Na pořadu dvanáctého kola žákovské fotbalové I. A třídy byla dvě okresní derby.

Starší žáci

GRAFFIN VLAŠIM 2
S. SEDLEC–PRČICE 0

Domácí si v okresním derby v prvním poločase vytvořili mírnou převahu. Vypracovali si několik slibných šancí, ale čekali až do 20. minuty, kdy se podařilo skórovat Žirovnickému. Gól Vlašimské nabudil k větší bojovnosti a do konce poločasu ještě přidali druhou branku Kováčem. Ve druhé půli sice hra pokračovala za mírného tlaku domácích, ale bez vyložené šance. Hosté se v útoku také neprosadili a proto okresní derby vyznělo pro Vlašim.

Branky: Žirovnický, Kováč. Poločas: 2:0
Vlašim: Kotouček – Zajíc, Kabát, Moudrý, Maťha – Špička, Bělohlávek, R. Filip – Žirovnický, Šamša, Kováč. Střídali: Beránek, Sedláček, Hergesell, Gregor, Kučera
Sedlec-Prčice: Zrůbek – Kolín, Hudák, Chocholoušek, Pištěk – Nestmann, Lagron, Kotva, Horváth – Seidel, Novotný. Střídal: Neužil

METAZ TÝNEC 4
SOKOL NESPEKY 2

Okresní duel dvou mužstev bez bodového zisku vyšel v prvním poločase Nespekům, které se v 5. minutě ujaly vedení Vojkůvkou, když centr zapadl až za záda Havla. Ve 43. minutě vstřelili hosté druhý gól Hamajdou ze závaru. Týnečtí ale nesložili zbraně a čtyřmi góly Šamlotem, O. Stejskalem, Pácalem a L. Kroupou otočili skóre na svou stranu.

Branky: Šamlot, O. Stejskal, Pácal, L. Kroupa – Vojkůvka, Hamajda. Rozhodčí: Garaja. Poločas: 0:1
Týnec: Havel – M. Stejskal, Šejstal, J. Kroupa – Mentel, Kalfas, O. Stejskal, Smolík – L. Kroupa, Horký, Šamlot. Střídal: Pácal
Nespeky: Hopko – Láznička, P. Řezníček, Uher – Vojkůvka, Mlynář, Hamajda, Řeřicha (36. Posadovský, 60. Buček) – Sv. Řezníček (45. Vojáček), Čeljuska, Šmíd

Mladší žáci

GRAFFIN VLAŠIM 1
S. SEDLEC–PRČICE 2

Hostům vyšla úvodní čtvrthodina derby, když se po gólech J. Kabíčka a Stránského dostali do dvoubrankového vedení. Poté se hra vyrovnala a Vlašim do přestávky snížila Švecem na 1:2. Po změně stran měli domácí více ze hry, ale dvě vyložené šance nevyužili. Hosté zahrozili nádhernou střelou z hranice velkého vápna, ale brankář Zajíček bravurním zákrokem vyrazil míč na rohový kop. I přes závěrečný nápor se nepodařilo Vlašimi vyrovnat.

Branky: Švec – J. Kabíček, Stránský. Poločas: 1:2
Vlašim: Zajíček – Přitasil, Švec, Nevařil, Cacák – Zvára, Ptáček, Líska, Rut – Kužel, Staněk. Střídal: Gabriel
Sedlec-Prčice: Pištěk – Seidel, Mařík, Trpka, Müller – Stránský, Křížek, Luzum – Švagr, Pech, J. Kabíček. Střídali: Huzl, Jankovský, Müller.

METAZ TÝNEC 2

První velkou šanci změnit skóre derby měl ve 24. minutě domácí Horký, ale penaltu nedal a hosté šli vzápětí do vedení Čeljuskou. Ve 33. minutě si narazil Čeljuska míč s Řezníčkem – 0:2. Domácí ale nerezignovali a Horkým ve 36.minutě a Křížem v 52. minutě vyrovnali na 2:2. V poslední minutě ještě dalekonosnou střelou nastřelili Týnečtí břevno.

Branky: Lubinský, Vondrák – Čeljuska 2. Rozhodčí: Garaja. Poločas: 0:1
Týnec: Kareš – Přílepek, Šejstal, Kříž, Brhel – Smolík, Horký, Pácal, Humpl – Mentel, Boubín. Střídali: Vondrák, Lubinský
Nespeky: Heřmánek – Vojkůvka (40. Novák), Chrpa, Mlynář, Matoušek – Buček, Židlík, Drazdík (52. Kukačka), Rublič – Sv. Řezníček, Čeljuska