Týnec vyfasoval bůra

Hradištko/ Staronový účastník I. A třídy soutěže Jawa Metaz Týnec se představil v Hradištku. O vysoké porážce rozhodly dva rychlé góly po hrubých chybách.

9.8.2008

Ilustrační fotoFoto: Archiv VLP

Hradištko – Metaz Týnec 5:1

Hostům se začátek utkání krajně nevyvedl a v 6. minutě prohrávali dvoubrankovým rozdílem. Nejprve chybovali ve středu hřiště a po rychlém brejku je domácí potrestali. Na druhé brance se podepsal Artus. Podobný scénář měl začátek druhé půle a v 54. minutě po závaru vstřelili domácí třetí branku. Týnecký Skála sice brzy snížil z pokutového kopu, ale stejnou mincí kontrovalo Hradištko – 4:1. V závěru Týnec inkasoval ještě jednou.
„Začali jsme špatně a po dvou hrubých chybách jsme rychle prohrávali. To určilo ráz utkání. Do půle jsme byli aktivnější, Skálovi vytáhl domácí gólman střelu do šibenice. I po změně stran jsme pokračovali v náporu, ale soupeř nás z prvního protiútoku potrestal. Měli jsme další šance, ale koncovka nás zradila. Musíme zapracovat na defenzivě, obranu máme dost prostupnou,“ uvedl zklamaný trenér Týnce Jaroslav Žížala.
Poločas: 2:0. Branky:75. 81. Hašek (PK), 2. Chaloupka, 5. Štengl, 54. Smíšek – 62. Skála (PK). Rozhodčí: Martin Vlk – Miroslav Vlk, Petr Chovanec. ŽK: Noháč/ Artus, Žížala.Jawa Týnec: Kruliš – Stibůrek (60. Mach), Artus, Vavrek, Szeker (63. Kavoň) – Skála, Orsák, Hlaváček, Bartůšek – Žížala, Moravec.

Autor: Petr Roubíček

9.8.2008 VSTUP DO DISKUSE

Hudební program zakončila kapela Telegraf.
89

Telegraf slavil s bývalými členy na pečecké mašince

Příznivci knih i historie navštívili louňovickou knihovnu, aby si popovídali a zavzpomínali.
12

O historii i spisovatelích pohovořili mezi knihami

Právě jsme se narodili

Benešov /FOTOGALERIE/ - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnice v benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie vám přinášíme fotografie nejmladších občánků. Tentokrát narozené v 21. týdnu v roce 2017.

Marie Rottrová zazpívala v zahradě sázavského kláštera

Sázava /FOTOGALERIE/ - Již desátý ročník Sázavského koncertu se konal v nádherném a magickém prostředí severní zahrady.

Historické centrum Kutné Hory provoněly speciality domácí i mezinárodní kuchyně

Kutná Hora /FOTOGALERIE/ – Speciality od domácích pochoutek, přes vysloveně orientální jídla až po biodobroty mohli v sobotu prakticky po celý den ochutnat u celkem čtyř desítek stánků návštěvníci kutnohorského Gastrofestivalu. Ten se odehrál za nádherného, takřka letního počasí v samotném historickém centru města – u chrámu sv. Barbory a v okolí Jezuitské koleje. K ojedinělému gastronomickému zážitku s bohatým doprovodným programem pro dospělé i děti pozval příchozí pořádající Spolek pro obnovu vinařství na Kutnohorsku.

Zelená srdce měst nabízejí prostor nejen k odpočinku

Benešovsko - Park by měl být oázou klidu a naprostým protipólem městského ruchu. Mělo by jít o místo, kde se setkávají lidé různých generací. Místo, kde se potkají sportovci, ale také kulturní nadšenci nebo maminky s dětmi.