Starší dorost

MARILA VOTICE 0
SPARTAK PŘÍBRAM 2

Utkání prvního týmu z druhým rozhodl větší důraz a pohotovost v zakončení hostujícího týmu. Hra se odbývala převážně ve středu hřiště s minimem střeleckých pokusů. Největší příležitostí domácích bylo těsně před přestávkou zakončení Dohnala, které však směřovalo přesně do náruče připraveného brankáře.
Po přestávce se hosté v 65. minutě ujali vedení, když Jantač nepokryl Gregořicu a ten přesnou střelou zavěsil – 0:1. Po dvou minutách mohlo být srovnáno ale střela proletěla těsně vedle tyče. V 76. minutě vedli hosté již o dvě branky když využili další brejk, při němž Sedláček nedal Janušovi šanci – 0:2. Do konce zápasu si již hosté taktickou hrou své zasloužené vítězství bez problémů pohlídali.

Branky: Gregořica, Sedláček. Rozhodčí: Kaucký. ŽK: 1/1. Poločas: 0:0. Votice: Januš - Kašpar, Jantač, Kadlec, Slabý - Šach, Jonszta, Daniel, Neuberg - Dohnal, Špaček (70. Žák).

GRAFFIN VLAŠIM 5
AFK KOLÍN 1

Vlašimští fotbalisté se utkali se soupeřem, který byl stejně jako oni v dolním pásmu tabulky. Domácím se podařilo skórovat hned na začátku zápasu, když míč rozehraný z rohu doklepl do brány Kahoun. Hostům se z ojedinělého brejku podařilo srovnat nádhernou střelou do „šibenice“ – 1:1. Pak se opět probudil střelec Janda. Ten sice své sólo trestuhodně zahodil, ale vše napravil za tři minuty, když prostřelil vše co mu stálo v cestě, a uklidil míč k levé tyči – 2:1. Do konce poločasu se stav změnil ještě jednou, když se opět trefil Janda – 3:1.
Na začátku druhé půle utekl Poledňák, udělal kličku brankáři a do prázdné brány vsítil čtvrtý vlašimský gól. Hosté po gólu již zcela odpadli a Vlašimským se podařilo upravit Jeništou na konečných 5:1.

Branky Vlašimi: Janda 2, Kahoun, Poledňák, Jeništa. Poločas: 3:1. Vlašim: Kladiva – Sladkovský, Peroutka, Vaník, Zeman – Pohorský, Kahoun, Poledňák, Jiruš – Bouček, Janda. Střídali: Nedvěd, Pavlečko, Jeništa.

Mladší dorost

SPARTAK PŘÍBRAM 1

Votičtí nastoupili proti soupeři z druhé příčky tabulky, ale průběh prvního poločasu postavení v soutěži neodpovídal. Hosté se k ničemu nedostali, naopak domácí mohli vést po střele Voráčka z dvaceti metrů, kterou hostující gólman vytáhl konečky prstů na tyč. O chvilku později se stejný hráč objevil ve skrumáži před brankou, ale gólman byl opět k nepřekonání.
A tak utkání rozhodla 60. minuta, kdy přesná střela hostujícího Cozla přes celou branku prošla těsně okolo rukavic brankáře Říhy – 0:1. Vyrovnání se domácí nedočkali ani po šanci Račanského, který střelu z úhlu uchvátal a branku těsně minul.

Branka: Cozl. Rozhodčí: Hocek. ŽK: 0/1. Poločas: 0:0. Votice: Říha - Kronus, Jantač (41. Nusek), Šmíd, Homolka (76. Brzoň) - Žák, Smažík, Račanský, Dvořák (60. Sládek) - Šimák (77. P. Zíka), Voráček.

GRAFFIN VLAŠIM 3
AFK KOLÍN 3

Zápas dvou rozdílných poločasů. První se nesl v duchu hrubých chyb domácích, které hosté nekompromisně trestali a lehce se dostali do tříbrankového vedení.
Do druhého poločasu vběhli Vlašimští jako polití živou vodou a rázem začali svého soupeře přehrávat. Převahu zúročily postupně góly Jeništy, Krásy a Matouška. To bylo ale vše. Do konce zápasu již žádná branka nepadla, a tak utkání skončilo nerozhodně 3:3.

Branky Vlašimi: Jeništa, Krása, Matoušek. Poločas: 0:3. Vlašim: Tůma – Zavadil, Pavlečko, Pohorský, Vondrák – Matoušek, Boček ml., Jaroš, Boček st. – Jeništa, Lalouček. Střídali: Kahoun, Krása, Bouček.