasu přišel ve 40. minutě. Úvodní branku vstřelili hosté, když centrovaný míč dopravili do sítě. Vzápětí Polednův míč do vápna skončil také za zády jinak vynikajícího gólmana Brozan.

Ve druhém poločase měl hlavní slovo votický Lizák, který třikrát ohrozil brozanskou branku, ale ani jednou netrefil do černého. Poslední možnost ke skórování měl Viskup, kterého brozanský gólman také vychytal.

"Přijelo k nám silné mužstvo a ukázalo kvalitu severočeské divize. Zápas měl celkem vysokou herní úroveň i co se týče nasazení. V poli byla hra vyrovnaná, ale asi jsme si vytvořili více loženek a výsledek tudíž měl vyznít v náš prospěch, bohužel jsme nedokázali prostřelit hostujícího gólmana. Stále se potýkáme s vysokou marodkou, takže jsem rád, že jsme utkání přežili ve zdraví," uvedl po zápase votický trenér Ivan Pihávek.

Poločas: 1:1. Marila Votice: Novák (46. Tuček) – Řehák, Faitl, Říha (46. Kopřiva), Čupr – Viskup, Klimeš, Polodna, Bareš – Lizák, Horváth.