Domácím chyběla finální přihrávka

Sedlec-Prčice/ V utkání I. B třídy si domácí neporadili se Stříbrnou Skalicí a ztratili všechny body.

27.4.2008

Ilustrační fotoFoto: Lukáš Suchý

Sedlec-Prčice - Stříbrná Skalice 1:2

Hosté byli v první půli lepším týmem a v jejím závěru vstřelil brankudo kabin. Po změně stran sice rychle vyrovnali, ale poslední slovo měli hosté a zaslouženě vyhráli.

"V prvním poločase jsme nehráli dobře, soupeře jsme nechávali dost prostoru a přehrával nás.Ve druhé části jsme začali hrát na tři útočníky, dostávali jsme se před bránu, ale chyběla nám finální přihrávka.Dost jsme hráli na náhodu, chyběl nám klíčový hráč, který je vyfaulovaný. Asi zasloužená bybyla remíza, soupeř měl dvě šance a navíc nastřelil dvě tyče," uvedl kormidelník Sedlce-Prčice Jan Vodňanský.

Branky: 50. Bechyně - 44. Čekal, 71. P. Jelínek. Rozhodčí: Glogar. Diváci: 150. Poločas: 0:1.ŽK: 1/2. Sedlec-Prčice: Dařena - Polidar, Dohnal, Hedvik, Drahota, Z. Pištěk - Müller, Milan Lukáš, T. Pištěk - J. Lukáš, T. Davídek (65. Nádvorník).

Autor: Petr Roubíček

27.4.2008 VSTUP DO DISKUSE

Dovolenana piskovně Velké Žernoseky
5

Kde tráví Češi dovolenou nejraději? V Česku. Když už musejí odjet, chtějí k moři

Letní počasí v Praze.
19

V Čechách budou v úterý tropické teploty, doprovodí je bouřky

Středočeský kraj zkontroloval své vozovky

Benešovsko – Středočeský kraj spravuje 2 384 kilometrů silnic II. třídy a 6 240 kilometrů III. třídy.

Otevřeli opravenou silnici od Neveklova k Sedlčanům

Křečovice – Šest milionů korun stála Středočeský kraj generální oprava komunikace procházející Křečovicemi od Neveklova k Sedlčanům. Na silnici došlo k celkové opravě povrchu vozovky v délce 1,635 km. Důvodem byla pokládka kanalizace do tělesa silnice.

Vozy na elektřinu považují lidé spíše za výstřelek módy

Benešovsko - Automobily na elektřinu jsou mimo jiné kritizované pro svou vysokou cenu.

Benešov konečně urval bod

Štěchovice – Fotbalisté Benešova (šestnáctí) se po čtyřech porážkách o gól konečně radovali z bodu, když remizovali ve Štěchovicích, ale v penaltovém rozstřelu selhali. Hosté tak odstartovali anglický týden, ve kterém během šesti dnů sehrají tři utkání, jenž hodně napoví v jejich záchranářském boji v České fotbalové lize. Ve středu 31. května hrají doma od 17 hodin s Hořovickem a v sobotu 3. června s béčkem Táborska.