Fercom Týnec nad Sázavou - Kouřim 3:2

Domácím skvěle vyšel začátek utkání. Ve 3. minutě unikl Orsák, na malém vápně našel před odkrytou brankou Žížalu a ten se nemýlil – 1:0. Za pět minut Skála obešel i gólmana a přidal druhou branku. Jenže hned z protiútoku hosté snížili Holým. S chutí hrající Skála se ve 22. minutě individuálně prosadil ve čtverci a od lajny posadil míč na hlavu Žížaly – 3:1. Po změně stran měli navrch hosté a po zásluze čtvrt hodiny před koncem střelecky disponovaný Holý vstřelil svou druhou branku.

„Vyrovnané utkání, ve které nám vyšel úvod a jak se později ukázalo, tak to byl rozhodující moment. Ve druhé části jsme dobře bránili a několikrát nebezpečně zahrozili. V závěru jsme výsledek takticky uhájili hrou na polovině soupeře. Potřebovali jsme bodovat a to se nám podařilo. Jsem spokojen,“ uvedl kouč Týnce Jaroslav Žížala.

Branky: 3., 22. Žížala, 8. Skála – 9., 76. Holý. Rozhodčí: Zelenda. ŽK: 2/2. Diváci: 100. Poločas: 3:1. FK Fercom Týnec nad Sázavou: Kruliš - F. Stibůrek, Artus, Michal Dvořák, D. Sedlák - Vavrek, Hlaváček (75. Jan Dvořák), Skála (90. Chrpa), Kavoň – Orsák, Žížala (89. Sedlák).