Slavia Praha B – Graffin Vlašim 3:0

První poločas mnoho fotbalové krásy nepobral. Branky začaly padat až po změně stran. V 52. minutě centr Kovaříka si do vlastní sítě srazil Šilhavý. Stejný hráč si za dvacet minut dává další vlastní gól, a opět po centru ze strany!! Fanoušci hostů situaci neunášejí a velmi uboze nadávají sudímu, dokonce se pouští i do slovních potyček s domácími. Těsně před závěrečným hvizdem stanoví konečný výsledek Vukovič, který nadvakrát překonal vlašimského gólmana Tomu.
„Odehráli jsme dobře první poločas. Z naší strany to bylo tak, jak to mělo vypadat. Bohužel v druhé půli jsme propadli ze standardek, z kterých jsme inkasovali všechny tři góly, i když mužstvo bylo postaveno tak, aby si s nimi poradilo. Je to většinou otázka štěstí a otázka exekutora a právě Volešák je kopal dobře. Pravdou je, že domácí ve druhém poločase šli důrazněji za bodovým ziskem,“ zhodnotil zápas trenér Vlašimi Zdeněk Hašek.
Branky: 52. 72. oba vlastní Šilhavý, 88. Vukovič. Rozhodčí: Slavíček. ŽK: Volešák, Kovařík – Malina, Vebr, Průcha. Poločas: 0:0 .
Slavia Praha B: Kubásek - Švamberg, Hošek, Bayer, Janda (88. Hošek) – Kovařík, Volešák, Starý, Klavík (67. Kobler) – Kindel, Vukovič. FC Graffin Vlašim: Toma – Petrů, Šilhavý, Lizák, Malina – Kabele (57. Průcha), Křeček, Vebr (78. Schuster), Juhász – Vořechovský, Kučera (57. Dvořák).