SK Senco Doubravka – SK Marila Votice 1:4

Po domácí šanci Holuba udeřili ve 13. minutě hosté, když Daniel nadvakrát překonal po přihrávce Honky brankáře Mičku. Votičtí byli nadále aktivní, ale Filinger přehodil jak gólmana, tak branku a dvě střely Svobody kryl Mička. Důležitý okamžik prvního poločasu přišel ve 41. minutě. Filinger špatně vyřešil situaci dva na jednoho, domácí podnikli rychlý brejk, po kterém Rezek fauloval v šestnáctce. Penaltu hráči Doubravky rozehráli a Šimr poslal míč do sítě.

Začátek druhé půle byl podobný prvnímu. Domácí Holub mířil z dobré pozice vedle. Na druhé straně vyrazil Mička trestný kop Svobody k Bartolšicovi a ten si již věděl rady, kam míč umístit – 1:2. Hosté opanovali hru a v 70. minutě po dlouhém pasu a hlavičce Bareše střílel pod břevno Filinger. Těsně před koncem zápasu vybojoval míč Bareš a po jeho přihrávce Bartolšic upravil na 1:4.

„Vyhráli jsme poslední zápas a ještě venku, takže jsem spokojený. Zápas jsme mohli rozhodnout již v prvním poločase. Za stavu 1:0 jsme mohli vstřelit druhý gól, místo toho jsme hned inkasovali z penalty. Ve druhé půli si již kluci v brejkových situacích poradili a po zásluze jsme vyhráli. Klukům jsem za výkon i za celou sezonu poděkoval,“ sdělil po zápase odcházející votický kouč Ivan Čabala.

Branky: 42. Šimr – 47., 87. Bartolšic, 13. Daniel, 70. Filinger. Rozhodčí: Vitner. ŽK: D. Soukup – Honka, Rezek, Svoboda, Filinger. Diváci: 100. Poločas: 1:1.

SK Marila Votice: Soukup – Málek, Gazmend, Rezek, Honka – Slabý, Zd. Svoboda (62. Novák), Daniel, Bareš – Bartolšic, Filinger (83. Dohnal).