Brodského hattrick poslal domů vlašimskou rezervu bez bodu

Praha – Poslední podzimní fotbalový zápas v divizi odehrál rezervní tým Vlašimi na umělé trávě Motorletu Praha. Přestože hosté měli ve svém středu několik druholigových hráčů, odešli z boje poraženi. Jejich katem se stal tříbrankový Brodský. Domácí dohrávali bez vyloučeného Čmejly.

13.11.2010

Ilustrační foto. Foto: Deník/Zdeněk Prager

Motorlet Praha – Vlašim B 3:2

Silný vítr měl velký vliv na úroveň utkání. Lépe se s povětrnostními podmínkami vypořádali domácí, kteří svoji hru založili na nakopávání dlouhých míčů a důrazu v osobních soubojích. První branku vsítil střelecky disponovaný Brodský ranou ze šestnáctky pod břevno. Hosté odpověděli ještě do poločasu, když se v pokutovém území nejlépe zorientoval Droppa a po kličce nekompromisně prostřelil vše, co mu stálo v cestě.
Do druhého poločasu lépe vstoupili domácí. V 65. minutě kanonýr Brodský hlavou po dlouhém autovém vhazování podruhé rozvlnil síť za zády vlašimského gólmana Jíchy. O deset minut později posoudil rozhodčí přetlačování dvou hráčů jako penaltový zákrok a kanonýr zápasu Brodský se z pokutového kopu nemýlil – 3:1. V závěru zápasu byl vyloučen domácí Čmejla po druhé žluté kartě. Hosté v přesilovce sice snížili J. Jíchou, ale překvapivé vítězství si Motorlet již nenechal vzít.
„Fotbal utrpěl silným větrem, spíš se jen bojovalo. Domácím to vyhovovalo, protože s ohledem na naší sestavu chtěli jen bořit. Pro nás je to obrovské zklamání, jeli jsme pro tři body,“ řekl po utkání trenér Vlašimi Martin Müller.
Branky: 21., 65., 75. (PK) Brodský – 40. Droppa, 88. J. Jícha. Rozhodčí: Neugebauer. ŽK: 3/ Jungr, Droppa. ČK: 80. Čmejla. Diváci: 100. Poločas: 1:1. FC Graffin Vlašim B: M. Jícha - Schuster, Petrů, Císař, J. Veselý (75. Vořechovský) – Janda (80. Boháč), Droppa, Stejskal (68. Tafat), Průcha – Jungr, J. Jícha. ⋌

Autor: Petr Roubíček