Vlašim 1

Králův Dvůr 1

Vedení se ujali v závěru poločasu hosté vlastní brankou vlašimského Stibůrka. Po změně stran domácí rychle vyrovnali, když z hranice vápna Juhasz vystřelil a trefil míč přesně k pravé tyče.
„Pro nás to byla generálka. Chtěli jsme odehrát utkání na domácím trávníku hlavního stadionu, aby si hráči na něj zvykli. Výkon byl z naší strany trochu utahaný, chyběla nám větší šťáva a chuť po vítězství. Myslím si, že se na hráčích projevila vyšší vytíženost v přípravných utkáních a z toho tréninkového procesu. Proto příští týden nehrajeme žádné utkání a soustředíme se na mistrovské utkání. V zápase jsme měli optickou převahu, hosté se soustředili na kvalitní defenzivu a podnikání rychlých protiútoků. Teď hráči dostanou dva dny volno, utkání si rozebereme. Nemyslím si, že tento výsledek zanechá na hráčích nějaké stopy. Před sebou máme ještě tři tréninky. Základní sestavu mám jistou, řeším pouze dva posty," uvedl vlašimský trenér Zdeněk Hašek.

Branky: 51. Juhasz – 43. vlastní Stibůrek. Poločas: 0:1. FK Graffin Vlašim: Doleček – J. Veselý, Stibůrek (46. Lizák), Petrů, Nešpor (46. Schuster) – Vébr, Křeček, Balšánek (46. Juhasz), Průcha (70. Borkovec) – Kacafírek (46. M. Veselý), Vořechovský.