Kostelec u Křížků - Sedlec-Prčice 2:0

Do úvodu zápasu hosté nevstoupili vůbec špatně. Hráli opoznání mnohem lépe než v minulém kole s Něčínem. Domácí měli v úvodu začátku slibné šance, ale ztroskotali na hostujícím golmanovi, který držel Sedleckoprčické. Poté se hra uklidnila a 1. půle skončila bez branek.

Do druhého poločasu domácí vstoupili mnohem aktivněji, ale jejich šance skončily buď v náruči hostujícího gólmana nebo mimo branku. Až do 58. minuty. Ryšavý vyboxoval hlavičku domácího hráče na tyč, nejlepé se ve skrumáži těl orientoval Kučera a poslal domácí do vedení. Poté hosté hru otevřeli a snažili se o vyrovnání. V 87. minutě však přišel trest v podobě Pixovy druhé branky.

"V prvním poločase jsme hráli dobře, hra byla vyrovnaná. Po změně stran nás soupeř přehrál, vytvořil si šance a po zásluze vyhrál. Ve svém středu mají osm třicátníků, zkrátka byli fotbalovější," uznal sílu soupeře trenér Sedlce-Prčice Miroslav Rybka.

Branky: 58. Kučera, 87. Pixa. Poločas: 0:0. SK Kostelec u Křížků: Vlček - Dušek, Šafránek, Kučera, Kaišev - Bidelnica, Valtr, Dixa, Malý - Urx Štěpán. Sokol Sedlec-Prčice: Ryšavý - Hedvik, Zd. PIštěk, Bouška, Sedláček - Mára, L. Pištěk, T. Pištěk, T. Boubalík - T. Davídek, M. Davídek. Střídali: Šetina, Kobliha.