Polepy – Graffin Vlašim B 1:2

Po čtvrt hodině hry nejdříve musel skluzem hasit nebezpečí před svým brankářem kapitán Suchánek. Z následného protiútoku ohrozilo duo Kmoch - Slezák pro změnu svatyni hostí. Ani jedna akce branku nepřinesla. Ve velké šanci se ocitl ve 27. minutě Javorek, který z úrovně malého vápna dorážel vyraženou střelu Müllera, ale našel jen náruč pozorného brankáře Vlašimi.

Do druhého dějství vstoupili lépe hosté. Již ve 47. minutě se Biško nedohodl s gólmanem Malým a toto nedorozumění potrestal forward Jícha. Polepy mohly vyrovnat dvě minuty poté. Střední záložník Müller vypálil z hranice vápna, jeho nepříjemnou střelu brankář Martin Jícha vyrazil na tyč. Dočkaly se v 56. minutě. Ve skrumáži v pokutovém území vyskočil nejvýše Suchánek a jím tečovaný balón skončil v síti Vlašimi. V 58. minutě po zákroku Týmy se zranil hráč hostí Jan Jícha. Odnesla to zlomená klíční kost. Po ošklivém incidentu si domácí vytvořili dvě gólovky, ale bez úspěchu. V 77. minutě překonal z úhlu domácího brankáře Vořechovský, ale toho na brankové čáře zastoupil stoper Suchánek. Minutu před koncem rozhodl o výsledku hlavou stoper hostí Císař. Domácí hráči si stěžovali na faul na gólmana i na ofsajd. Rozhodčí jejich námitky ovšem neuposlechl a gól uznal.

„Bojovné utkání s mnoha souboji. Fotbal se divákům musel líbit. Kluci to odmakali a výhru si zasloužili. Stínem je zranění Jíchy, který zřejmě podstoupí operaci,“ uvedl vlašimský kouč Vladimír Kout.

Branky: 56. Suchánek - 47. J. Jícha, 89. Císař. Rozhodčí: Štefan. ŽK: 0/Vořechovský, Císař, Petrů. Diváci: 180. Poločas: 0:0. Graffin Vlašim B: M. Jícha - Veselý, Havlíček, Císař, Pohorský - Petrů (90. Kochta), Janda, Žovinec, Borkovec - Vořechovský (90. Matoušek), J. Jícha (60. Bouček).