Mnichovo Hradiště – Pyšely 1:2

Vedoucí tým tabulky si posílil svoji pozici, když předvedl na hřišti souseda v tabulce skvělý výkon. Už v 6. minutě unikl Moravec, vytáhl si gólmana a předložil Pávovi míč na zlatém podnosu, pro které nebyl problém vsítit hlavou do prázdné brány. Hosté mohli do poločasu zvýšit, ale domácí obránce vyhlavičkoval z brankové čáry lob Mastného. Také druhý tým tabulky měl několik dobrých příležitostí, které však neskončily v bráně Fraňka. Po změně stran domácí otevřeli hru a nastal festival zahozených šancí Pyšel. Z nich se ujala Pávova, když šel sám na gólmana a podél něho zavěsil. Domácím se podařilo snížit až v samém závěru po skrumáži před brankou.

„Po odchodu dvou hráčů do Benešova jsme přešli více na zajištěnou obranu. Ve druhé části jsme měli dalších pět tutovek, nedali a v závěru jsme utkání zbytečně zdramatizovali. Výsledek beru jako velký úspěch,“ řekl spokojený trenér Pyšel Zdeněk Machač.

Branky Pyšel: 6. a 53. Páv. Rozhodčí: Kabyl. ŽK: 1/Franěk. Diváci: 100. Poločas: 0:1. Pyšely: Franěk - Přibyl, Kondáš, Zoubek, Douda - T. Moravec, K. Kulhavý (76. Fuksa), P. Štěpán, Havlín - Páv (90.+2 Jellúš), Mastný (80. Benák).